320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Wagner - 30 aastane pikk koll tegemas eluhooaega. Varasemalt suht null. Itaalia ekvivalent oleks olnud 35-36 aastane Luca Toni.
    Schürrle - Kunagi läks Maailma Parimasse Liigasse suurte ootustega. Põles seal eredalt läbi ning oma taset pole endisele tasemele hiljem suutnud viia. Itaalia ekvivalent oleks Alessio Cerci.
    Brandt - Sampdoria eest mängib ka selline noormees nagu Gianluca Caprari.
    Tah - Sampdoria eest mängib ka selline noormees nagu Leonardo Capezzi.
    Gnabry - Argo Arbeiter on Andorrale ka 4 väravat löönud. Joonas Tamm lõi ka 3 väravat Andorrale. San Marinole 3 lüüa pole nüüd suurem asi ime. Arsenalist saadeti mees minema, tänavu on saadetud laenule kuhugi Pärnust väiksemasse linna, kus on löönud vapustavad 5 väravat ja saadetud korra ka duubli eest mängima. Kes oleks Itaalias säärase tähelennuga "staar"? Beneventos mängib Vittorio Parigini.
    Meyer - Okei. See kutt on päris lubav. Torinos on Daniele Baselli heas hoos.
    Hector - Kuskil Zenitis mängib Criscito ja ManUs Darmian. Samal levelil klubid Kölniga.
    Ginter - Francesco Acerbi on veits vanem, aga käis ka korra Milanis ära ning saadeti tuima molliga tabeli keskmikku tagasi.
    Götze - See oli tegelt kunagi hea kutt jah. Paraku on temast viimased paar aastat rohkem uudiseid samas rubriigis Adrimaciga kui jalgpalluritega. Ma salamisi loodan, et Cassanost saab ka veel jalgpallur.
    Plattenhardt - Who the fuck is this guy? Isegi Danilo D'Ambrosio CV tundub kõvem olevat.
    Stritsel - Diamanti vol 2
    Weigl - Milanis mängisid kunagi sellised jalgpallurid nagu Poli ja Nocerino.
    Younes - Who the fuck is this guy? Ok. Tegelt ma usun, et ta on parem kui Candreva.
    Demiraby - Päriselt? Aquilani vol 2.
    Rudy - Bayern müüs oma sita Dormundi. Kuhu Dormund nüüd oma sita edasi müüb? Kui Asamoah'l oleks Itaalia kodakondsus...

    Ülejäänud vellode osas nõustusid isegi.

    Parim saksa koondis üle pika aja? Kui alg11 välja jätta, siis suurem keskpärasus kui EMilt välja jäänud Itaalial. Teid päästab Löw ning Bayerni põhimehed.
    Seda jama on raske kommenteerida ja ma ei hakka oma aega pikemalt raiskama aga pole ammu midagi nii naljakat lugenud
    Hea näide fännist, kes vägisi kipub oma arvamust avaldama igal võimalusel, isegi kui teemat ei valda, sest noh saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Seda jama on raske kommenteerida ja ma ei hakka oma aega pikemalt raiskama aga pole ammu midagi nii naljakat lugenud
      Hea näide fännist, kes vägisi kipub oma arvamust avaldama igal võimalusel, isegi kui teemat ei valda, sest noh saab.
      Ehk siis sul said argumendid otsa.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ehk siis sul said argumendid otsa.
        Just, just oled parem inimene.
        Siin pole midagi "argumenteerida" selle sinu ponnistuse peale, pigem näitasid selgelt, et ei Bundesligast ega koondisest (Saksamaa) sa suurt palju ei tea ja mul pole hetkel ka huvi/tuju/aega, et selle jauramisega kaasa minna.
        Poleks lihtsalt sinult sellist asjatundmatut üllitist oodanud aga inimene õpib terve elu.

        Kommentaar


          Tofoa, miks need sakslastega võrdväärsed mehed Rootsilt tala said samal ajal kui Saksamaa alagrupi kinni pani ja MMile sõitis?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Tofoa, miks need sakslastega võrdväärsed mehed Rootsilt tala said samal ajal kui Saksamaa alagrupi kinni pani ja MMile sõitis?
            Löw > Vent*ra
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kuidas saab üldse selliseid võrdlusi lampi mängijate vahele tuua?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Aga homme võtame hispaanlased vastu. Tulemus ebaoluline aga eks võit oleks ikka tore.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Väidetavalt alg11 vs kergeltkukkujad:

                  Ter Stegen
                  Kimmich Boateng Hummels Hector
                  Khedira Kroos
                  Müller Özil Draxler
                  Werner

                  Loodaks ka Gomeze minutitele. Ja ka Goretzka kindlasti tuleb platsile mingi hetk ikka.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Poolaeg.
                    Die Mannshaft 1:1 Hispaania
                    6. Rodrigo 0-1 (Andres Iniesta)
                    35. Thomas Müller 1-1 (Sami Khedira)
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Üllatav, et Draxler kohe mänguaega sai. Ju siis Löew tahtis näha, mis vormis mees on. Mis võimalused tal suvel koondisesse saada on? Ma usun, et terved Reus ja Sane peaksid ju vasakul äärel temast valikus ees pool olema, ei?
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Draxler on suvel kindlasti koondises ja Reus on temast kindlasti algkoosseisu nimekirjas eespool, kui ta tervena püsib. Selles ma kahtlen kas Sane Löwi nägemustes Draxlerist valikus eespool on ja eilne mäng just ei andud ka argumente Sane eelistamise osas. Löw lubas Brasiilia vastu Sanet algkoosseisus kasutada, siis võib olla saab parema pildi temast.

                        Kommentaar


                          Draxler kindel MMile mineja ja ma ei imestaks, kui ka alustaks, sest ta on seal vasakul juba päris pikalt meil toimetanud ja peaks meeskonnaga klapp kõige parem praegustest variantidest olema. Reus on 24/7 laatsas olnud ja Sane pole koondise eest veel kuud taevast alla toonud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Draxler kindel MMile mineja ja ma ei imestaks, kui ka alustaks, sest ta on seal vasakul juba päris pikalt meil toimetanud ja peaks meeskonnaga klapp kõige parem praegustest variantidest olema. Reus on 24/7 laatsas olnud ja Sane pole koondise eest veel kuud taevast alla toonud.
                            Ei tasu unustada, et üks heas hoos treeneri lemmik on hetkel veel üldse puudu. André Schürrle, kes isegi siis on koondise eest hea olnud, kui klubi eest suurt midagi ei õnnestunud. Sarnane olukord Klosele, kes koondise eest oli hoopis teine mängija.

                            Kommentaar


                              Draxler oli ju Konfödede karikal lausa kapten. Vaevalt keegi peale Reusi temast ette reastub.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et kaitsjad jätsid Gabriel Jesusi vabaks aga Trapp oleks minu arvates pidanud selle palli ju suutma küll väravast eemale tõrjuda.
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X