320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
    Ahjaa, nüüd vist ei noki Löwi kallal lähimad aastad enam mitte keegi!
    no löw ise ehk ikka enda kallal natuke nokib sõna otseses mõttes

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Mitte et foorumi suurimate trollijate öeldu kunagi üldse korda läheks Õnne meile!
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Nüüd peab siis uue, nelja tärniga koondisesärgi ka ostma

        Kommentaar


          iseennast suureks Saksamaa fänniks pole kunagi lugenud ,aga see generatsioon,mis neil praegu tegusid teeb, on ikkagi muljet avaldav ning väärt kõike seda,mis praegu on võidetud. Loodan ka edu järgmisel EM'il ja MM'il!!

          Kommentaar


            Õnnitlused kõigile poolehoidjatele. Ma olin kuue aastane, kui Hispaanias Itaaliale finaali kaotasime, aga vähemalt pea alati on Saksamaaga kindel olnud, et üks põnev poolfinaal on tulemas. Heal juhul ka finaal. Ja nüüd siis üle mõne aja jälle need mõlemad mängud võidukad. Ja teenitult. Ja Lõuna-Ameerika pinnal. Kõva sõna!

            Kommentaar



              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Nagu Tito ja Pep. Sõbrad surmani.

                Minu esimene ere mälestus ka pigem 2002 MM. Olin 15 ja mitu päeva pärast finaali veel viltuse suuga. Oi kui hea praegu on!
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Twitter
                  Manuel Neuer (244) completed more passes at the #WorldCup than Lionel Messi (242) #bbcworldcup
                  @Castrol

                  Kommentaar


                    Jalkafriik, juba mitmed päevad tagasi olime edetabelis nr 1.

                    Neuer esimene väravavaht, kes tegi 2 audiviset MMil. :P

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ma olin kuue aastane
                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      Olin 13 aastane
                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      Ma olin ka siis 13-aastane
                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Heh, sarnaselt mitmele eeskirjutajale olin ka mina 13
                      They Hook You When You’re Young
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Oh jah, ei ole sõnu... LÕPUKS ON SEE KÄES !!

                        Minu esimesed mälestused jalka suurvõistlustelt on ikkagi 2002 MM kui olin 11 aastane. Sai nüüdseks juba lahkunud sugulasega isegi finaali tulemusele kihla vedada. Oi kui kahju oli Saksamaa kaotusest. Oh kuidas toona kõik posid jalkaplatsil tahtsid vaatamata kaotusele olla Oliver Kahnid... oh seda lapsepõlve.

                        Pärast seda tuli pettumusega lõppenud 2004 finaalturniir kus ilmselt kõige mälestusväärsemaks mänguks oli kahe toonase lemmiku - Portugali ja Hollandi mõõduvõtt poolfinaalis. Lõpuks siis pettumus kui Kreeka finaali võitis. Pärast seda 2006 ja kodune turniir. Kui avamäng ja Costa Rica...Kus Lahm kõmmutas ühe mälestusväärseima värava. Siis valus kaotus poolfinaalis, aga samas pronksimängus Swaini pea-aegu-kübaratrikk, kus lõi 2 kolli ja tekitas ka kolmanda värava. Siis 2008, kus valus kaotus tuli hoopistükis alles finaalis. Ja lisaks sellele pettumusttekitav veerandfinaal, kui van der Sar tegi oma viimase mängu suutrurniiril. Mis lõppes kaotusega Venemaale. Siis 2010, mis kulmineerus pettumusttekitava finaaliga, kus Holland pidi alla vanduma Hispaaniale. Vähemalt kolmanda koha mäng tõi pronksid toona Saksamaale. Ja veel ka 2012 kus Sakslaste kaitseliinis oli piisavalt auke, mille karistas poolfinaalis ära Balotelli...

                        NÜÜD, LÕPUKS, 12 AASTAT HILJEM. NÜÜD, kui ma olen 2x vanem kui toona. Saan lõpuks olla südamest rõõmus ühe oma lemmikmeeskonna võidu üle. NÜÜD, saan tõusta rahvast täis Vabaduse väljakul tõusta püsti, juubeldada ja tänada kõrgemaid jõude. NÜÜD, 12 aastat hiljem toob Saksamaa mulle revanši selle kaotuse eest 2002 finaalis. Ja NÜÜD, 12 aastat hiljem pannakse täpp i'le, võttes võit! Götze värava ajal tuli õnnepisar kiiresti silma ja jäi sinna kuni lõpuvile kõlamiseni. Ei, tegelikult veel kauemaks. Ka juubelduste ajaks. Selleks ajaks kui sain lõpuks öelda, et MINU LEMMIKUD ON MAAILMA PARIMAD. Parimad. Mitte keegi ei ole enam sellel teel ees. Võit on võetud! Aitäh, aitäh, aitäh kõigile Die Mannschafti liikmetele. Oli ilus turniir. Oli õige tulemus. Palju õnne kõigile kaasfännidele !

                        samad tunded ja seda lugu on hea kuulata https://www.youtube.com/watch?v=xnTd32wJ6yk
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Lennuk maailmameistritega hakkas Berliini poole lendama. Teisipäeval suur vastuvõtt Brandenburgi värava ees. Piloot Podolski:




                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          samad tunded ja seda lugu on hea kuulata https://www.youtube.com/watch?v=xnTd32wJ6yk
                          Kui juba teemaks tuli, siis ise kuulasin enne igat sakslaste mängu seda lugu https://www.youtube.com/watch?v=kvm0N6HvcJU. Alguses lihtsalt sellepärast, et meeldis ja hiljem juba ebausust.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X