320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kes võtab Lahmi kapteniameti üle, seda on huvitav näha. Ise pakuksin Neuerile või Bastile, viimase puhul see kahtlane, et vorm kipub olema kõikuv ning alati põhikoosseisu mees ta enam ei ole, nagu nägime ka turniiri algfaasis.

    Kommentaar


      Durm ja Jung peaks olema peamised kandidaadid siis Lahmi asendajaks.

      Kommentaar


        Lahm oleks võinult vabalt veel 2016 EM ka mängida, aga noh lõpetab siis maailmameistrina.
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Noh jah. Oleks võinud minu poolest ka veel Venemaal olla vabalt koondisekaptenina kohal ning platsil. Väga palju nii hea klassiga äärekaitsjaid ei leidu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Noh jah. Oleks võinud minu poolest ka veel Venemaal olla vabalt koondisekaptenina kohal ning platsil. Väga palju nii hea klassiga äärekaitsjaid ei leidu.
            Ja siis olekski pärast seda paanika, sest ükski vend pole Lahmi varjust põllule pääsenud ning olulistes mängudes hakkavad väristama. Hetkel on üleminek üsna loogiline (kõige loogilisem olnuks pärast 2016 EM-i). Küll on nähtud seda, et kuldne generatsioon mängib viimase piirini ning pärast seda on must auk. Respekt kaptenile igatahes sellise otsuse eest.

            Kommentaar


              Šokeeriv uudis minujaoks. Arvasin, et Lahm sõidab veel pärast oma Bayerni lepingu lõppu aastal 2018 Venemaale umbes nagu Zidane 2006, ükskõik siis millisel positsioonil ja kas vahetusmängijana või mitte.
              Nüüd vaja uued äärekaitsjad leida. Loodetavasti suudavad vasakule kahe aasta jooksul sissemängida kas Durm ja Scmelzer. Paremale pole hetkel nagu kedagi võtta, peaasi et jälle Boatengi sinna panema ei hakata.
              Uus kapten tõenäoliselt Schweinsteiger ja asekapten Neuer.

              Kommentaar


                No ma tagasihoidlikult pakuks Grosskreutzi paremale, kui teda sinna ahrjutada, siis ma arvan, et saaks asja kah.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Noh jah, ilus on lõpetada küll tipus ja maailmameistrina, aga 30 pole Lahmi puhul küll mingi vanus. Ma lootsin, et ta ikka paneb Prantsusmaa EM-ini vähemalt välja arvestades, et tal pole vigastustega suuri probleeme olnud. Ega siis jää muud üle kui respekteerida tema otsust ning loota, et mõni sakslane väärikalt ajapikku suudab Lahmi suurtesse putsadesse astuda. Nüüd võiks iseenesest alata Durmi ajastu paremas kaitses.

                  Muide, 3. septembril toimub Düsseldorfis MM-i finaali kordusetendus.

                  Kommentaar


                    Tõeline kapten!
                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Uues kaptenis ei tohiks küsimustki olla. Niimodi, nagu Basti finaalis tegutses...

                      Jung, Grosskreutz tõstsid ka pead kindlasti kodus uudist lugedes, kahjuks ka Mustafi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jürks Vaata postitust
                        Uues kaptenis ei tohiks küsimustki olla. Niimodi, nagu Basti finaalis tegutses...
                        Finaalis ta oli tõesti tasemel. Aga kahjuks, mida aeg edasi, seda vigastuste altim ta on. Mõttekoht. Mis puutub paremkaitsesse siis ma ei muretseks. Lahm on maailma parim sellel kohal aga see positsioon ei ole nüüd niiväga tähtis ka, et seal tingimata maailma parim just olema peab alati. Praegused arenevad mängijad veavad välja küll ja Saksamaa suguses jalgpalliriigis kasvab kiiresti ka keegi peale.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                          No ma tagasihoidlikult pakuks Grosskreutzi paremale, kui teda sinna ahrjutada, siis ma arvan, et saaks asja kah.
                          Tõsiselt? Ma saan Dortmundi armastusest aru, kuid reaalselt pole ju temas skilli või on ?
                          Ma pigem näen alles esiletõusmas mõnda venda. Aasta või kahe jooksul sellele positsioonile.

                          Ju tuleb Bayernil jälle mingi duubli vend laenule stutti anda

                          Kommentaar


                            Algselt postitas linnaloom Vaata postitust
                            Aga kes võtab Lahmi kapteniameti üle, seda on huvitav näha. Ise pakuksin Neuerile või Bastile, viimase puhul see kahtlane, et vorm kipub olema kõikuv ning alati põhikoosseisu mees ta enam ei ole, nagu nägime ka turniiri algfaasis.
                            Hummels
                            Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                            Kommentaar


                              Vau. Lahmi puuted MM-il.

                              Kommentaar


                                Nagu Õhtulehe uudise pealkiri!
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X