320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimene kaotus vist meistritel üle pikaaja? Kahjuks mängu ei näinud, aga koosseisu vaadates ei mindud Iirimaale mütsiga lööma!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Braavo!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Esimene kaotus vist meistritel üle pikaaja? Kahjuks mängu ei näinud, aga koosseisu vaadates ei mindud Iirimaale mütsiga lööma!
        Ega see Poolaga mäng nii ammu ka ei olnud. Täpsemalt 3 päeva vähem kui aata tagasi. Aga see on Saksamaa ja kvalifikatsioon. Ega seda väga ei mängita. Mida näitab kasvõi see, et sellise puterdamise peale selles grupis ollakse ikka liidrid ning ilmselt sinna ka jäädakse, sest Gruusiat kodus ikka võidetakse.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ega see Poolaga mäng nii ammu ka ei olnud. Täpsemalt 3 päeva vähem kui aata tagasi. Aga see on Saksamaa ja kvalifikatsioon. Ega seda väga ei mängita. Mida näitab kasvõi see, et sellise puterdamise peale selles grupis ollakse ikka liidrid ning ilmselt sinna ka jäädakse, sest Gruusiat kodus ikka võidetakse.
          Nu päris palju võimalusi lasti raisku. 1 võimalus oligi Iirlastel selle ka nad ära lõid.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            ------------------Neuer-------------------
            Ginter---Boatank---Hummels----Hector
            ---------Ilkay----------Kroos-------------
            Sürrle----------Özil-----------------Reus
            ----------------Müller--------------------

            Müller ja Sürrle võivad vahetuses ka olla, goal arvab ntx nii.
            Üldiselt tahaks täna natukene sisu ka näha, Sürrle on algkoosseisus, no tule taevas appi. Bellarabi ju võiks seal parem tõmmelda, väravaid lüüa ei oska, aga vähemalt oma kiirusega tõmbab seda paremat äärt laiali ja sööta oskab ka. Sub tõenäoliselt. Võtan veel viimase riski ja vaatan mängu, KUIGI tean, et ei tohiks. Samas kaalul on alagrupi võit, ehk siis pingutatakse.

            Los 'schland!

            Kommentaar


              Esimene poolaeg täielik domineerimine, aga võimalusi ära ei kasutata nagu viimasel ajal kombeks. Vastastel oli ka üks hea võimalus, aga Neuer tõrjus.
              Reus võiks vaikselt juba mõne oma võimalustest ära lüüa ja Schürrle võiks ka vahelduse mõttes mängus osaleda. Özililt minu arvates täna päris hea mäng.

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Özililt minu arvates täna päris hea mäng.
                Teda ju mõõdetakse ainult assistide ja väravatega, see savi kuidas muidu mängib. Seni pole kumbagi ning järelikult ülikehv mäng ja 10 palli süsteemis hinne 2.

                Kommentaar


                  Domineerime ja võimalusi on olnud kõvasti, press on hea ja Gruusial on raskusi üle poole tulemisega. Neueril on tõenäoliselt mingi kampsun juba valmis kootud, ühe hea tõrje pidi siiski tegema.
                  Muidugi on platsil ka 2 täielikku kummi, üheks Sürrle muidugi ja teiseks Ginter, kes ei paku rünnakul absoluutselt mitte midagi. Hector vasakul täpselt sama, aga temale lihtsalt ei anta palli. Äärekaitsjatega on seis ikka üpris niru.
                  Oleks Kroos natukene kiirem palliga, oleks ta ikka väga viis vend. Gündokas on super, täielik boss ikka, ma ei usu, et Dortmund teda kaua kinni suudab hoida, varem või hiljem tuleb keegi ja taob korraliku summa letti. Nii hea on teda vaadata lihtsalt. Reus on ka kumm täna, umbes 3-4 100% võimalust raisanud. Mülleri crossid on Eesti neljandast liigast. Özil täna ka vaikselt majandab. Kahju on, et meil ei ole ründajat, kes ära lükkaks. Tooge see faking Gomez sealt Besiktasest tippu ja vaatame, mis saab.
                  Teine poolaeg võiks midagi muuta, Sürrle muidugi välja võtta, Bellarabi sisse äkki või Kruse/Volland. Keskväli on täitsa okei ja sealt ei muudaks midagi. Selline kahtlane tunne on, et kui esimese ära lükkaks, siis võiks nagu neid mitu tükki jutti lükata, aga samas võib luuavarrest pauku ka tulla, sest Gruusia poisid lükkasid päris kenasti mõned korrad keskväljal lühikest söötu.
                  Poola juhib ka 2:1, loomulikult on Robert ka seal oma värava ära lükanud, hetkel siis tabelis teised.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et grusiinid jooksid ennast esimesel poolajal tühjaks. Tublid! Aga olen suht kindel, et sakslased lükkavad IIpa. sisse veel kiirema käigu ja murravad oma 3 golli puurivahile selja taha ära.
                    Jube ülekaal on tõesti. Müstiline 0-0 kui skoori vaadata
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Gruusiast kahju, väärisid vähemalt viiki. Väga pikalt ei viitsi rantida, sest keegi nagunii seda lugeda ei viitsi. Päris masendav oli see mäng teisel poolajal ikka. Löw ka arusaamatu, Sült oli 75 minutit lihtsalt platsil Leipzigi atmosfääri nautimas. Neuer tegi väga väga hea mängu ikka, 3-4 superhead tõrjet.


                      Neuer, Gündogan ja Özil saavad kiita. Veel ka mõned keskpärased mehed ja siis Sült, Hector ja Ginter võiksid taoliselt õhtutel kodus teleka ees olla.

                      2-1 väga kehva partiiga, ei ole rahul, top of the table, ei ole rahul. Aa, Löw võiks ka peeglisse vaadata, see false9 ei tööta, vahetused on loodud, et nendega mängupilti parandada ja neid tuleks kasutada. Äärekaitsjaid meil ei ole, noortest ei paista ka midagi peale tulevat. Asi on sitt, enne EMi ma küll end Saksamaa fännina mugavalt ei tunne.

                      Kommentaar


                        Teine poolaeg kiskus ikka väga igavaks. Tundus, et isegi fännid hakkasid omadele vilet laskma.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          enne EMi ma küll end Saksamaa fännina mugavalt ei tunne.
                          Küll selleks ajaks on kõik jälle korras. Praegu oli suhteliselt mitte-hingestatud mäng, nagu ka terve see valikturniir on olnud. Suurturniiril meelestatus teine ning küll masin tööle jälle hakkab.
                          Selles osas muidugi ei vaidle vastu, et Schürrle, Ginter ning Hector olid nõrgad kohad, eriti need esimesed 2.

                          Kommentaar


                            Gomezt isegi tahaks näha

                            Kommentaar


                              Video järgi oli Reusil halb päev, jättis nii mõnegi löömata.

                              Kommentaar


                                Dortmundi poisid äkki teavad, mis seisus Durm ja Schmelle on, on lootust varsti platsil näha? Ma kardan, et vasakule vist Schmelzer on parim variant ja üldse ei nuriseks, kui suudaks oma parima välja mängida. Durm oli ka täitsa asjalik mingil perioodil.



                                -------------Neuer----------------
                                Durm----Boateng--Mats---Schmelle
                                ---------Khedira-Gündogan--------
                                Müller----------Özil-----------Reus
                                -------------Kruse/Volland--------

                                Võiks midagi taolist näha lähemal ajal, ettevalmistusena EMiks. Kroosi on suhteliselt keeruline pingile jätta, aga kardan, et Kroos-Gündogan-Özil keskväli jääb tugevate vastaste vastu veidi liiga haavatavaks. Khedira pakuks seal hea kaitsva väljundi ja kuna Gündogan on ikka päris faking terav olnud, siis eelistaks teda Kroosile. Teine variant on, et Gündogan 10 peal ja Özil & Reus äärtel, Müller peaks siis pingile jääma või tippu mängima...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X