Lehekülg 84, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3474808182838485868788 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 1743

Teema: TV Sarjad

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Twin Peaks ei ole jah päris kõigile suunatud, sellinne omamoodi, väga sürrealistlik teema. Kõigepealt peaks proovi tegema esimese kahe hooajaga. Kui Blue Velvet või Mulholland Drive meeldivad, siis on ka päris suur tõenäosus, et Twin Peaks võib meeldida.

Praegu sai Lynch teha oma asja ja see kolmas hooaeg on veel sürrealistlikum kui varasemad ja kui esimene hooaeg oli täiesti omamoodi ja uunduslik telemaastikul, siis see kolmas on jälle midagi täiesti uut ja piire kompiv.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas count Vaata postitust
    Keegi siin teemas oleks võinud ette hoiatada et Prison Breaki uue hooaja puhul on tegemist täiesti ajuvaba debiilsusega. See on nii halb, et võiks absurdi komöödia alla kategoriseerida. Loogikavigu on nii palju ja need on nii lapsikud, et isegi laseteaia lapsed küsiks et WTF IS THIS SHIT I AM NOT THAT RETARDED??!?!? Kui sul on relvadeks ainult kaikad ja teibad ja sa sul on võimalik kümne terroristi laiba juurest võtta armee laadung AK-47, siis sa lihtsalt jooksed nendest mööda, et järgmises tulevahetuse olukorras uuesti kaigastega nurgataga piiluda??? No mis asi see on ???Ei ole küll kunagi näinud aga kujutan ette, et igasugused Vampire Diariesed ja Gossip Girlsid on ka loogilisemad ja sisukamad. Kümnepallisüsteemis üks anda oleks ka liiga hell. Räige pask, säästke oma elusid ja hoidke hästi kaugele!
    +++1! Kahtlesin enne viimase hooaja algust, kas tasub üldse aega raisata. Nüüd võin öelda vaid, et nahui ma ronisin seda vahtima. Ma juba peale kolmandat ha. lubasin endale, et selle seriaaliga on lõpp! Aga ju ma läksin promo ohvriks ja ikka alustasin selle viimasega pihta. Vähemalt 1 hea asi sellega on. Ma pole ühtki osa lõpuni vaadanud ja seriaal toimib suurepärase uinutina!
    Messi...The never ending legend!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    ... 13 Reasons Why,

Samuti, aitäh. Väga viis sari.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Võtsin taas Suits sarja ette ja mõtlesin täna, et googeldan välja, et mis auhindasid on Louis Litt võitnud kõrvalosatäitjana. Kui ma nüüd õieti aru sain, siis pole mees miskit võitnud ja nominatsioonid ka puuduvad. Kas ma olen ainuke, kelle arust on mees absolutely fucking brilliant oma rollis?
    Joga Bonito!!!

forever blue Kasutaja Converse avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Võtsin taas Suits sarja ette ja mõtlesin täna, et googeldan välja, et mis auhindasid on Louis Litt võitnud kõrvalosatäitjana. Kui ma nüüd õieti aru sain, siis pole mees miskit võitnud ja nominatsioonid ka puuduvad. Kas ma olen ainuke, kelle arust on mees absolutely fucking brilliant oma rollis?
    igati nõus sinuga, temast paremat karakterit selles sarjas ei ole.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Fargo uus hooaeg on nüüd juba mõnda aega käinud ning järjest paremaks läheb.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul õnnestus kuidagi eemale jääda BoJack Horsemani vaimustusest, aga kolmas hooaeg oli midagi täiesti imelist. Üdini vaimukas, üdini kurb, üdini ilus.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Olen nüüd viimasel ajal Lux Expressiga sõitnud ning seal on "Arrested development" esimene hooaeg. Tundus ikka päris hea olevat. Ka tasub järgmiseid hooaegu otsida kuskilt või mitte?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

yo
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Olen nüüd viimasel ajal Lux Expressiga sõitnud ning seal on "Arrested development" esimene hooaeg. Tundus ikka päris hea olevat. Ka tasub järgmiseid hooaegu otsida kuskilt või mitte?
    muidugi, teine hooaeg on geniaalne. kolmas suurepärane. neljas hea.

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Parks and Recreation sai otsa( elu parimad 1,5 nädalat) soovitage asendusravi.
    Palun ja aitäh
    ROHE-VALGE SURMANI

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Räiged spoilerid, ehk kes pole troonide mängu viimast osa vaadanud, ärge lugege, ei oska mingit spoili värki teha.

Aga ühesõnaga, viimane osa tekitas palju küsimusi. Kas jälle lohakas kirjutamine BW poolt?

Randyll Tarly oli tiim Targ. Kui Robert võitis polnud mingit probleemi oma eluga edasi minna. Nüüd siin sarjas ta reetis Tyrellid ja nüüd kaotates oma kunagisele tiimile otsustab ta siis sedaviisi käituda, loogikat väga pole. Eriti kui teda on kujutatud vaese mehe Tywin Lannisterina. Ehk üle kõige tahab ta, et tema nimi on võimas ka peale ta surma, nt Tywin tahtis, et Jaime oleks järgmine suur Lannister, siis tema tegi kõik selleks, et sõdalane ehk Dickon oleks järgmine Tarly valitseja, seepärast ka Sam ära saadeti. Ehk noh kui nüüd juba vanamehena korraga kõik see uhkus ja kahetsus peale tuli, siis jah oma elust loobumine on veel arusaadav, aga arvestades tema ajalugu, siis peale seda kui Dickon ütles, et tema ka ei kummardu, siis oleks pidanud Randyll raudselt tegema õige otsuse ja hoidma oma nime elus.

Daenarys käitus nagu korralik mad queen, ok mitte nii hull, aga see elusalt põletamine on päris korralik ja taheti natuke vist enne suurt sõda näidata, et Cersei pole ainuke crazy bitch. Randyll on viimane võimas vend, kes suudaks juhtida armeed night kingi vastu, ok Jon Snow ka, aga rohkem kogenud väepaelike pole, mõni ehk on, aga sellise vaenlase vastu on vaja venda, kes on ise ka lahingus, sest moraali on vaja üleval hoida lootusetus olukorras. Ehk nagu Tyrioni näost oli näha, siis Dany loobus nii olulisest tegelasest liiga kergesti nagu ka seda oleks teinud mad king.

Miks Gendry toodi? Tuttav nägu, et meil oleks veidi kurb kui ta ära sureb? Sest ilmselgelt sellelt rännakult kõik tagasi ei tule. Jorah ja The Hound toodi surmast tagasi ja nende nüüd kohene tapmine oleks lihtsalt nii ebaloogiline ja mõttetu. Jon tuleb tagasi, ülejäänud ilmselt võivad surra ja ei anna loole palju enam juurde. Kui just Martini lõppmäng ei olnud, et Targaryenid, ehk siis Daenaerys, Jon ja Tyrion ja Lannisterid tapavad üksteist ära ja siis meil on jälle Baratheon valitsejaks. Vaevalt sarjas nii väikest rolli kandev tegelane lõpuks kõige tähtsamaks muutub. Fännidele tuleb ka natuke mõelda.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orphan Blacki lõppemine jätab suure augu. Ehkki lugu muutus lõpuks väga tüütuks, nautisin Tatiana Maslany kõiki rolle täiega. Parimad olid muidugi paar esimest hooaega, nagu see ikka tavaliselt on.
    you gone and let your true colours show
    you're a perpetual blues machine

Algupärane

Räiged spoilerid, ehk kes pole troonide mängu viimast osa vaadanud, ärge lugege, ei oska mingit spoili värki teha.
    Pole eriline maagia ega oskus.
    [spoiler=RäigeSpoiler123][/ spoiler]
    ehk siis kui oled laisk ja tahad quote'da ja siis sealt lõpust saad ka välja võtta.

GoT tempo on nii kiireks läinud. Pandi kunagi liiga optimistlik plaan püsti, et 8 hooaega ja vsjoo. Ei jõua kõike toimuvat ära rääkida ilma tundeta, et wut you were in south now you're in north and then south again. See Euroni laevaliikumine on ehedaim näide.
    Tarly osas jah huvitav, et ta lasi oma väiksel Dickonil ka ära põleda. Oh well, Sam on elus ja saab terve Tarlyde ja Tyrellide maa endale koos Gillyga. Aint that fun.
    Daeneryse osas siis:

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Parks and Recreation sai otsa( elu parimad 1,5 nädalat) soovitage asendusravi.
    Palun ja aitäh
    30 rock, community, brooklyn 99 ja the office on sarnased

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Vahelduseks soovitan midagi teistsugust. Comrade Detective. Tegevus toimub 80-ndate rumeenias kus kõik on parim. Kommunism, riik, Bukarest jne. Kapitalistlik lääs on kurja kehastus. Kaks rumeenia detektiivi peavad lahendama Ronald Reagani maski kandma mõrvari saladuse.Väga lahe vaatamine. Peale loeb Channing Tatum.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Päris hea huumor on sarjas Quacks - teemaks siis 19-nda sajandi meditsiin ning muidu elu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Vaatasin kuidagi punnitades ära Netflixi Ozark sarja.
    See on ikka korralikult üle haibitud imdb reitingule peale vaadates(8,6). Minu jaoks oli see lugu tihti päris absurdne ja mitmed karakterid täiesti ebausutavad. See rahapesu skeem jäi samuti vaatajatele natuke poolikult lahti seletatud. Oletan, et enamus vaatas seda sarja nii, et ahah, ta midagi sahkermahkerdab seal ning loogika nagu puudub aga ju seal mingi oma point on taustal.
    Joga Bonito!!!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Marvel's The Defenders on endal hetkel menüüs, puhas klassika

Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Marvel's The Defenders on endal hetkel menüüs, puhas klassika
    Miks keegi midagi sellist vaatab, hehe. Eriti peale seda kui Iron Fist mängu võeti, neid sarju on vähe, kus isegi esimest osa on piin vaadata, Iron Fist selleks oli. Kuna olen kohutav halva kirjutamise fänn, mida 99 protsenti superkangelaste asju on, siis vist ei tasu vaadata.

Aga ma eeldan jah, et noorte hulgas on see tõsiselt populaarne.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Miks keegi midagi sellist vaatab, hehe. Eriti peale seda kui Iron Fist mängu võeti, neid sarju on vähe, kus isegi esimest osa on piin vaadata, Iron Fist selleks oli. Kuna olen kohutav halva kirjutamise fänn, mida 99 protsenti superkangelaste asju on, siis vist ei tasu vaadata.

Aga ma eeldan jah, et noorte hulgas on see tõsiselt populaarne.
    Iron Fist oli lamp Jah, siiani on. Aga Daredevil ja Jessica Jones olid väga võimsad ja btw me oleme üsna samas vanuseklassis ilmselt Lihtsalt asi on maitses.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud