Lehekülg 91, kokku 92 EsimeneEsimene ... 4181878889909192 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 1835

Teema: TV Sarjad

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Aasta parimad uued sarjad.

1. Dark - Täpselt minu teema, tuleb kaasa mõelda ja kõik ei ole mustvalge. Ma arvan, et üks Euroopa paremaid sarju mis kunagi tehtud. Jätame Inglise sarjad välja siinkohal muidugi. 8,5/10

2. Twin Peaks - Võimas. Olen seda oma blogis juba kiitnud ja rääkinud sellest. 8,5/10

3. Mindhunter - Aeglane algus, aga lõpuks hakkas looma, väga huvitavad tegelased ja dialoogid. 8,5/10

4. The Handmaids Tale - Mõnus feministlik sari, Elisabeth Moss särab nagu alati. Muusika valik on suurepärane. Väga julm vaatamine ja mõned stseenid on ehk liigagi karmid. Seda sarja olen ka oma blogis veidi pikemalt vaadelnud. 8/10

5. Big Little Lies - Olin veidi üllatunud, et see mulle meeldib, sellinne naistele suunatud sari, aga suurepärane näitlemine ja jällegi ülimalt hea muusika valik. 8/10

6. Taboo - Tom Hardy on äge, sisu jäi veidi nõrgaks, aga muidu hea sari. 7,5/10

7. 13 Reasons Why - Olin alguses räme fanboy. 7,5/10

8. Legion - Mõned ülihead osad, mõned keskpärased, kokku suure potentsiaaliga sari, eks paistab kuidas nad teise hooaja suudavad teha. Karakterid olid suht lambid, mõni erand välja arvata. 7,5/10

9. The Punisher - Hea kerge meelelehatus. Väga haledad pahategelased. Oleks Jon Bernthali asemel keegi teine, siis ei vaataks iial sellist asja. 7/10

10. Godless - väga heade näitlejatega western. Viimase osa läheb kahjuks pekki ära. 7/10

The Marvelous Mrs. Maisel ja Feud saavad ka ilmselt top 10. aga hetkel mõlemast aint üks osa vaadatud. Ehk vara veel järeldusi teha.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

McMafia - BBC sari, hea
    Knightfall - ajaloo populariseerimine, nagu Vikingid, vaadatav
    Gomorrah - sama hea, kui Brigada (ilma irooniata, hindan Brigadat väga)
    The 100 - möhh, polnud väga hea, aga pean vaatama, sest naine vaatab

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

The end of the fucking world - väga iksdee seriaal.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jah? pole veel kuskil lugenud, et oleks iksdee või isegi tagasihoidlik koolondee ... on selline angle ka või lihtsalt mõnele psühhopaadile mõjub nii?

Algupärane

Vahel imestan, kust võetakse see aeg seriaalideks. Ise sain nibinnabin Narcose ja Billionsi öötundidel vaadatud ja teised seriaalid nagu ei tõmba. Ozark jäi ka pärast 5ndat osa pooleli...

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    Vahel imestan, kust võetakse see aeg seriaalideks. Ise sain nibinnabin Narcose ja Billionsi öötundidel vaadatud ja teised seriaalid nagu ei tõmba. Ozark jäi ka pärast 5ndat osa pooleli...
    Ma olen samuti ajapuuduse tõttu väga närb seriaalivaataja. Viimaste aastate menüüs on olnud True Detective, Narcos, Fargo, Better Call Saul ehk siis selline krimiteema. Peale eelmise nädala Areenis olnud 2017 aasta parimate sarjade ülevaate lugemist võtsin ka Ozarki menüüsse. Et noh, süzee peaks ju sobima ja värki. Hetkel 3 osa vaadatud, aga ei ole erilist elamust saanud, selline vaese mehe Breaking Bad. Paar osa ilmselt katsetan siiski veel.

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Sai Peaky Blindersi viimane hooaeg ära vaadatud. Üldiselt Ok nagu ikka, aga lõpp oli kuidagi liiga cheesy....
    Binge-watchisin kogu selle sarja nüüd just ära. Ütleks, et peaks neljandat isegi sarja parimaks hooajaks. Korralik dream cast aeti ka muidugi kokku

Btw, armas oli näha, kuidas Adrien Brody tegelaskujuks miksiti pmst Vito ja Michael Corleone väljapaistvaimad isikuomadused kokku.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Binge-watchisin kogu selle sarja nüüd just ära. Ütleks, et peaks neljandat isegi sarja parimaks hooajaks. Korralik dream cast aeti ka muidugi kokku

Btw, armas oli näha, kuidas Adrien Brody tegelaskujuks miksiti pmst Vito ja Michael Corleone väljapaistvaimad isikuomadused kokku.
    Neljas on seni ka minu lemmik olnud.
    Jama, et peab viiendat tervelt aasta nüüd ootama.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli.
    Ise ka usud või üritad lihtsalt olla originaalne?

Liitus foorumiga
    May 2003
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Jup, Kolumbias on escobar kohati sama legendaarne tegelane kui jõuluvana. Ehk ei eksinud kunagi ja oli tegelikult väga hea, aga kogu kriitika on mingi gringoshit. Sama keiss oli meil Magnus Ilmjärve uurimusega Pätsi kohta. Ei saanud ju olla võimalik, et äkki tõesti oli Päts veidi venelastega seotud. No kohe üldse ei saanud!

E ai gatinha? Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

True dat. Kujutage ette, et James Bondi mängib mingi vene aktsendiga tüüp. Oleks usutav?

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Jup, Kolumbias on escobar kohati sama legendaarne tegelane kui jõuluvana. Ehk ei eksinud kunagi ja oli tegelikult väga hea, aga kogu kriitika on mingi gringoshit. Sama keiss oli meil Magnus Ilmjärve uurimusega Pätsi kohta. Ei saanud ju olla võimalik, et äkki tõesti oli Päts veidi venelastega seotud. No kohe üldse ei saanud!
    huh?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    huh?
    No et päris arusaadav on see kriitika Kolumbia poolt, et tegelt oli hoopis teistsugune. Näitlejate valik, noh, praegu on ka kõva kisa, et miks Aladdini filmis on liiga palju mitte-araablasi...

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Ise ka usud või üritad lihtsalt olla originaalne?
    Ma usun alati seda mida ma räägin.

Oled vaadanud mõlemat, et siin mingeid vaimukusi pillud? Kui oled, mis siis Narcoses parem, loogilisem ja oigem on ? Ilmselt mitte, kui selliseid küsimusi esitad.

Ma saan aru, et kirjutad Flat earth googlesse ja ainult loed, mõelda pole vaja. Aga proovi vahel oma ajurakke liigutada ja proovi seda eriti siis teha kui õlled on veel korvis.

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Gomorrah kolmas hooaeg sai ka ära vaadatud, kiidan.
    kinematograafia tipp. Bulgaaria osa oli filmivääriline.

kogu Ciro olek oli tervel sel hooajal dead man walking. enne oli ehk liiga surematu ja liiga tark, aga lõpuks ikka lootsin, et kuidagi roomab välja. Scianel tõmmati ka maha nagu kombeks ... nüüd huvitavatest karakteritest ainult Patrizia järgi. mööndustega ka Valerio. Sangue Blu ja Genny väga ei müü mulle oma esitajatega.

esimene hooaeg tutvustati bossi-> teine võeti teda maha-> kolmandas mindi bosside bosside lauda tükeldama-> neljandas siis ultimatiivne superboss Palermost või cop angle?

rohkem ei mäleta. LONG LIVE NEDERSUBS!!!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ma usun alati seda mida ma räägin.

Oled vaadanud mõlemat, et siin mingeid vaimukusi pillud? Kui oled, mis siis Narcoses parem, loogilisem ja oigem on ? Ilmselt mitte, kui selliseid küsimusi esitad.

Ma saan aru, et kirjutad Flat earth googlesse ja ainult loed, mõelda pole vaja. Aga proovi vahel oma ajurakke liigutada ja proovi seda eriti siis teha kui õlled on veel korvis.
    Hea küll.

Narcost olen näinud kaks hooaega ja peale. Teine jäi pooleli avahooaja keskelt.

Mis neid eristab? Ühe narratiiv lähtub mõttest, et võimuihaga inimene teeb kõik, et saada võimu. Ehk usub pigem macchiavellilikku käsitlusse Escobari juures. Teine oli pigem Escobari apologeetidele sobiv ehk "tegelikult oli ta ikkagi nii hea, tahtis inimestele head, aga halvad tingimused rikkusid tema head ideed". Ma ei tea, kumb neist diskursustest on õigem, aga esimene tundub loogilisem. Mõlemad olid tehtud ka erinevale turule, millest võib ka mõista erinevat lähenemist. Ehk ma ei tea, kumb on õigem variant, endiselt. Aga maailmas on liiga palju selliseid "ohsatupsu, küll ta oleks hea, kui ainult ühiskond poleks nii halb"-suhtumist.

Ehk ma ei ütleks, et neist üks on teisest mäekõrguselt üle, vaid üks kipub ebamugavatele omadustele rohkem loori peale tõmbama.
    Ja mingem nüüd tagasi sinu väljenduse juurde: "Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli."

Mis näitab pigem, et sina ütled, et Narcos on ilgem kräpp ja El Patron on mingi tõde. Usu mind, ei ole. Mõlemas on probleemkohti, kuid ühele heidetakse pigem ette, et kolumblast mängib mehhiklane ja teisele, et teatud fakte lastakse ikka väga pika puuga läbi näppude.

Ja ära mu õllede pärast muretse. Mine ja peksa parem poksikotti või midagi. Jääb vähem aega niisama ärbelda.

Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Hea küll.

Narcost olen näinud kaks hooaega ja peale. Teine jäi pooleli avahooaja keskelt.

Mis neid eristab? Ühe narratiiv lähtub mõttest, et võimuihaga inimene teeb kõik, et saada võimu. Ehk usub pigem macchiavellilikku käsitlusse Escobari juures. Teine oli pigem Escobari apologeetidele sobiv ehk "tegelikult oli ta ikkagi nii hea, tahtis inimestele head, aga halvad tingimused rikkusid tema head ideed". Ma ei tea, kumb neist diskursustest on õigem, aga esimene tundub loogilisem. Mõlemad olid tehtud ka erinevale turule, millest võib ka mõista erinevat lähenemist. Ehk ma ei tea, kumb on õigem variant, endiselt. Aga maailmas on liiga palju selliseid "ohsatupsu, küll ta oleks hea, kui ainult ühiskond poleks nii halb"-suhtumist.

Ehk ma ei ütleks, et neist üks on teisest mäekõrguselt üle, vaid üks kipub ebamugavatele omadustele rohkem loori peale tõmbama.
    Ja mingem nüüd tagasi sinu väljenduse juurde: "Soovitan Narcose asemel teil igaljuhul vaadata "Pablo Escobar: El Patron del Mal". Palju parem, tõetruum, samuti saadaval Netflixis, vähemalt mõniaeg tagasi veel oli."

Mis näitab pigem, et sina ütled, et Narcos on ilgem kräpp ja El Patron on mingi tõde. Usu mind, ei ole. Mõlemas on probleemkohti, kuid ühele heidetakse pigem ette, et kolumblast mängib mehhiklane ja teisele, et teatud fakte lastakse ikka väga pika puuga läbi näppude.

Ja ära mu õllede pärast muretse. Mine ja peksa parem poksikotti või midagi. Jääb vähem aega niisama ärbelda.
    Ma ei mõista muidugi, kus sulle selles sarjas jäi mulje, et Pablot kujutatakse seal "hea inimesena" ? Oleksid pidanud lõpuni vaatama, sellise mulje võisid jatta esimesed osad kuni Pablo tahtis presidendiks saada. Edasi kindlasti mitte.
    Kes vägistab alaealisi ja tapab neid. Kes korraldab terrorirunnakuid.
    Kes on valmis maha tapma paranoiadest oma lahedasi inimesi, see on toesti hea inimene, kellel oli vale uhiskond ümber.

Jah, ma julgen vaita, et Narcos on üpris kräpp. Kolumbia sari on kovasti rohkem faktidel põhinev kui see Usa leiutis. Võta aega, loe mõni Pablo raamat labi, kui on rohkem aega loe ka Chapo raamat labi. Üldjuhul ka Jupatsi raamatutes on Pablost juttu.

Kotti on taotud küll. Ärplemine ei kuulu minu repertuaari. Siiski mind panevad su õlled muretsema, kui sa vaatad sarja ja sulle tundub nii nagu sulle tundub.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Üldiselt ju Narcose tegijad ei varja, et sari pole 100% tõetruu ja et sarjale on natuke hollywoodi lisatud. Küll aga jäeti kogu sarja ajalooline ajakava samaks ja võtmetegelased on kõik reaalselt sellel ajal tegutsenud inimesed. Minu arvates teleseriaali puhul ei peagi kõige olulisem olema faktide täpsus, vaid see, et sari oleks kaasahaarav ja huvitav. Seda kui tõetruu see on, saab pärast netist ise järgi googeldada. Öelda, et Narcos on just sellepärast kräpp ja, et ma vaatade vähem tuntumat Kolumbia telenovella versioone tundub lihtsalt hipsterlik "lol casuals" suhtumine.

Lõpetasin ise just Narcose kõik 3 hooaega ja üldiselt oli sari väga nauditav ja heal tasemel Netflixi originaal.Negatiivse poole pealt ütleks, et esimese hooaja sündmustik oleks võinud olla vähemalt kaheks hooajaks jaotatud. Natuke raske oli n-ö aja möödumist ekraanil tunnetada kui episood 1 algab 70-date lõpust ja episood 10 on juba aasta 1992, aga kõik tegelased on selle perioodi vältel säilitanud oma välimuse . Kohati tehti liiga suuri ajahüppeid selliselt, et ei saanud aru, kas nüüd on möödunud nädal või aasta.

Teine hooaeg oli minu arust kõige kehvem ja keskendus liialt Escobarile ja tema perele, kuigi sündmustik ja tegelased selle ümber oleks palju huvitavamad olnud, kui pidevad Pablo kõned oma naisele. Eriti venis hooaja viimane kolmandik - kuna faktiline teadmine, et Pablo enam eluga ei pääse, kadus ka sarjas teatud pinge. Juba teise hooaja lõpus pakkus mulle suuremat huvi Cali kartelli tegemised ja nende edasine käekäik.

Kolmas hooaeg oligi minu jaoks vaieldamatult parim. Kõik 4 Cali bossi toodi väga hästi esile ja anti kõigile "suurtele pahadele" omad n-ö storyline ja motivatsioon. Terve hooaeg liikus väga ühtlases ja mõnusas tempos, igas episoodis oli pidevalt korralik suspense peal. Kokkuvõtteks annaks sarjale 8.5/10-st ja jään huviga järgmist hooaega ootama.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud