Lehekülg 93, kokku 97 EsimeneEsimene ... 4383899091929394959697 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 841 kuni 1 860, kokku 1929

Teema: TV Sarjad

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Juba 4 kuud pole suudetud kommunikeerida, et millal algab "Man in the high castle" kolmas hooaeg.
    Kellega magama peab või kelle poolt valimistel hääletada tuleks, et sari lõpuks eetrisse jõuaks?

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Magada tuleb Linnar Priimäega ja hääletada ikka EKRE poolt.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Magada tuleb Linnar Priimäega ja hääletada ikka EKRE poolt.
    Kas peale Linnariga magamist tohib üldse EKRE poolt enam valida?
    Kas peale EKRE poolt valimist tohib üldse Linnariga magada?

Linnar oli kunagi üks minu lemmik õppejõude (imagoloogia alused), teine lemmik oli Avo Rein Tereping aga pole mõlemaga juba mitu aastat suhelnud.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kas peale Linnariga magamist tohib üldse EKRE poolt enam valida?
    Kas peale EKRE poolt valimist tohib üldse Linnariga magada?

Linnar oli kunagi üks minu lemmik õppejõude (imagoloogia alused), teine lemmik oli Avo Rein Tereping aga pole mõlemaga juba mitu aastat suhelnud.
    Kui Helmed teada ei saa, võib mõlemat pidi.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tegelesin eile binge-vaatamisega ja võtsin kuskilt kuuldud soovituse tõttu ette sarja "13 Reasons Why". Jah, ma olen selle sarja jaoks 18 aastat liiga vana, kuid meeldiv oli see, et sarjakirjutus on hetkel ikka nii heal tasemel, et lihtsalt vaatad, siis vaatad veel, siis käid teed ühe jalka lasnamäel ja siis vaatad veel veidi.
    Peategelane (Clay) oli veidi viril, esialgu olid kõik tegelased veidi šabloonsed, aga siis hakati kihiti levima ja lõpuks sain veidi üle päevaga vaadatud. Teema on muidugi omamoodi ja see, et kuidas Hannahit ja tema enesetappu ei käsitsetud kordagi tema isikliku sotsiaalse võimetusega, tekitas veidi küsimusi. Aga ilmselt oli see sari pigem anti-bullying kampaania.
    Teist hooaega kindlasti vaadata ei viitsi. Muidu üsna nitšekas ja lõpuni hea. Eriti meeldiv oli stopp-märgi osa, kuna oli veidi üllatav.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

seda gay latiinot müüdi minu jaoks nagu superkangelast ja siis, kui viimases osas selgus, et asi on kõik täiesti tavaline, siis otsutasin, et ikka ei meeldi, kuigi kogu ülejäänud sõit oli meeldiv. tundub, et kogu raamat/sari oli tagant ette kirjutatud.

American Crime Story teine hooaeg kuulub Versacele. et mitte öelda Andrew Cunananile. see on veel värdjam kui OJ. no kohe ikka nii türbel, et osati ei tahtnud teda enam vaadata peale 1-2 episoodi. aga hea sari ja vaatasin edasi. lõpus entusiasm veits lahtus, aga kokkuvõttes tugev esitus Darren Crissilt ja sari üleüldiselt tiptop. Ricky Martin oli ka, lol. ja minu jaoks mängis Penelope Cruzi üle. ja avastseen on tõeline pärl.

ausatest türblitest on hea/täpselt minu sektori animatsioon: Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus. lihtsate inimeste elu ei ole lihtne. selline võsapetsilik maa ausus on läbiv. tüübid korraldavad ja naerdakse ajaloo üle, kuigi situatsioonid/peategelased täiesti käsitlematud. Country music ei ole riskivaba bisnes. sobib inimestele, kes naeravad Klaus Kinski doki üle. Beavis & Buttheadi fännidele ka ehk.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas keegi Trailer Park Boysi viimasele hooajale on viitsinud pilku peale visata? On's üldse mõtet?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kas keegi Trailer Park Boysi viimasele hooajale on viitsinud pilku peale visata? On's üldse mõtet?
    Mind isiklikul ei paelunud enam. Pidevalt vaatasin kella ja tegin muid asju taustal.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

The Terror on päris vahva sari, head näitlejad ja kogu aeg mõnus pinge peal, et kohe juhtub midagi. 2018 ei ole väga tugevaid sarju veel tulnud, aga see on küll 5 osa põhjal päris okei vaatamine.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Bosch on tagasi! Parimast parim vana kool.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    The Terror on päris vahva sari, head näitlejad ja kogu aeg mõnus pinge peal, et kohe juhtub midagi. 2018 ei ole väga tugevaid sarju veel tulnud, aga see on küll 5 osa põhjal päris okei vaatamine.
    Vaatasin ära ainukese hooaja ja nõustun: kvaliteetselt tehtud sari ja head näitlejad.
    Kas sa Counterparti oled juba vaadanud?

Meeskonnaliige Kasutaja JossifAunaste avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

kogu loomaed on kokku aetud ja pidu kokku kutsutud. Chanel no 4.

ootame põnevusega, millal Jordan Peterson kogu selle kamba nutma ja miilitsasse kaebama ajab
    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JossifAunaste Vaata postitust
    kogu loomaed on kokku aetud ja pidu kokku kutsutud. Chanel no 4.

ootame põnevusega, millal Jordan Peterson kogu selle kamba nutma ja miilitsasse kaebama ajab
    Ma saan aru, et sa hirmsasti igal pool püüad, aga tõesti, risusta mingit muud teemat.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Meeskonnaliige Kasutaja JossifAunaste avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Ma saan aru, et sa hirmsasti igal pool püüad, aga tõesti, risusta mingit muud teemat.
    Puhkesin nutma. Ole Sa neetud, südametu jõhkard! Et sa iial endale meest ei leiaks!
    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Märkasin, et ETV on sisse ostnud ühe mu lemmiksarja, mis jagab Breaking Badiga esimest ja teist kohta. Soovitan!

Happy Valley / Varjude Org
    Erakordse süžeega BBC krimisari alates 6. maist pühapäeva õhtuti kell 22.00.
    Joga Bonito!!!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Gomorrah 3 - dope. Minu jaoks on kogu see sari parem kui Breaking Bad.

Suburra - hakkasin vaatama kohe peale Gommorat, seetõttu mitte nii dope, kuid hea ikkagi

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Sellel kevadel sai oodatud nii Westworldi kui ka Expanse`i uusi hooaegasid ja peab möönma, et mõlemad on isegi ootusi arvestades väga positiivselt üllatunud. Westworld krutib mõnesmõttes veel ägedamalt kui esimene hooaeg (mis tundus esimese hooaja põhjal võimatu) ja Expanse ka ehitab korralikult oma universumit siiani üles. Loodetavasti kumbki nüüd ootamatult ära ei kuku.

Professionaal Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Loodetavasti kumbki nüüd ootamatult ära ei kuku.
    Expanse kohta tehti eelmine nädal vist juba teatavaks, et kõik ja aidaa. Praegune kolmas jääb viimaseks, vähemalt syfy poolt. Fännid veel üritavad allkirju saata ja värki, et amazon/netflix üles korjaks, kuid vara veel öelda. Loodan, et läbi läheb, sest täidab hetkel minu jaoks täitsa selle kosmosetühimiku ära.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Karta oli, et see Expanse pikalt ei toida, sest on/oli vähe selline rahulikum ehitamine.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Pigem on kosmoseulmet liiga kallis teha - Syfy on viimastel aastatel seda tüüpi sarjad üsna kiiresti ära lõpetanud.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud