320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Aga on hea või venib?
    Mulle on ta meeldinud. Aga mulle üldiselt meeldivad poliitilised põnevikud. Venimises küll süüdistada ei saa, iga hooaeg on veidi erinevat nägu.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Aga on hea või venib?
      Esimesed kaks ja kolmanda hooaja pool. Siis läks kolinal allamäge. Üks hooaeg ka alles hiljuti oli täitsa vaadatav, kuna tegevus viidi Pakistani. Ülejäänud on noh...nagu 24 omal ajal.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Esimesed kaks ja kolmanda hooaja pool. Siis läks kolinal allamäge. Üks hooaeg ka alles hiljuti oli täitsa vaadatav, kuna tegevus viidi Pakistani. Ülejäänud on noh...nagu 24 omal ajal.
        Ma ei tea, mis see 24 on, aga mulle meeldis väga näiteks Homelandi Saksamaa hooaeg. Saksalikult jahe ja ütlemata põnev.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Ma ei tea, mis see 24 on, aga mulle meeldis väga näiteks Homelandi Saksamaa hooaeg. Saksalikult jahe ja ütlemata põnev.
          Maitsed on erinevad. Minu meelest nõrgim hooaeg ja seejärel jätsin asja katki. Seal oli ikka isegi Homelandi enda kohta viis-kuus jämedat loogikaviga.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            13 Reasons Why
            Aitäh Sulle.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Ma ei oska väga mingeid asju kasutada siin, aga KUI SIIN ON MÕNI PÕGENEMISE-PRISON BREAK FÄNN SIIS ÄRGE LUGEGE ALTPOOLT.
               


              Kas tõesti inimesed vaatavad sellist sarja ajal kui kvaliteetseid asju tehakse niipalju. Mäletan, et lapsena essad kaks hooaega meeldisid ja viimased kaks olid jamad, tundub, et otsustati veel üks jama teha.

              Lisaks araablastele peksa andmisele meeldis väga see autostseen, kus mingi vend sõitis sellele vanemale vennale kõrvale ja siis vajutas mingeid nuppe ja siis Lincolnil läks vist pidur katki ja gaas läks põhja ja siis ta sõitis mingi sajaga vette ja lendas esiklaasist välja ja mitte midagi ei juhtunud ja sai kohe edasi lammutada. Päriselt ka? See sari siis ongi suunatud 15 aastastele? Või see Lincoln superkangelane? Olen pettunud, et isegi natuke pole viitsitud. Kurb, samas mingi nostalgia pärast isegi mingi põnevus tekkis ja võibolla vaatan teise osa ka ära, aga nt kes imdb fännid on, siis ärge ennast sellel 9,7 hindel eksitada laske, mingi 6-7 pigem.
              Pole mingi suur PB fänn, küll aga olen esimesed kaks osa ära vaadanud.
              No offence aga täiesti pseudoteema. Seriaalide jms on hea see, et kui ei meeldi, siis ei pea vaatama ning sa ise ka ilusti ütlesid, valik on lai ja vaatamist on meeletult.

              Muidugi PB pole ei nüüd ega originaalis seda tüüpi seriaal, kus üritatakse 100% realistlikult tegutseda. Seega mingeid ebaloogiliste asjade üle kurta on sama nagu sitcomis viriseda selle üle, et "publik" naerab iga nalja peale sarnaselt.

              Kommentaar


                Jeps teine osa juba meeldis mulle ka veidi, rahva vaimustust ei jaga veel, aga vaatan kindlasti edasi.

                Kommentaar


                  Billions jätkab teisel hooajal sealt, kus pooleli jäi - asi on hea. On lisandunud mõned karismaatilised ja üks sootu tegelane, kes mõjub robotlikult, kuid lisab vürtsi. Kaadri suurenemisega on ka suurenenud n.ö sahker-mahkeri ampluaa, mis on meeldiv.
                  Ja nagu tavaks on saanud, siis ööpäev kestab mingi 69 tundi ning kõik asjad suudetakse ära teha.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Line of Duty - Ilmselt tugevaim sari sel kümnendil. 100% soovitan.

                    Kommentaar


                      Vaatan peamiselt Boschi. Vana kooli politseisari on just see, mida hetkel vaja.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                        Line of Duty - Ilmselt tugevaim sari sel kümnendil. 100% soovitan.
                        Päris julge väide, pole veel vaadanud, aga ülihäid sarju tuleb iga kuu.

                        Ehk pigem siis kümnendi lemmik sari, tugevaim tundub võimatu, sest siis ta võiks olla üldse üks paremaid läbi aegade, sest see kümnend on väga tugev sarjade osas.

                        Nt kui rääkida ainult draama sarjadest, siis 2010 või hiljem on teiste seas välja tulnud, Sherlock, Fargo, Troonide Mäng, True Detective ja ma jääkski nimetama edasi.

                        Kommentaar


                          Häid uudiseid Rick ja Morty fännidele! 3s hooaeg tegi algust
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Westworld - pole näinud filmiversiooni, millel see sari põhineb, kuid see on hea, sest täiesti värskena esimest hooaega vaadata oli suur nauding.
                            Film on hoopis teisest puust, kergem ning mitte nii filosofeeriv - ilmselt sai James Cameron siit idee Terminatori loomiseks.

                            Kommentaar


                              Kõigile kellel Viaplay olemas peaks see rõõmu valmistama:

                              Kommentaar


                                Paar päris ägedat Amazoni sarja, mille vaatamist alles alustasin: Sneaky Pete ja Good Girls Revolt. Z: The Beginning of Everything Zelda Fitzgeraldist ootab järjekorras.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X