320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes veel ei tea, siis Twin Peaks on peale 25 aastast puhkust 3. hooajaga tagasi. Kui ülejäänud sari on sama kõrgel tasemel kui välja antud esimesed neli osa, siis on tegemist vaieldamatult maailma parima seriaaliga eales. Hetkel kümne punni skaalal hindeks 20.

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Häid uudiseid Rick ja Morty fännidele! 3s hooaeg tegi algust
    Soccerneti parimalt kasutajalt ikka väga head uudised, tänud
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Ma suutsin eile vastu pidada, aga võtsin endale just paar õlle ja hakkan nautima, pole kunagi varem ühesseg sarja nii armunud olnud kui Twin Peaksi. Countil on küll jalkas sitt maitse, aga filmide ja sarjade osas on tal üpriski sama arvamus mis mul, seega suutsid mu ootused veel rohkem lakke ajada.

      Kommentaar


        National Geographicu pealt jookseb praegu seriaal ühest kivist, mis on läbi ja lõhki hea - teema, aeg, näitlejad, draama, ajalugu, huumor... saavad kord rohkem gravitatsiooni, teinekord kiirendust ning siis on kuidagi tobedalt mõnus tunne, kui mõni teadusmaailma suurkuju end näitab ja teise suurkujuga... etleb.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          National Geographicu pealt jookseb praegu seriaal ühest kivist, mis on läbi ja lõhki hea - teema, aeg, näitlejad, draama, ajalugu, huumor... saavad kord rohkem gravitatsiooni, teinekord kiirendust ning siis on kuidagi tobedalt mõnus tunne, kui mõni teadusmaailma suurkuju end näitab ja teise suurkujuga... etleb.
          Jah täitsa vaadatav ja kaasa haarav seriaal. Kuid kui nad oleks viitsinud/osanud kogu selle vastikult rõhutatud juudi värgi kõrvale jätta siis saaks rohkem punne.

          Kommentaar


            Keegi siin teemas oleks võinud ette hoiatada et Prison Breaki uue hooaja puhul on tegemist täiesti ajuvaba debiilsusega. See on nii halb, et võiks absurdi komöödia alla kategoriseerida. Loogikavigu on nii palju ja need on nii lapsikud, et isegi laseteaia lapsed küsiks et WTF IS THIS SHIT I AM NOT THAT RETARDED??!?!? Kui sul on relvadeks ainult kaikad ja teibad ja sa sul on võimalik kümne terroristi laiba juurest võtta armee laadung AK-47, siis sa lihtsalt jooksed nendest mööda, et järgmises tulevahetuse olukorras uuesti kaigastega nurgataga piiluda??? No mis asi see on ???Ei ole küll kunagi näinud aga kujutan ette, et igasugused Vampire Diariesed ja Gossip Girlsid on ka loogilisemad ja sisukamad. Kümnepallisüsteemis üks anda oleks ka liiga hell. Räige pask, säästke oma elusid ja hoidke hästi kaugele!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Keegi siin teemas oleks võinud ette hoiatada et Prison Break ...
              online IQ test should be just one question - are you willing to take an online IQ test.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Keegi siin teemas oleks võinud ette hoiatada et Prison Breaki uue hooaja puhul on tegemist täiesti ajuvaba debiilsusega. See on nii halb, et võiks absurdi komöödia alla kategoriseerida. Loogikavigu on nii palju ja need on nii lapsikud, et isegi laseteaia lapsed küsiks et WTF IS THIS SHIT I AM NOT THAT RETARDED??!?!? Kui sul on relvadeks ainult kaikad ja teibad ja sa sul on võimalik kümne terroristi laiba juurest võtta armee laadung AK-47, siis sa lihtsalt jooksed nendest mööda, et järgmises tulevahetuse olukorras uuesti kaigastega nurgataga piiluda??? No mis asi see on ???Ei ole küll kunagi näinud aga kujutan ette, et igasugused Vampire Diariesed ja Gossip Girlsid on ka loogilisemad ja sisukamad. Kümnepallisüsteemis üks anda oleks ka liiga hell. Räige pask, säästke oma elusid ja hoidke hästi kaugele!
                Ma juba peale esimest osa hoiatasin, aga siin kahjuks öeldi sarja fännide poolt, et ma ajan jama

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Kes veel ei tea, siis Twin Peaks on peale 25 aastast puhkust 3. hooajaga tagasi. Kui ülejäänud sari on sama kõrgel tasemel kui välja antud esimesed neli osa, siis on tegemist vaieldamatult maailma parima seriaaliga eales. Hetkel kümne punni skaalal hindeks 20.
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Ma suutsin eile vastu pidada, aga võtsin endale just paar õlle ja hakkan nautima, pole kunagi varem ühesseg sarja nii armunud olnud kui Twin Peaksi. Countil on küll jalkas sitt maitse, aga filmide ja sarjade osas on tal üpriski sama arvamus mis mul, seega suutsid mu ootused veel rohkem lakke ajada.
                  Mis selle Twin Peaksi nii heaks teeb? Esimesi hooaegu pole näinud ja kahtlen kas hakata seda taaskäivitust vaatama.



                  Sai sihuke video tuubist ära vaadatud. Tekitas vaid sihukese "tore küll aga" ja veider värk emotsiooni. Ilmselt pole minule?

                  Kommentaar


                    Twin Peaks ei ole jah päris kõigile suunatud, sellinne omamoodi, väga sürrealistlik teema. Kõigepealt peaks proovi tegema esimese kahe hooajaga. Kui Blue Velvet või Mulholland Drive meeldivad, siis on ka päris suur tõenäosus, et Twin Peaks võib meeldida.

                    Praegu sai Lynch teha oma asja ja see kolmas hooaeg on veel sürrealistlikum kui varasemad ja kui esimene hooaeg oli täiesti omamoodi ja uunduslik telemaastikul, siis see kolmas on jälle midagi täiesti uut ja piire kompiv.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Keegi siin teemas oleks võinud ette hoiatada et Prison Breaki uue hooaja puhul on tegemist täiesti ajuvaba debiilsusega. See on nii halb, et võiks absurdi komöödia alla kategoriseerida. Loogikavigu on nii palju ja need on nii lapsikud, et isegi laseteaia lapsed küsiks et WTF IS THIS SHIT I AM NOT THAT RETARDED??!?!? Kui sul on relvadeks ainult kaikad ja teibad ja sa sul on võimalik kümne terroristi laiba juurest võtta armee laadung AK-47, siis sa lihtsalt jooksed nendest mööda, et järgmises tulevahetuse olukorras uuesti kaigastega nurgataga piiluda??? No mis asi see on ???Ei ole küll kunagi näinud aga kujutan ette, et igasugused Vampire Diariesed ja Gossip Girlsid on ka loogilisemad ja sisukamad. Kümnepallisüsteemis üks anda oleks ka liiga hell. Räige pask, säästke oma elusid ja hoidke hästi kaugele!
                      +++1! Kahtlesin enne viimase hooaja algust, kas tasub üldse aega raisata. Nüüd võin öelda vaid, et nahui ma ronisin seda vahtima. Ma juba peale kolmandat ha. lubasin endale, et selle seriaaliga on lõpp! Aga ju ma läksin promo ohvriks ja ikka alustasin selle viimasega pihta. Vähemalt 1 hea asi sellega on. Ma pole ühtki osa lõpuni vaadanud ja seriaal toimib suurepärase uinutina!
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        ... 13 Reasons Why,

                        Samuti, aitäh. Väga viis sari.

                        Kommentaar


                          Võtsin taas Suits sarja ette ja mõtlesin täna, et googeldan välja, et mis auhindasid on Louis Litt võitnud kõrvalosatäitjana. Kui ma nüüd õieti aru sain, siis pole mees miskit võitnud ja nominatsioonid ka puuduvad. Kas ma olen ainuke, kelle arust on mees absolutely fucking brilliant oma rollis?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Võtsin taas Suits sarja ette ja mõtlesin täna, et googeldan välja, et mis auhindasid on Louis Litt võitnud kõrvalosatäitjana. Kui ma nüüd õieti aru sain, siis pole mees miskit võitnud ja nominatsioonid ka puuduvad. Kas ma olen ainuke, kelle arust on mees absolutely fucking brilliant oma rollis?
                            igati nõus sinuga, temast paremat karakterit selles sarjas ei ole.

                            Kommentaar


                              Fargo uus hooaeg on nüüd juba mõnda aega käinud ning järjest paremaks läheb.
                              Algselt postitas Iceman
                              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                              Kommentaar


                                Mul õnnestus kuidagi eemale jääda BoJack Horsemani vaimustusest, aga kolmas hooaeg oli midagi täiesti imelist. Üdini vaimukas, üdini kurb, üdini ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X