320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen nüüd viimasel ajal Lux Expressiga sõitnud ning seal on "Arrested development" esimene hooaeg. Tundus ikka päris hea olevat. Ka tasub järgmiseid hooaegu otsida kuskilt või mitte?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Olen nüüd viimasel ajal Lux Expressiga sõitnud ning seal on "Arrested development" esimene hooaeg. Tundus ikka päris hea olevat. Ka tasub järgmiseid hooaegu otsida kuskilt või mitte?
      muidugi, teine hooaeg on geniaalne. kolmas suurepärane. neljas hea.

      Kommentaar


        Parks and Recreation sai otsa( elu parimad 1,5 nädalat) soovitage asendusravi.
        Palun ja aitäh
        ROHE-VALGE SURMANI

        Kommentaar


          Räiged spoilerid, ehk kes pole troonide mängu viimast osa vaadanud, ärge lugege, ei oska mingit spoili värki teha.







          Aga ühesõnaga, viimane osa tekitas palju küsimusi. Kas jälle lohakas kirjutamine BW poolt?

          Randyll Tarly oli tiim Targ. Kui Robert võitis polnud mingit probleemi oma eluga edasi minna. Nüüd siin sarjas ta reetis Tyrellid ja nüüd kaotates oma kunagisele tiimile otsustab ta siis sedaviisi käituda, loogikat väga pole. Eriti kui teda on kujutatud vaese mehe Tywin Lannisterina. Ehk üle kõige tahab ta, et tema nimi on võimas ka peale ta surma, nt Tywin tahtis, et Jaime oleks järgmine suur Lannister, siis tema tegi kõik selleks, et sõdalane ehk Dickon oleks järgmine Tarly valitseja, seepärast ka Sam ära saadeti. Ehk noh kui nüüd juba vanamehena korraga kõik see uhkus ja kahetsus peale tuli, siis jah oma elust loobumine on veel arusaadav, aga arvestades tema ajalugu, siis peale seda kui Dickon ütles, et tema ka ei kummardu, siis oleks pidanud Randyll raudselt tegema õige otsuse ja hoidma oma nime elus.

          Daenarys käitus nagu korralik mad queen, ok mitte nii hull, aga see elusalt põletamine on päris korralik ja taheti natuke vist enne suurt sõda näidata, et Cersei pole ainuke crazy bitch. Randyll on viimane võimas vend, kes suudaks juhtida armeed night kingi vastu, ok Jon Snow ka, aga rohkem kogenud väepaelike pole, mõni ehk on, aga sellise vaenlase vastu on vaja venda, kes on ise ka lahingus, sest moraali on vaja üleval hoida lootusetus olukorras. Ehk nagu Tyrioni näost oli näha, siis Dany loobus nii olulisest tegelasest liiga kergesti nagu ka seda oleks teinud mad king.

          Miks Gendry toodi? Tuttav nägu, et meil oleks veidi kurb kui ta ära sureb? Sest ilmselgelt sellelt rännakult kõik tagasi ei tule. Jorah ja The Hound toodi surmast tagasi ja nende nüüd kohene tapmine oleks lihtsalt nii ebaloogiline ja mõttetu. Jon tuleb tagasi, ülejäänud ilmselt võivad surra ja ei anna loole palju enam juurde. Kui just Martini lõppmäng ei olnud, et Targaryenid, ehk siis Daenaerys, Jon ja Tyrion ja Lannisterid tapavad üksteist ära ja siis meil on jälle Baratheon valitsejaks. Vaevalt sarjas nii väikest rolli kandev tegelane lõpuks kõige tähtsamaks muutub. Fännidele tuleb ka natuke mõelda.

          Kommentaar


            Orphan Blacki lõppemine jätab suure augu. Ehkki lugu muutus lõpuks väga tüütuks, nautisin Tatiana Maslany kõiki rolle täiega. Parimad olid muidugi paar esimest hooaega, nagu see ikka tavaliselt on.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Räiged spoilerid, ehk kes pole troonide mängu viimast osa vaadanud, ärge lugege, ei oska mingit spoili värki teha.
              Pole eriline maagia ega oskus.
              [spoiler=RäigeSpoiler123][/ spoiler]
              ehk siis kui oled laisk ja tahad quote'da ja siis sealt lõpust saad ka välja võtta.

               

              GoT tempo on nii kiireks läinud. Pandi kunagi liiga optimistlik plaan püsti, et 8 hooaega ja vsjoo. Ei jõua kõike toimuvat ära rääkida ilma tundeta, et wut you were in south now you're in north and then south again. See Euroni laevaliikumine on ehedaim näide.
              Tarly osas jah huvitav, et ta lasi oma väiksel Dickonil ka ära põleda. Oh well, Sam on elus ja saab terve Tarlyde ja Tyrellide maa endale koos Gillyga. Aint that fun.
              Daeneryse osas siis:

              Kommentaar


                Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                Parks and Recreation sai otsa( elu parimad 1,5 nädalat) soovitage asendusravi.
                Palun ja aitäh
                30 rock, community, brooklyn 99 ja the office on sarnased

                Kommentaar


                  Vahelduseks soovitan midagi teistsugust. Comrade Detective. Tegevus toimub 80-ndate rumeenias kus kõik on parim. Kommunism, riik, Bukarest jne. Kapitalistlik lääs on kurja kehastus. Kaks rumeenia detektiivi peavad lahendama Ronald Reagani maski kandma mõrvari saladuse.Väga lahe vaatamine. Peale loeb Channing Tatum.

                  Kommentaar


                    Päris hea huumor on sarjas Quacks - teemaks siis 19-nda sajandi meditsiin ning muidu elu.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vaatasin kuidagi punnitades ära Netflixi Ozark sarja.
                      See on ikka korralikult üle haibitud imdb reitingule peale vaadates(8,6). Minu jaoks oli see lugu tihti päris absurdne ja mitmed karakterid täiesti ebausutavad. See rahapesu skeem jäi samuti vaatajatele natuke poolikult lahti seletatud. Oletan, et enamus vaatas seda sarja nii, et ahah, ta midagi sahkermahkerdab seal ning loogika nagu puudub aga ju seal mingi oma point on taustal.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Marvel's The Defenders on endal hetkel menüüs, puhas klassika

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Marvel's The Defenders on endal hetkel menüüs, puhas klassika
                          Miks keegi midagi sellist vaatab, hehe. Eriti peale seda kui Iron Fist mängu võeti, neid sarju on vähe, kus isegi esimest osa on piin vaadata, Iron Fist selleks oli. Kuna olen kohutav halva kirjutamise fänn, mida 99 protsenti superkangelaste asju on, siis vist ei tasu vaadata.

                          Aga ma eeldan jah, et noorte hulgas on see tõsiselt populaarne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Miks keegi midagi sellist vaatab, hehe. Eriti peale seda kui Iron Fist mängu võeti, neid sarju on vähe, kus isegi esimest osa on piin vaadata, Iron Fist selleks oli. Kuna olen kohutav halva kirjutamise fänn, mida 99 protsenti superkangelaste asju on, siis vist ei tasu vaadata.

                            Aga ma eeldan jah, et noorte hulgas on see tõsiselt populaarne.
                            Iron Fist oli lamp Jah, siiani on. Aga Daredevil ja Jessica Jones olid väga võimsad ja btw me oleme üsna samas vanuseklassis ilmselt Lihtsalt asi on maitses.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Iron Fist oli lamp Jah, siiani on. Aga Daredevil ja Jessica Jones olid väga võimsad ja btw me oleme üsna samas vanuseklassis ilmselt Lihtsalt asi on maitses.
                              Daredevil oli esimene superkangelaste teema, mis mulle ka väga meeldis, Jessica Jones on vaatamata, see Luke Cage väga ei tõmmanud. Ehk kui hea sisu teha asjale, siis võib kõik hea olla.

                              Kommentaar


                                Kuna mind jätavad täiesti külmaks fantaasia, superkangelased ja muu virr-varr, siis üle pika aja olen enda jaoks vaatamist leidnud seriaaliga "This is us" http://www.imdb.com/title/tt5555260/...=chttvtp_tt_63

                                IMDB hinne 8,8 on täiesti adekvaatne. Peale iga osa tekib tunne, et embaks naist ja tegeleks rohkem lapsega. Südamlik ja väga hästi jutustatud lugu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X