320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hea Briti kriminull. About police that police the police. Viimasel hooajal läheb plot veits käest, aga muidu on üks parimaid sarju mida kunagi näinud olen. Neli hooaega ja igas hooajas on kuus osa, seega suht lihtne vaadata. Pinget on algusest lõpuni.

    Line of Duty

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Mindhunter. Kaks FBI agenti hakkavad 70ndatel uurima mõrva psühholoogiat tehes seda tolle aja kõige hullemate mõrvarite ja sarimõrvarite peal. Päris intensiivne vaatamine.
      Ma vaatasin eile binge'des Stranger Thingsi ära. Hommikul hakkasin pihta, jõudsin mingi 4 osa vaadatud, käisin telekas kahte mängu tegemas ja siis mõtlesin, et "vaatan enne NBA-d ühe osa veel", aga vaatasin poole ööni. Jubelahe oli.

      Mõtlesin, et üritan täna siis ka miskit sarnast teha. Võtsingi Mindhunteri. Pean ütlema, et esimese osa ajal jäin korraks magama, aga teine on ka kuidagi, noh, aeglane hetkel.

      Kommentaar


        Ok, võtan enda hobused tagasi. Mindhunter on väga hea sari, lihtsalt sigaaeglase algusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Parim komöödiasari mida ma siiani näinud olen. Juudihuumor at its best. Järgmisena peaks vist Seinfeldi vaatama?

          6-aastase pausi järel tuli nüüd uus hooaeg ja see on

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Juudihuumor at its best
            jah, siis tulevadki väga mitmed stseenid tuttavad ette, mida L.David mõningate variatsioonidega taaslavastab


            Seinfeld S8E3

            Loretta's doctor takes a lemonade out of Larry's fridge without asking. Larry calls him on it. This is from season 7 of "Curb Your Enthusiasm"

            Curb S7E1
            ...
            no või Seinfeld9-01 ja Curb 4-10
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vaatasin The Flash neljanda hooaja esimese osa ära ning tekkis tunne, et tahaks ise Iris Westi maha lüüa. Loodetavasti tapetakse see karakter ära millalgi (small chance but still).
              Või no üldse tekkis taaskord küsimus miks ma ikka veel vaatan seda sarja.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma vaatasin eile binge'des Stranger Thingsi ära. Hommikul hakkasin pihta, jõudsin mingi 4 osa vaadatud, käisin telekas kahte mängu tegemas ja siis mõtlesin, et "vaatan enne NBA-d ühe osa veel", aga vaatasin poole ööni. Jubelahe oli.
                Kuidas Sa võtaks kokku - mis selle Stranger Thingsi fenomen on ? Kõik kohad seda täis, vaatasin sõbra kõrvalt mingi osa mingist osast II hooajal ka - kuidagi üldse ei kõnetanud või kutsunud rohkem vaatama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kuidas Sa võtaks kokku - mis selle Stranger Thingsi fenomen on ? Kõik kohad seda täis, vaatasin sõbra kõrvalt mingi osa mingist osast II hooajal ka - kuidagi üldse ei kõnetanud või kutsunud rohkem vaatama.
                  Vaata algusest ja kui ei meeldi siis küsi, et miks see nii hinnatud. Niimodi poole pealt on veidi jama ju mingit järeldust teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Vaatasin The Flash neljanda hooaja esimese osa ära.
                    Huvitav kas see hooaeg sama rada, kus pahalaseks järjekordne kiirendaja ning lõpp päädib ajas rändamisega.


                    Stranger Thingsi kohta, siis nagu ok, aga seda Winona Ryderi hala oli raske kannatada. Teine hooaeg tõotab sama kahjuks

                    Kommentaar


                      Kuna hetkel midagi head seriaalidest pole vaadata, siis tegin algust Stan against Eviliga. John C. McGinley (Kollanokad) teeb kõik mis vaja ära selles humoristlikus seriaalis. See mees on tase!

                      ...what do we have. Marvel line up of superhero wannabes wearing latex going out on Friday nights. TV needs this injection, Need it now for the love of all things Rick and Morty.

                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Vaata algusest ja kui ei meeldi siis küsi, et miks see nii hinnatud. Niimodi poole pealt on veidi jama ju mingit järeldust teha.
                        ma ei tea, minu mõte seriaalidega on ikka see, et kui juba poole pealt vaadates 100% külmaks jätab, siis ei kutsu mitte mingi valemiga algusest peale vaatamagi. Muidugi ei saa poole pealt vaadates osadest asjadest aru sest sündmuste järgnevus, eksole. Aga mingi asi peaks ikka poole pealt olema ka, mis köidaks... seega oligi lihtsalt aus küsimus, et MIS seal selle sarja juures konkreetselt sellist on, mis inimestele meeldib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          seega oligi lihtsalt aus küsimus, et MIS seal selle sarja juures konkreetselt sellist on, mis inimestele meeldib.
                          Ma vaatasin selle esimese hooaja lõpuni ja positiivse poole pealt tooks välja vast 80ndate ajastu lahedasti tabamise. Sisu poole pealt jättis mind suht külmaks, eriti see kogu lõpp läks rõvedaks scifi juraks kätte ära.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Tra.

                            Ma ei ole suurem asi seriaalide vaataja, aga nüüd võtsin end kokku ja vaatasin suvel paari kuuga House of Cardsi ära. Jäin põnevil uut hooaega ootama.

                            Tra.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Tra.

                              Ma ei ole suurem asi seriaalide vaataja, aga nüüd võtsin end kokku ja vaatasin suvel paari kuuga House of Cardsi ära. Jäin põnevil uut hooaega ootama.

                              Tra.
                              Vaatasin ise oktoobri lõpus ca 20 päevaga. Samuti kõik hooajad. Samuti jäin ootama. Ning ma pole piisavalt silmakirjalik väitma, et edasi ei vaataks kui Spacey jätkaks.

                              Kommentaar


                                Sir David Attenborough 'becomes most viewed creature on Earth' as Blue Planet II becomes such a big hit in China it even slows country's Internet

                                BBC figures revealed around 80 million viewers watched Blue Planet II in China

                                It was downloaded so many times it slowed the country's internet connection

                                In Britain, the first two programmes have each attracted around 14m viewers
                                postiivne, et inimkonnale korda läheb, eriti et nii palju hiinas vaadatakse - loodetavasti mõjutab sealseid reostavaid värdjaid ka.

                                Nii hetkel käiv Blue Planet II kui sel aastal varasem Planet Earth II on hetkel suurimad inimese ja tema kaamera saavutused. Võrratult hoolikalt tehtud, rääkimata Attenborough briljantsusest.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X