320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    South Parki teise osa 1. minut, MuhAhAhAhAaaaa
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      The Community.
      Tasub ette võtta?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        The Community.
        Tasub ette võtta?



        Yes.

        Täitsa korralik komöödiasari, kuid mitte midagi liiga erilist.

        Kommentaar


          Designated Survivor uus hooaeg algas täitsa lubav alt - vau momenti küll ei tekkinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ja sellist osa pidi siis ootama pea aasta? Nagu päriselt? Umbes kaks naljakat kohta, taas eelmise persseläinud hooaja jätkuvad liinid (ok, kui Cartman nüüd tõesti üksikuks jäi, siis meibi minnakse taas tagasi juurte juurde), mingi arusaamatu ülesehitus. Ise rääkisid Simmonsi podcastis, et tahaks jälle teha osasid, kus Cartman riietab end robotiks ja lollitab Buttersit. Aga see? Fakk, nagu selline osa või? Minge persse, ausalt. 20 hooaega vist on niiehknaa maksimum, okei, SP puhul 17 hooaega oli maksimum, siis läks mingiks arusaamatuks jogaks kätte.

            Puhake jalga, härrad Stoneparker.
            Võtan tagasi. Viimased kaks osa on juba päris ausad olnud. Keep up good wöök, parkerstone.

            Kommentaar


              +1 Mõnule! Viimane oli ikka vana-hea SP
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Rick ja Morty ei läinud mul ka alguses kohe üldse käima. Esimesed osad sai vaadatud umbes paarikuuste vahedega, sest oli "meh" tunne. Aga siis klikkis ära ja kolmas hooaeg on mu meelest kohe eriti kõva. Eriti see eelmise nädala "Tales from the Citadel" osa, mille paneks mingitesse joonissarjade parimate osade top`i.
                Word
                See osa oli päris impressive. Mitte et ma tahaks IMDB reitingutesse liiga süvitsi minna, aga seal selle osa reiting 9,9/10.

                Minu jaoks kindlasti parim joonissarjade osa mida kunagi näinud olen.

                Kommentaar


                  The Blacklisti ja Grey Anatoomia hooaja algused ei valmistanud ka pettumust.

                  Kommentaar


                    Ma jagaks ülivõrdeid neljanda hooajaga algust teinud Nathan for You'le. Jätkuvalt üks kõigi aegade geniaalsemaid ja omanäolisemaid komöödiasarju.

                    Kommentaar


                      Kas TV sarjade gurud soovitavad Gothami? IMDB reiting kõige hullem ei tundunud igatahes.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Pole guru. Soovitan. Üllatas.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                          Kas TV sarjade gurud soovitavad Gothami? IMDB reiting kõige hullem ei tundunud igatahes.
                          Täitsa ok jah. Kuigi peaosalise näitlejavõimed on keskpärased.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Fargo 3 hooaeg vaadatud - 95% meeldis. See 5% mis ei meeldinud olid lahtised otsad / vastamata küsimused mis jäid. Kui esimesed osad liikusid täpselt nii nagu ma oma peas arvasin, et nad peavad minema, siis alates kuskilt u 5 osast läks asi kohati ehk liiga randomiks. Aga ei põnev oli.

                            Kommentaar


                              The Expanse. Ei mäleta, et üldse oleks varem niivõrd head ulmeseriaali näinud.

                              Kommentaar


                                Mindhunter. Kaks FBI agenti hakkavad 70ndatel uurima mõrva psühholoogiat tehes seda tolle aja kõige hullemate mõrvarite ja sarimõrvarite peal. Päris intensiivne vaatamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X