320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Schillinger? I'm in!

    J.K. Simmons on seal koguni kahes rollis ja teeb hiilgava etteaste.
    Jaga siis pärast siin ka muljeid, kui kõik esimesed 4 osa vaadatud.

    Kommentaar


      I have seen this in Better Call Saul
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Need primitiivsed vargad ei ulatu hr Goodmani põlvedeni.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Manhunt: Unabomber- vaatasin läbi. Suhteliselt kiiresti. Hmmmm väga imelik lähenemine. Noh eks oli ju teada, et kinni ta saadakse ja kes ta on jne jne, aga selline sügavus nagu ntx Narcos'el oli puudus. Ei olnud igav, aga osasid oleks võinud paar tk vähem olla ja point oleks saadud ikkagi ära öelda.

          Kommentaar


            Kas keegi teab kuskohast saaks Gomoraah 3 hooaega subtiitritega?

            Kommentaar


              Kaks sarja mida julgeks soovitada: Billions ja Startup

              Damian Lewis ei meeldinud mulle Homelandis näitlejana absoluutselt aga miljardites sobib oma rolli päris hästi. Sari peaks saadaval olema ka Eesti viaplays.

              Startup võiks peale minna siinsetele krüptoraha fännidele. EgoTrip, winkwink.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                Kas keegi teab kuskohast saaks Gomoraah 3 hooaega subtiitritega?
                kasutaja Snowhiter Piratebays peaks toitma hardcoded varianti. (kuigi ühe osa kohta oli vist kriitika ... ) jooksvalt oli parim koht Gomorrah reddit, aga seal tarbiti ilmumise ajal episoodi kaupa ja vajab rohkem siksimist subidega ka. kuulujutu kohaselt.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Kas keegi teab kuskohast saaks Gomoraah 3 hooaega subtiitritega?
                  kasutaja Snowhiter Piratebays peaks toitma hardcoded varianti. (kuigi ühe osa kohta oli vist kriitika ... ) jooksvalt oli parim koht Gomorrah reddit, aga seal tarbiti ilmumise ajal episoodi kaupa ja vajab rohkem siksimist subidega ka. kuulujutu kohaselt.

                  Tänud, olen juba jõudnud 3 hooaja ära vaadata. See sari on ikka DOPE.

                  Kommentaar


                    Juba 4 kuud pole suudetud kommunikeerida, et millal algab "Man in the high castle" kolmas hooaeg.
                    Kellega magama peab või kelle poolt valimistel hääletada tuleks, et sari lõpuks eetrisse jõuaks?

                    Kommentaar


                      Magada tuleb Linnar Priimäega ja hääletada ikka EKRE poolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Magada tuleb Linnar Priimäega ja hääletada ikka EKRE poolt.
                        Kas peale Linnariga magamist tohib üldse EKRE poolt enam valida?
                        Kas peale EKRE poolt valimist tohib üldse Linnariga magada?

                        Linnar oli kunagi üks minu lemmik õppejõude (imagoloogia alused), teine lemmik oli Avo Rein Tereping aga pole mõlemaga juba mitu aastat suhelnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Kas peale Linnariga magamist tohib üldse EKRE poolt enam valida?
                          Kas peale EKRE poolt valimist tohib üldse Linnariga magada?

                          Linnar oli kunagi üks minu lemmik õppejõude (imagoloogia alused), teine lemmik oli Avo Rein Tereping aga pole mõlemaga juba mitu aastat suhelnud.
                          Kui Helmed teada ei saa, võib mõlemat pidi.

                          Kommentaar


                            Tegelesin eile binge-vaatamisega ja võtsin kuskilt kuuldud soovituse tõttu ette sarja "13 Reasons Why". Jah, ma olen selle sarja jaoks 18 aastat liiga vana, kuid meeldiv oli see, et sarjakirjutus on hetkel ikka nii heal tasemel, et lihtsalt vaatad, siis vaatad veel, siis käid teed ühe jalka lasnamäel ja siis vaatad veel veidi.
                            Peategelane (Clay) oli veidi viril, esialgu olid kõik tegelased veidi šabloonsed, aga siis hakati kihiti levima ja lõpuks sain veidi üle päevaga vaadatud. Teema on muidugi omamoodi ja see, et kuidas Hannahit ja tema enesetappu ei käsitsetud kordagi tema isikliku sotsiaalse võimetusega, tekitas veidi küsimusi. Aga ilmselt oli see sari pigem anti-bullying kampaania.
                            Teist hooaega kindlasti vaadata ei viitsi. Muidu üsna nitšekas ja lõpuni hea. Eriti meeldiv oli stopp-märgi osa, kuna oli veidi üllatav.

                            Kommentaar


                              seda gay latiinot müüdi minu jaoks nagu superkangelast ja siis, kui viimases osas selgus, et asi on kõik täiesti tavaline, siis otsutasin, et ikka ei meeldi, kuigi kogu ülejäänud sõit oli meeldiv. tundub, et kogu raamat/sari oli tagant ette kirjutatud.

                              American Crime Story teine hooaeg kuulub Versacele. et mitte öelda Andrew Cunananile. see on veel värdjam kui OJ. no kohe ikka nii türbel, et osati ei tahtnud teda enam vaadata peale 1-2 episoodi. aga hea sari ja vaatasin edasi. lõpus entusiasm veits lahtus, aga kokkuvõttes tugev esitus Darren Crissilt ja sari üleüldiselt tiptop. Ricky Martin oli ka, lol. ja minu jaoks mängis Penelope Cruzi üle. ja avastseen on tõeline pärl.

                              ausatest türblitest on hea/täpselt minu sektori animatsioon: Mike Judge Presents: Tales from the Tour Bus. lihtsate inimeste elu ei ole lihtne. selline võsapetsilik maa ausus on läbiv. tüübid korraldavad ja naerdakse ajaloo üle, kuigi situatsioonid/peategelased täiesti käsitlematud. Country music ei ole riskivaba bisnes. sobib inimestele, kes naeravad Klaus Kinski doki üle. Beavis & Buttheadi fännidele ka ehk.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kas keegi Trailer Park Boysi viimasele hooajale on viitsinud pilku peale visata? On's üldse mõtet?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X