320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
    a no see blond viiide liidri tütar on väga nitševo. mul ei tule nimed meelde praegu. puhkusele läks vist sellepärast, et iga osaga vaatajate protsent langes kõvasti. a mulle täitsa meeldis, või meeldis see piff!?! vahet ei ole, sarja olen ikka sunnitud vaatama.
    Kas mitte kohe algselt ei pidanudki seda välja laskma neljaste blokkidena?



    A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
    Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Ei kasva nad midagi. Vanad osad on endiselt naljakad. Paar viimast hooaega Simpsoneid on aga sama humoorikad kui aktuaalne kaamera.
      TV 6 näitas siin veel nädal tagasi 2007 aasta hooaega ja mina küll ei kurdaks, et jamad olid.

      Kommentaar


        #33
        Parimad on Band of Brothers ja Andy Richter controls the universe. Veel leian meelelahutusliku kvaliteeti Family Gui´s ja House nimelises doktoris. A-rühm on on ka üks aegumatu sari. Mäletan, et Losti esimesel hooajal sai isegi trennist enne lõppu ülelastud(ükski teine sari ega film pole veel sellist au teeninud), aga kahjuks raha>>>>>>>igasugune loogiline tsenaarium. Ülejäänud 173 hooaega+ esimese lõpp on sellin sitt, mida oma vaenlasele ka ei soovitaks.
        Türgi mägede hirm, kitsekarjuste kuningas ja Atamani kuri naaber...

        Kommentaar


          #34
          Little Britain ftw!!!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas präänik Vaata postitust
            A, muide, küsin teilt ka. Kunagi räägiti mulle mingisugusest alles ilmunud telesarjast, kus jälllegi tulnukad ründavad maad ja siis jääb aeg seisma mingiks ajaks jaa nii edasi. Pärast kõik taastub ja toimunust ei mäletata mitte midagi. Siis hakatakse seda asja uurima ja ilmneb tõsiasi, et igal inimesel on kusagil mingi kaaslane, kes mäletab sama seika juhtunust. + leitakse mingi video, kus tundmatu objekt üle staadioni läheb ja sellest hakatakse juhtnööre kokku panema ning keissi lahendama.
            Vabandan suht crappy kirjelduse eest, ma enam ei mäleta, kuidas lugu läks... Aga ikkagi on kõik viited sellele telesarjale vägagi teretulnud!
            FlashForward ?

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Vot tubli töö, ammu mõelnud, et peaks selle teema ikka ära tegema.

              hehehehehe

              +1

              hiljem kirjutan.
              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Pluss sai ära vaadatud ka palju haipi saanud 'V' valminud neli osa, aga see sari saadeti miskipärast kohe puhkama. Polnud suurem asi ka tegelikult.
              Production on the remaining nine episodes will resume in January 2010 and will air on ABC starting March 30, 2010

              Kommentaar


                #37
                Prison Breaki esimesed 2 hooaega olid päris sõltuvust tekitavad ja kindlasti tasub vaadata. Lõpp läks juba väga läilaks ära.

                Ise olen praegu Dexteri neljandat hooaega vaatamas ja peab ütlema, et kuradi hea kraam. Sinna sisse poogitud must huumor on ülimõnus. Eestis vist seda kusagilt ei näita aga kindlasti must watch material!!

                Criminal Mindsi ja CSI'd võib vast ühe osa kuu kohta vaadata, et ei paneks poole osa pealt teisele kanalile. Kõige hullem on vast Criminal Mindsist see geek laborirott või kes iganes see seal on, jube näitleja ja tegelaskuju. "Killud" on nendes seriaalides ka muidugi übersitad.
                Üldiselt katsuge rohkem Law & Orderit vaadata!

                The Shieldi tahaks ka kunagi ette võtta aga aeg paneb lihtsalt käe ette. Häid seriaale on väga palju tehtud ja uusi tuleb aina peale. Eks kunagi pensioni eas jõuan ehk need läbi vaadata.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  the Wire jne...
                  Hea maitse...

                  Ise olen nüüd poole peal Battlestar Galactica neljanda hooajaga.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    24, 30 rock, american dad, arrested development, band of brothers, better off ted, big bang theory, breaking bad, californication, cougar town, dexter, dollhouse, drawn together, extras, family guy, heroes, house, how i met your mother, lie to me, modern family, my name is earl, oz, parks and recreation, rome, scrubs, sons of anarchy, south park, stargate universe, terminator: sarah connor's chronicles, the office, the tudors, true blood, weeds

                    on sarjad mis mul on kas vaadatud, vaatamisel või ootavad veel oma järge ... mõned paremad, mõned halvemad
                    Kas sa vaatasid neid sarju ka tähestikujärjekorras?

                    Endale meeldib Office, Californication ja Weedsile ka minu poolt kindel jaa.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas meesmuiste
                      Criminal Minds (vaatan võimalusel) Üks huvitavamaid krimisarju ilmselt mida olen näinud. Eelkõige meeldib psühholoogiline pool. Mängib osalt ka intelligentsil. Ilmselt seepärast ka vaatan, kuna palju on ehk liialt ainult faktidele keskenduvad (a'la CSI)
                      Kindlalt vaata Law and Orderit ja The Wire´it.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Kindlalt vaata Law and Orderit ja The Wire´it.
                        Law and Orderit olen vist kunagi ammu ammu näinud ja mälu järgi oli vist täitsa hea. aga see oli tõesti väga ammu. wire'it pole näinud, aga eks peab järgi zekkama

                        Kommentaar


                          #42
                          Ühed parimad sarjad ..

                          Dr House , Väga hea huumoriga, samas ka hariv.
                          Dexter , Lihtsalt supper.
                          Flashforward , Seriaali "storyline" on suht asjalik.
                          Criminal Minds , Meeldib, et enamus rõhku pannakse kurjategijatele, mitte mõrvade lahendamisele. 4 hooaja viimane osa siiani lemmik.
                          TopGear , muu chit chat itsitamine polegi nii lõbus ja tore, vaatan enamasti väljakutsete ( nt. paagi kütusega sõita ühest kohast teisse ilma tankimata ) pärast. Kuigi peaks mainima, et ka britid oskavad head huumorit teha.

                          ning multikad mis klass omaette. Simpsonid ja Perepea. ( ja rahvas eespool mainis, et simpsonid sama huvitavaks läind nagu AK, siis vaidleks vastu, Simpsonid on koguaeg olnud natuke teise huumoriga, ja peaks mainima et natukene südamlikum. ja tihtipeale on simpsonite osadel natuke rohkem seda tagamõttet, mitte lihtsalt lällutamist. Ja üksteist nad ka ei peksa nii julmalt,( mitte nagu Stewie Brianit. xD Aga stewie on ikka parim)
                          HA! That's so funny I forgot to laugh... excluding that first Ha.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas szandor Vaata postitust
                            Kas sa vaatasid neid sarju ka tähestikujärjekorras?

                            Endale meeldib Office, Californication ja Weedsile ka minu poolt kindel jaa.
                            ei, aga ma vaatasin oma tv showde folderisse sel hetkel kui neid kirja viskasin

                            Office on viimased hooajad täiesti ära kukkunud kahjuks, samas how i met your mother on peale eelmist väga nõrka hooaega praegu jälle parimas vormis. californication ja weeds on ka minu ühed lemmikud üldse kuna nendes sarjades ei ole miski tabu ja eriti tagasi ei hoita
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas meesmuiste
                              [Top Gear] Tegemist on sarisaatega. Seega peaks ka tv sarjade alla klassifitseeruma.
                              Right. Siis ma soovitan veel selliseid absurdihuumorisarju nagu Osoon, Võsareporter ja Kuidas Alasti Hea Välja Näha.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Sadistik Vaata postitust
                                Ühed parimad sarjad ..
                                Dr House , Väga hea huumoriga, samas ka hariv.
                                Jah, eriti see et doktorihärra arust tuleks kõigile broad-spectrum antibiootikume süstida. Huvitav, mis selliste inimeste immuunsüsteemist siis järgi jääb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X