320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma arvan et läheb just hullemaks. BS Report võtab just kokku seda: http://www.grantland.com/blog/hollyw...and-reality-tv

    Kommentaar


      Ma ka olin viimase osaga väga rahul.

      Kommentaar


        Homeland on tõesti hea leid. Esimene hooaeg nüüd ära vaadatud ning kiidaks head stsenaristitööd ja osad rollid on ikka eriti hästi välja mängitud (Saul, Brody tütar ja Brody ise, kelle näitleja Damian Lewis juba vanast heast Band of Brothersist tuttav on). II hooaja esimene pool tõotab süžee koha pealt kindlasti hea tulla, sest päris mitu head otsa jäeti lahti, peaasi et kvaliteeti suudetakse ka edaspidi hoida.

        Edit: ja Lewis on ka selle poolest geniaalne, et suudab 'merica aktsenti oivaliselt järgi teha, mis sest et ise pesueht britt on.

        Kommentaar


          Minu jaoks on Lewis Dreamcatcheri paha mees. Unustamatu seal. Claire Danes on ka üllatanud väga tõsiselt.

          Kommentaar


            Mulle meeldis ta ka sarjas Life.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Uus Top Gear-i osa - India Special

                Kommentaar


                  Täname

                  Kommentaar


                    HBO's "24/7" on mu uus lempar sari. Ma olen vaadanud küll ainult hokihooaegu('Road to Winter Classic'), aga võib-olla vaatan muud ka ära. Meeste värk, spordivärk, trash-talk, half-time talk(jah, hokis on kolm perioodi), fights, teamspirit, ülejäänud elu perekondade n'shieet'iga, palju slow-mo'd, sports Emmy, HBO kvaliteet, reaalne sari. Puudu on ainult pidude kaadrid. Kõige viimane(Rangers-Flyers episode 3) oli isiklikult kliimaks. Hakka või jälle hokil tõsisemalt silma peal hoidma. Ma tean, et kuskil saab netis olles ka vanakooli teleteksti kasutada ...

                    (kas ma kribasin juba sama juttu eelmine aasta?)
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Hoki omast oli siin vist jah juttu ja see oli tõesti hea.

                      Kommentaar


                        Sherlock, uue hooaja esimene. Fucking brilliant.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Meeldis ka väga.

                          Samuti väga sürr briti huumor ka ühekordses saates Hacks.

                          “Hacks”, the show’s working title, is set at a fictional paper where staff get stories by any means necessary, including hacking into voicemails, blagging (obtaining personal data without consent) and pinging (locating people using their mobile phones).

                          Kommentaar


                            Ma olen Sherlocki esimeses osas küll jumala pettunud. Kõik need väikesed detailid, nüansid ja dialoogid olid super, aint et nende vahele oli lõigatud mingeid stseene Jack Baueriga ja seda lollakat sarja ma olen juba näinud.

                             
                            Õnneks järgmine osa on see koertega ja seal vaevalt on vaesel Sherlockil tarvis mõnd debiilikust ameerika salaagenti aknast välja visata (SIC!!!).
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Kusjuures ma aimasin, et sa umbestäpselt nii arvad Tavaliselt ka ennast häirib päris valusalt, kui efektne kest on punutud nii hüpliku stoori ümber. Aga on erandeid ja see oli üks neist. Jäin pärast mõtlema, et miks, ja küllap üheks peamiseks põhjuseks kõvasti teravam eneseiroonia võrreldes esimese hooajaga. Läheb sinna alla ka imho see stseen, mida sa oma spoileris kirjeldad. Aga maitse asi muidugi.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Einohjah, lihtsalt ma ei saa aru tegijatest, et
                                 
                                võtame ühe paariteistleheküljelise Doyle'i miniatuuri, anname sellele pooleteisttunnises jaos mingi 10 mintsa ja siis ülejäänud tegevustiku katsume ise välja mõelda. Ja paneme sinna kamaluga araabia terroriste ja CIA agente, sest muidu me ju ei kõneta kuidagi kaasaja inimest. Sitaks nõrk ikka.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X