320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Downton Abbey on tagasi. Kolmanda hooaja esimene osa oli suurejooneline elamus. Võrratu dialoog: nii nutikat teksti kohtab telesarjas harva. Ja muidugi Maggie Smith vs Shirley MacLaine - unustamatu paar.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Boardwalk Empire on ka tagasi. Kolmanda hooaja esimene osa näitab, et Nucky on lõplikult andnud käe tumedale poolele. Nelsoni karakteri areng on ka väga põnev. Ja no muidugi Rosetti, kes paistab üks lahe säga.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Kui kõik minu seriaalid oleks samal ajal jooksmas, siis kuluks nädalas kokku umbes 300 minutit. Ehk siis 5 tundi (reeglina söömisega parallleelselt või enne magamaminekut). Pole väga ulmeline aeg, või on? 3 filmi.
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Kui kõik minu seriaalid oleks samal ajal jooksmas, siis kuluks nädalas kokku umbes 300 minutit. Ehk siis 5 tundi (reeglina söömisega parallleelselt või enne magamaminekut). Pole väga ulmeline aeg, või on? 3 filmi.
          filmid > seriaalid
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            filmid > seriaalid
            Film (hea film) vajaks natukene suuremat keskendumist küll kui söögi/uinumise kõrvale vaadata.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Film (hea film) vajaks natukene suuremat keskendumist küll kui söögi/uinumise kõrvale vaadata.
              Olen ka selle väitega nõus.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Mulle meeldivad seriaalid rohkem.

                Nüüd hakkavd (osad juba käivad) 29 sarja siit + briti sarjad + real time + daily show ja Colbert report (4 korda nädalas).

                Tõesti väga vähe aega jääb filmide vaatamiseks. Ja saan seda kõike aint teha, kuna ei käi tööl vaid olen vabakutseline ja teen tööd aint siis kui viitsin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                  Nüüd hakkavd (osad juba käivad) 29 sarja siit
                  Oh jah, need pildid seal saidil ja lisatud kommentaarid küll suuremat lootust ei anna, et midagi vaadatavat oleks. Revolutioni mõtlesin proovida - ehk on keegi juba avaosa vaadanud?
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Last Resorti piloodi vaatasin ära. Üks väga tühi auk on vist täidetud ja komöödiate kõrvale veidi actionit ka. Väga lahe.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Seriaalid on toredad küll, aga hetkel on mul juba pool aastat tühjus kuna enamus endale huvitavaid ja vähemhuvitavaid asju on vaadatud ja ei leia nagu midagi vaatamata asjade hulgast mis paeluks. Ma igasugu detektiive/haiglaid/advokaate/arste/politseijaoskondi jms. ei viitsi vaadata enamasti.

                      Uue hooajaga seonduvat pole ka üldse viitsind uurida, on midagi paistmas ka millel oleks selline 3+ hooaja staying power? Komöödia-põnevussarjadest (non sci-fi) siis.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Komöödia: 30 Rock, Workaholics, Archer, The League (kõigile spordifännidele kohustuslik imo), Freaks & Geeks+Undeclared (2 sarja mis teevad kokku 2 head hooaega - ka suht kohustuslik)

                        Põnev: Sons of Anarchy, Breaking bad, The Unit, Generation Kill (1 väga hea hooaeg ainult aga ikkagi hea), Justifyed, Lie to Me, Homeland (teine hooaeg hakkab - esimene oli eelmise talve 1 parimaid sarju)

                        Klassikud: The Wire, The West Wing (Mulle meeldivad kõik Sorkini asjad)

                        Rohkem vist pole vaja.

                        Kommentaar


                          Isiklikult ei mäleta, et mõni viimase 5-6 aasta jooksul toodetud film nõnda meeldinud oleks nagu Breaking Bad või Boardwalk Empire. Muidugi häid komöödiaid ei ole ma ka sarjade kujul uuema kraami seast leidnud. HIMYM ja The Big Bang Theory tunduvad lamedatena. Neid ei päästa ka teatud nostalgia, mis Friendsi vaadates siiani tekib. Muidugi tunduvad ülehinnatud ka mõned draamasarjad. Sons of Anarchy näiteks paistab olevat põneviku ja seebika hübriid ja Justified, kuigi täitsa vahva sari, näib lihtsalt modernse Walkeri käsitlusena.

                          Uhiuutest sarjadest sai ära vaadatud Revolutioni esimene osa, mis oli üdini keskpärane. Tavaline postapokalüptiline paljunähtud käkerdis, kuhu on vastavalt trendile ka mingisugune pubekate teema sisse süstitud.

                          Kommentaar


                            Kui mingit hirmkõva loogikat TV-sarjast taga ei aja ja eelkõige põnevat ning kiiresti arenevat ja mitmetasandilist süžeed jahid, siis soovitan tõesti Last Resorti piloot ära vaadata.

                            See ei ole ilmselt 3-hooaja sari, kuigi numbrid võivad nii kõvad tulla, et nad üritavad seda venitada nii kaua. Vähemalt lühiajaliseks põnevuseks potentsiaali jagub.

                            Ja treilerit ei soovita vaadata, sest see on suudetud totaalseks pasaks muuta. Nagu oleks 15-aastane poisiklutt valmis teinud selle.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Tahaks jagada ühte suurepärast Austraalia seriaali, mille vend sealt tulles kaasa tõi. "Underbelly".

                              Kui tuua võrdlust, siis tegu on Sopranodega, ainukese erinevusega, et need tegelased on reaalsed. Tehtud on seda 4 hooaega, aga olen esimest kahte näinud. Esimene hooaeg on lihtsalt suurepärane, süžee, muusika, näitlejad. Täiuslikusele lähedal olev kompott. Kes kunagi on " Home and Away"-d jälginud, siis kohtab tuttavaid tegelasi, ainult oluliselt teises rollis, kurikaeladena.
                              Teine hooaeg oli muidugi juba lahjem supp, kuigi samuti vaadatav.
                              Väike klipp sellest esimest hooajast .
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Miskine ülevaade sügisestest sarjadest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X