320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ilmselt palju on näinud,et selelst nädalast jookseb hilisõhtuti TV6 pealt sari "Puhkus Mehhikos", kus osalevad 10? noort ja ilusat venelast, kes peavad iganädal endale paarilise leidma. Kuna tegu on venelastega (no offence), ei anna intriigid kaua end oodata. Juba teisel päeval lendab naine basseini ja kisutakse teda juustest.

    Ma arvasin,et no mingi 10-12 osa on... aga võta näpust.


    Head vaatamist!

    Kommentaar


      oujeeee

      Hakkasin vaatama sarja "Enlisted", jalaga perse sõjaväehuumorit. Ajaviiteks kõlbab küll.
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Ma vaatasin just uue HBO True Detective-i esimese osa ära. Omapärane. Kindlasti vaatan edasi. Kerib pinget korralikult ja vähe actionit aga väga huvitav. Sellist sarja tahaks korraga järjest kõik vaadata aga on liiga hea vist et hakkan ikka iga nädal vaatama.

        Kommentaar


          Viimatise Sherlocki üle vast on vähestel nuriseda. Uperpalle kui palju.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            ma just olen kuulnud, et uue sherlocki stoori olevat nõrgapoolne, karakterid ja muu värk aga endisel tasemel.

            Kommentaar


              Viimane osa, tuleb nõustuda oli täielik vastand teisele osale ja seega täitsa huvitav. Ja loomulikult ehitati huvitavaks, et kindlasti oodata neljandat hooaega. Seda siis väidatavalt hakatakse filmima, kui näitlejatel aega on.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Archeri tegijatel on uus joonissari. Chozen. Lugu valgest geiräpparist kes pärast 10 aastat vangistust otsustab oma vihavaenlasele kätte maksta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Viimase kuu positiivsed kohtumised:

                  Top of the Lake. Lühidalt. "Uus-Meremaa kolkalinnas üritab 12a tüdruk enesetappu ja peagi selgub, et vaikiv noor näitsik on rase. Peagi kaob tüdruk jäljetult. Sureva ema juures külas olev Austraalia naisuurija palutakse appi olukorda uurima ja sukeldub väikelinna räpastesse saladusse." Ja neid räpaseid saladusi ja draamasid minevikust on kõigil tegelaskujudel. Pedofiilid, narkomüümine, vägistamised, mõrvad. Ängi ja masendust (mitte küll pildiliselt) tuleb hooti sellises tempos, et selle vastuvõtmisega tekib probleeme.

                  Igati võimas miniseriaal, mis tuletab meelde, et filmindus justkui hakkab surema ja sarjad võtavad vaikselt suunanäitamise üle- sisuliselt võinuks tegu olla ka 1,5 tunnise indiefilmiga, aga 6 tunnise minisarjana poevad tegelaskujud ja nende traagika palju rohkem hinge. Visuaalselt on pilt nii suur ja ilus, et tekib tunne, et seda sarja peaks vaatama kinosaalis. Rollisooritused on pea eranditult suurepärased ja lugu ise on ka mõnusate pööretega üles ehitatud. Väheke muidugi mõned sisulised vead, arusaamatud tegevusliinid ja üsna ettearvatavad "üllatused" häirisid, aga üldpildis väga korralik sari. Alutasin õhtul 11 vaatamist ja lõpetasin sarja vaatamise ühes jutis paar tundi enne tööpäeva algust. Ei mäletagi, millal mõni sari nii endasse imas (ja kummaline, et tal imbdis üsna madal hinne on).
                  Vaatasin nimetatud sarja samuti viimase 36 tunni jooksul ära. Nii vaimustuses ma sellest pole, kui pärast antud arvustuse lugemist. Siiski annan seriaalile hindeks korraliku 8/10.

                  Head
                  * Näitlejate meisterlikkus
                  * Miljöö

                  Vead
                  * Kulminatsiooni ettearvatavus

                  Muideks, eika, mida sa antud seriaali puhul sisuslisteks vigadeks pidasid ning millised tegevusliinid arusaamatuks jäid? Ettearvatavaid "üllatusi" tajusin isegi pidevalt ning see minu hinnangul ka selle sarja suurimaks miinuseks jäi.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Muideks, eika, mida sa antud seriaali puhul sisuslisteks vigadeks pidasid ning millised tegevusliinid arusaamatuks jäid?
                    Vead oli pigem sellised jätkuvead, mida ma tavaliselt tähele ei pane, aga seal jäi silma- a la see, kui uurijatsikk end känni jäi, näo endal ära lõhkus ja stseen hiljem oli kõik ok. Ja arusaamatud pigem võtmes "milleks seda teemat/tegevusliini üldse vaja on". Ma saan aru küll, et naislavastaja/kirjutajal oli kiiks, et kõik mehed peavad eranditult olema täistropid, aga hooti oli kogu selle pasaga ikka ülepingutatud.

                    Kommentaar


                      Järjekordne katse Alexander Dumas najal sarja teha - The Musketeers http://www.imdb.com/title/tt2733252/?ref_=nv_sr_1
                      Nagu kombeks, siis algmaterjali väänatakse hooga - lisatakse igasugu huvitavaid seiku, aga päris lootusetu see pilootosa polnud.

                      Kommentaar


                        Paar tõeliselt jubedat ulmesugemetega jampsi ära proovitud. Helix ja Intelligence. Almost Human on veidi parem, aga ka minu maitsele liiga standartne ja üllatustevaba.
                        Piraadisari Black Sails avaosa tundus päris vaadatav. Aga pikaajalisi lootusi ei oma.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Soovitan soojalt HBO järjejordset geniaalsust True Detective'it. Peaosades on Woody Harrelson ja Matthew McConaughey. Tegu siis väga atmosfäärilise detektiivisarjaga, mille esimene hooaeg on 8 episoodi. 2 on hetkel väljas ja väga super on. Karakterid on põnevad, dialoogid ja näitlejad head. Kui season 2 tuleb, siis stoori ja tegelased peaks kõik täiesti uued olema. Päris huvitav formaat iseenesest.
                          IMDB

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Paar tõeliselt jubedat ulmesugemetega jampsi ära proovitud. Helix ja Intelligence. Almost Human on veidi parem, aga ka minu maitsele liiga standartne ja üllatustevaba.
                            Piraadisari Black Sails avaosa tundus päris vaadatav. Aga pikaajalisi lootusi ei oma.
                            Vaatasin ka Black Sailsi nädala eest ära ja tundus okei tõesti. Selle sarjaga see suur pluss, et juba on vist kahe hooaja diil tehtud, et enam-vähem julgelt võib vaatama hakata.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Sherlocki kolmas osa oli ikka suht lamp. Miskipärast meenus klipp filmist nimega Jay & Silent Bob, milles Will Hunting sai aru, et ei ole enam piisavalt tark ja haaras pumppüssi järele.

                              Kommentaar


                                Uus sari Rake.



                                Mulle esimene osa meeldis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X