320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ray Donovan on päris lahe sari. Väärt meelelahutus. Koguaeg on actionit ja story areneb väga kiiresti. Ainult üks subplot(Bunchy Donovan) on piisavalt igav, et kohati forward nupule vajutada.
    Tegemist on võrdlemisi uue sarjaga, praeguseks on valmis vaid kaks hooaega (24x60 min), kolmas hooaeg algab 2015 a septembris.

    Kommentaar


      Öösel tulevad ikka head mõtted. Hapniku puudulikuse eest veres oli mõistagi hoolitsetud ning sellisel hetkel on aju väga terav. Ja nõnda ma siis koperdasingi uusi seriaale otsides The Flash'i otsa. Eks ma algul olin pahane, et pole siin sellest räägitud, kuid siis tabasin, et inimestel on lihtsalt esmaspäeva hommikul... kiire.
      Seriaali vaadates tabasin end isegi mõtlemast, sest jubedalt meenutas see Iks Mehi. Igatahes tissi ei näidata, muidu korralik pohmakamaterjal. Rahu maailma ja muud sellist.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mida rahvas "The 100"´st arvab? Kui esimene hooaeg võis tunduda mingi tiineka sci-fi seriaalina, siis teine hooaeg on küll ikka mega awsome.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Öösel tulevad ikka head mõtted. Hapniku puudulikuse eest veres oli mõistagi hoolitsetud ning sellisel hetkel on aju väga terav. Ja nõnda ma siis koperdasingi uusi seriaale otsides The Flash'i otsa. Eks ma algul olin pahane, et pole siin sellest räägitud, kuid siis tabasin, et inimestel on lihtsalt esmaspäeva hommikul... kiire.
          Seriaali vaadates tabasin end isegi mõtlemast, sest jubedalt meenutas see Iks Mehi. Igatahes tissi ei näidata, muidu korralik pohmakamaterjal. Rahu maailma ja muud sellist.
          Arrow spin-off. Ei täitsa nitševoo.

          Aga The Newsroom (L)
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Banshee - väigvalda ja seksi. Vägivalda ja seksi. Eks ma amishite pärast tollele seriaalile silmad külge ajasin ja üsna tore vaatamine. Imelik on see, et tissid on üldjuhul A-d mõne üksiku erandiga, kuid näitlejate tehtav töö kompenseerib selle puudujäägi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Banshee ka väga HD
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Rick & Morty vaatasin ära ühe hingetõmbega



                Brickleberry ka pidevalt vaadatud



                Jah! Igast jama vaatan
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Bates Motel

                  Suurepärane eelstoori Hitchcocki Psychole. Huvitav script ja veel parem näitlejatöö, eriti noore peaosatäitja Freddie Highmore poolt, kes mängib kultustegelast Norman Batesi. Soovitan kõigile Hitchcocki ja Thrillerite austajatele.

                  Mulle väga meeldib, ootan huviga uut hooaega.




                  Life Unexpected

                  Järjekordne väga ilus ja hea draamasari persesuhetest ja inimeste igapäeva elust. Vägagi meeldivad karakterid ja näitlejatöö on ka viimasepeal. Kahju ainult, et seda ainult kolm hooaega vändati.

                  PS. Peaosaline Lux(Britt Robertson; Angie - Under the Dome) on väga nunnu tüdruk.

                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Endale täitsa meeldis rootslaste-taanlaste ühistöö Bron/The Bridge. See sari tuli vist isegi ETV pealt mingi aeg.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Minu väike list mida ma vaatan/olen vaadanud siis..


                      24
                      Ncis
                      Ncis Los Angeles
                      Ncis New Orleans
                      Person of Interest
                      Castle
                      Homeland
                      Csi
                      Csi Miami
                      Csi New York
                      House of Cards
                      Arrow
                      Flash
                      Criminal Minds
                      Covert Affairs
                      The Blacklist
                      Greys Anatomy
                      Lie to Me
                      Suits
                      Bones
                      Beauty and the Beast
                      Top Gear
                      Sherlock
                      Intelligence
                      Crisis
                      The Americans
                      CaliFornication
                      How to get away with murder

                      Kommentaar


                        Minu vaadatud/vaatamisel olevad sarjad. Rõhk ilmselgelt komöödiatel.

                        Arrested development - tip top. Mingiks fänniks ei saanud, aga korralik sari. Korralik komöödia.
                        Black books - esialgu kahtlesin, aga mida rohkem osasid vaadata seda kodusemana tundsin. Korralik briti huumor.
                        Blue mountain state - pigem ei soovita, aga inertsist vaatasin seni ilmutatud osad lõpuni. Uuesti kindlasti ei vaataks algusest peale. Veidi imelik ameerika tiinekate komöödia (vist?)
                        Boardwalk empire - Jäi minu jaoks lohisema. Nii sisu mõttes, kui ka selles mõttes, et jätsin osade vahele väga pikad pausid. Väga ei meeldinud. Eriti nalja ei saanud.
                        Eastbound & down - Kvaliteet. Vaataks uuesti. Korduvalt. Sai palju nalja.
                        Friends - tiptop. Nalja sai.
                        Homeland - Vaatasin 2 hooaega, rohkem ei viitsi halbade kommentaaride tõttu (ka siit teemast) tõmmata. Nalja ei saanud eriti.
                        It's always sunny in philadelphia - kvaliteet. Vaataks uuesti. Korduvalt. Nalja saab korralikult.
                        Kings - Mingi veidi imelik seriaalike. Ei teagi, mis ta IMDB hinne on? Ilmselt mitte väga hea. Aga mulle peaaegu meeldis. Olen mõelnud uuesti vaatamise peale. Võibolla uuel aastal. Nalja väga ei saa.
                        Lost - Parim sari üldse. 11/10. Kolm korda olen uuesti vaadanud. Algusest lõpuni. Viimati sellel suvel. Pärast jaanipäeva alustasin. Septembri keskel lõpetasin. Liiga pikki pause ei tohi teha, kui vaadata. Nalja saab kohati.
                        Misfits - kvaliteet. Vaataks uuesti. Nalja saab korralikult.
                        My name is earl - tiptop, aga uuesti väga ei viitsi vaadata. Nalja sai kenasti.
                        Parks and recreation - Ei tea, eriti ei meeldi. Kuidagi olen sundinud end seda vaatama, aga kui seda ka rohkem ilmub, siis ilmselt ei vaata rohkem. Nalja sai, kohati.
                        Party down - päris naljakas, huvitavad karakterid. Nalja sai iga episood.
                        Person of interest - vaatasin esimest kahte hooaega. Täitsa huvitav oli ja nalja sai ka, aga storri hakkas ära keerama ja loobusin järgmistest hooaegadest.
                        Reno 911 - tiptop. Kindel uuesti vaatamise materjal. Nalja igas osas.
                        Spartacus - Nalja mitte nii väga palju, aga sellegipoolest meeldis. Tisse vist oli palju näha.
                        testees - poole hooaja pealt känseldatud sari, milles oli sellegi poolest nalja korralikult.
                        That 70's show - korralik sari, aga uuesti ei viitsiks vaadata. Kui telekast just episood ette satub, siis vast kanalit ei vahetaks.
                        Inbetweeners - brittide tiinekate komöödia. Pigem naljakas.
                        Office US/UK - meeldis US oma rohkem. Naljakad mõlemad.
                        This is england - nii film, kui seeriad on naljakad ja võiks vaadata uuesti.
                        Trailer park boys - väga naljakas ja olen mõnda hooaega mitu korda vaadanud.
                        Workaholics - pigem normaalne sari. Mitte liiga naljakas, a sitta kah, võib vaadata.

                        Hetkel iga nädalaselt ühtegi sarja pole juba aasta-kaks vaadanud. On midagi soovitada, arvestades minu senist maitset? Mu maitse võiks olla siis üsna kerge/labane/lihtne-jälgida komöödia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas billybob Vaata postitust

                          Hetkel iga nädalaselt ühtegi sarja pole juba aasta-kaks vaadanud. On midagi soovitada, arvestades minu senist maitset? Mu maitse võiks olla siis üsna kerge/labane/lihtne-jälgida komöödia.
                          The Leeeaaaaaaagueeee!
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Arrow ja Flash.
                            Arrow´l küll juba 3. hooaeg käib aga üsna põnev projekt on nende kahe seriaaliga. Hiljuti siis avastasin, et Arrow kõige viimases osas tulid Flashi tegelased Arrowle appi ja Flashi intro osas, esimene hooaeg algas nüüd sügisel, andis Arrow peategelane Flashi peategelasele nõu.
                            Üsna lihtne ja põnevad seriaalid. Soovitan.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas billybob Vaata postitust
                              Lost - Parim sari üldse. 11/10. Kolm korda olen uuesti vaadanud. Algusest lõpuni. Viimati sellel suvel. Pärast jaanipäeva alustasin. Septembri keskel lõpetasin. Liiga pikki pause ei tohi teha, kui vaadata. Nalja saab kohati..
                              Sa oleks võinud siit alustada. Siis poleks pidanud edasi lugemagi.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas billybob Vaata postitust
                                Hetkel iga nädalaselt ühtegi sarja pole juba aasta-kaks vaadanud. On midagi soovitada, arvestades minu senist maitset? Mu maitse võiks olla siis üsna kerge/labane/lihtne-jälgida komöödia.
                                Onu teeb sulle varsti ettekande. Meil on niikuinii deit haudumas.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X