320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Igakord just siis kui ma olen lootuse kaotanud, et ma leian mingi hea sarja koperdan ma meistriteose peale.

    FARGO

    Super näitlemine, hea must huumor, mõnusad karakterid.
    Fargo oli väga hea. Soovitan.

    Transparent - minge perse. Kuldkloobuseid, metacriticus mingi 91/100st jne. Ma muidugi pidasin vastu ainult 4 osa, aga kurat 4 osaga peab seriaal suutma ennast sisse tõmmata. BB suutis esimese 15 sekundiga. Kogu asjast karjus välja ANDKE MEILE AUHINDU, AAAANNNDKE AUHINDUUUUUU, pereisa on transa, üks tütar lesbi, teine tütar seksuaalse frustratsiooni karikatuur, poeg... tra seda teab mis pauk see oli. Kui mu teine pool mainis, et vaata mis pealkiri - vanem on transa, sellest Transparent, siis oli delete nanosekundi jooksul.

    Olive Kitteridge - mulle väga meeldis. Musta huumorit oli esimeses 5 minutis rohkem kui selles transa shows. Aga huumor oli siin pigem sekundaarne ja alla 30 vanustele eelduslikult see ei saa olema väga lemmiksari.

    Americans - hoidsin ennast sellest eemal ikka päris kaua. Kes ikka viitsib vantidest spioonidele kaasa elada? Kusjuures üks neist on veel ka Felicity... Õnneks seriaali tegijad seda ka ei soovinud, pigem on see väga hästi välja kukkunud spioonijaht. Kolmas hooaeg on ka väga hästi alanud.

    Veep - absoluutne meistriklass. Viimase hooaja paar osa (nt Clovis) läheb kõigi aegade edetabeli tipule väga lähedale.

    Silicon Valley - vt. eelmine.

    Eastborne & Down - esimene hooaeg oli briljantne. Teise hooaja algus on juba meh ja hakkas ennast uba tsipa kordama. Kas peaks edasi vaatama?
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Fargo oli väga hea. Soovitan.

      Transparent - minge perse. Kuldkloobuseid, metacriticus mingi 91/100st jne. Ma muidugi pidasin vastu ainult 4 osa, aga kurat 4 osaga peab seriaal suutma ennast sisse tõmmata. BB suutis esimese 15 sekundiga. Kogu asjast karjus välja ANDKE MEILE AUHINDU, AAAANNNDKE AUHINDUUUUUU, pereisa on transa, üks tütar lesbi, teine tütar seksuaalse frustratsiooni karikatuur, poeg... tra seda teab mis pauk see oli. Kui mu teine pool mainis, et vaata mis pealkiri - vanem on transa, sellest Transparent, siis oli delete nanosekundi jooksul.

      Olive Kitteridge - mulle väga meeldis. Musta huumorit oli esimeses 5 minutis rohkem kui selles transa shows. Aga huumor oli siin pigem sekundaarne ja alla 30 vanustele eelduslikult see ei saa olema väga lemmiksari.

      Americans - hoidsin ennast sellest eemal ikka päris kaua. Kes ikka viitsib vantidest spioonidele kaasa elada? Kusjuures üks neist on veel ka Felicity... Õnneks seriaali tegijad seda ka ei soovinud, pigem on see väga hästi välja kukkunud spioonijaht. Kolmas hooaeg on ka väga hästi alanud.

      Veep - absoluutne meistriklass. Viimase hooaja paar osa (nt Clovis) läheb kõigi aegade edetabeli tipule väga lähedale.

      Silicon Valley - vt. eelmine.

      Eastborne & Down - esimene hooaeg oli briljantne. Teise hooaja algus on juba meh ja hakkas ennast uba tsipa kordama. Kas peaks edasi vaatama?
      Kõigega nõus va Silicon. Äkki pean muidugi uuesti proovima.

      "Eastbound & Down" meeldis mulle lõpuni väga.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Mulle on hakanud uutest asjadest Backstrom meeldima. Eks see on taaskord üks ameerikalik riimeik kõikvõimalikest masenduses politseinikest, milliseid Euroopas hulga nähtud, aga siiski päris lahe tegelane. Natukene tavalise politseisarja standardist teistsugune asi.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vaatasin eile Walking Deadi ning see oli üks igavamaid osasi, loodetavasti järgmised on paremad.

          Kommentaar


            Breaking Badi fännidele. Better Call Saul on alustanud ja esimesed kaks osa on vastanud ootustele.

            Kommentaar


              Retro fännidele. Soovitan vaadata vahelduseks Married... with children vana hea Al Bundyga. Palju on selliseid nalju, mida kaasaegsemates sarjades ei kohta ning kohati on lausa ebareaalselt hea.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Retro fännidele soovitan The Honeymooners!

                Kommentaar


                  Kui retro peale läks: "3rd Rock from the Sun". Priceless!

                  Kommentaar


                    Rumal küss ka vahele, kui retro juba jutuks. Siin nimetatud Tuvikesed ja Kolmas Kivi Päikesest ja omalt poolt ka Allo Allo eriti hästi imo ajale vastu pole pidanud. Tõsi, peale viimase ühtegi otsast lõpuni pole näinud ja Kolmas Kivi on meelde jäänd kui sootuks pask. (vastukaaluks Fawlty Towers pakkus nii mõnegi põrandal rullimise momendi) Aga kas selline asi nagu Seinfeld nt oleks tänapäeval kõlbulik üles korjata?

                    Ühest küljest maitse asi muidugi. Ma ei tea, kui palju Larry Davidi Curbi stiilis kirjutust sealt leida võiks (oli ta üldse nii asjapulk kirjutaja seal?), aga viimane mulle niivõrd peale läks, et kõik hooajad kannatas ära vaadata (tõsi, viimane ei läinud enam väga peale). Et ma ei tea, on siin keegi, kes aastaid hiljem seda vaatama hakkas ja hirmus heaks pidas?
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Aga kas selline asi nagu Seinfeld nt oleks tänapäeval kõlbulik üles korjata?
                      Sony näitas seda vahepeal ning päris naljakas oli kohati. Ise ei viitsiks otsast peale vaadata, kuid kui satun nende peale, siis ära ei pane.

                      Keegi mainis kolmas kivi päikesest.



                      Ma olen ikka su peale vihane, mis sa Dexteri naisega tegid
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Aga kas selline asi nagu Seinfeld nt oleks tänapäeval kõlbulik üles korjata?

                        Ühest küljest maitse asi muidugi. Ma ei tea, kui palju Larry Davidi Curbi stiilis kirjutust sealt leida võiks (oli ta üldse nii asjapulk kirjutaja seal?), aga viimane mulle niivõrd peale läks, et kõik hooajad kannatas ära vaadata (tõsi, viimane ei läinud enam väga peale). Et ma ei tea, on siin keegi, kes aastaid hiljem seda vaatama hakkas ja hirmus heaks pidas?
                        Nad koos selle tegid, kusjuures osadel hooaegadel tuleb Larry Davidi käekiri eriti tugevalt välja. Eriti kui Curbi oled vaadanud. Ma tegin eelmine aasta Seinfeldi algusest lõpuni järelvaatamise ja oli vananenud väga hästi. Kusjuures ma nt seda viimast osa ei olnudki näinud ja ausalt öeldes pärast vaatamist ei saanud kriitikast küll aru.

                        Seinfeldi algusest siit:

                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Ma soovitan sellist mini seriest nagu Babylon - hästi kirjutatud ja director on Danny Boyle - omaette klass



                          Siis soovitan veel Marco Polo-t



                          Ja vaatasin hiljuti ära veel Vikings



                          Vist nendest kolmest lemmik.

                          Vanadest asjadest on tagasi Banshee - veel ei ole nii hea kui eelmised hooajad aga ikka väga hea.
                          Scandal on veits ära keeranud, aga eks ta alati veits teistmoodi olnud.
                          Blacklist ei ole nii hea kui eelmised hooajad.
                          Justifyed on nagu alati - veits aeglane hooaja alguses - olen kindel et läheb paremaks.
                          Episodes uus hooaeg on väga hea - meeldib palju rohkem kui eelmised.
                          Archer on ka jälle vana hea.
                          Elementary - üks lemmikuid alati olnud - see hooaeg on ok - ei ole parem ei ole sitem.

                          Selle aasta shokk on muidugi see et Craig Ferguson, Colbert ja Jon Stewart kõik pillid kotti panevad. Alles on jäänud aint John Oliver. Loodan et Trevor Noah võtab Daily show üle - ei tea kas jääks vaatama kui keegi teine seda teeks.



                          Miks loodan et tema? Peale seda inteka kuulamist sain aru kui tark mees on ja tavaline koomik seda nii hästi ei teeks: http://thedailyshow.cc.com/podcast/episodeeleven

                          Kommentaar


                            Archeri uus hooaeg on mu meelest esimene, kus tase kannatab ja naljad hakkavad korduma, naeran paar korda per episood.

                            AGA

                            komistasin Archeri looja vana (vist kõige vanema) joonissarja "Sealab 2021" otsa ja ma pole juba tükk aega nii palju naernud. Ülitoores selle sõna kõige paremas mõttes, absurdne, sürr, häbitundetu, ropp ja kõik muud iga hea joonissarjaga kaasas käivad omadused. Episoodid YT-s vabalt nähtavad:

                            Kommentaar


                              Paar head dokumentaalsarja:

                              American Greed

                              Gangsters: America's Most Evil

                              Kommentaar


                                X-files sõpradele midagi.
                                Uus hooaeg - http://www.fox.com/the-x-files/thexfiles

                                Kommentaar

                                Working...
                                X