320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    London Spy on parimate BBC traditsioonide järgi tehtud põnevik. Ootan huviga õhtut, et saaksin eilse viimase osa ära näha.
    Esimese 20 minuti põhjal tundub pigem gay draama moodi olevat ja ei ole robustne pedetsemine nagu Shamelessis või OZ'is vaid hell õrnutsemine. Naistekas.

    Kommentaar


      Fargo teine hooaeg- tasub vaatamist? Esimene oli täitsa korralik, naelutas küll.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Fargo teine hooaeg- tasub vaatamist? Esimene oli täitsa korralik, naelutas küll.
        Esimese hooajaga võrdluses ei ole tase püsinud. Olles hooaja lõpuni vaadanud, siis pigem kahetsen, et 10h selle alla panin. Esimest hooaega plaanin aga millalgi uuesti vaadata.

        Kes nii valivad ei ole, siis... keskmisest pakutavast kindlasti parem.

        Kommentaar


          "The Blacklist" teise hooaja lõpp ja kolmanda algus on lahe olnud. Samas peab suht pikalt kannatama, kuna esimene hooaeg on 22 osa ja teine samuti. Kolmandast alles 8 osa väljas, kuid see kõik on nauding

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Fargo teine hooaeg- tasub vaatamist? Esimene oli täitsa korralik, naelutas küll.
            Vähemalt sama hea kui esimene hooaeg, kui mitte parem. Kirsten Dunst teeb väga head tööd.
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
              Vähemalt sama hea kui esimene hooaeg, kui mitte parem. Kirsten Dunst teeb väga head tööd.
              Fargo on päris lahe jah. 70ndate fiil on olemas nii kõnes kui pildis. Verd näeb ka päris palju.

              Kommentaar


                Kas vaid mulle tundub, et see talv on eriti pikad pausid osadel seriaalidel? Novembrist Veebruarini isegi osadel, kus isegi ei ole selliseid asendusi samadel kellaaegadel.

                Kommentaar


                  Olen ka viimasel ajal vaatama hakanud. Narcos on üks parimaid asju, mida ma näinud olen, mulle just meeldib see vana, kes Escobari mängib, ülihea IMO. Breaking badi ka 3 seasonit vaadanud ja veidi pettunud. Liiga palju draamat ja bsi, nii predictable osad asjad. Täitsa okei sari, aga mitte nii kõva kui kõik räägivad.

                  Kommentaar


                    Breaking Badis hakkab ales kolmanda hooaja lõpus actionit saama. Perekonna draama ja sentimentaalse naiste pullikaka võid selle sarja puhul fastforward nupuga vältida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Olen ka viimasel ajal vaatama hakanud. Narcos on üks parimaid asju, mida ma näinud olen, mulle just meeldib see vana, kes Escobari mängib, ülihea IMO. Breaking badi ka 3 seasonit vaadanud ja veidi pettunud. Liiga palju draamat ja bsi, nii predictable osad asjad. Täitsa okei sari, aga mitte nii kõva kui kõik räägivad.
                      Narcos on tõesti üle prahi seriaal. Mul on pool hooaega ära vaadatud ja ma ei saa aru, kui palju ma peaksin seal tõe pähe võtma. Väga asjalik mix fictioni ja dokumentaali vahel.

                      Breaking Bad- see oli tip-top seriaal. Aga ka mind häiris see kuidas asjad kohati venisid. Oleks saanud kiiremini ja valutumalt ära teha. Aga jah mida rohkem lõpu poole seda vähem draamat ja rohkem Tom & Jerryt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Breaking Badis hakkab ales kolmanda hooaja lõpus actionit saama. Perekonna draama ja sentimentaalse naiste pullikaka võid selle sarja puhul fastforward nupuga vältida.
                        Minu vaatamine lõppes kusjuures just seal ära. Tappis täielikult kogu huvi.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Vaadake ikka neljanda hooaja lõpuni ära. Neljanda hooaja viimane osa oli minu jaoks mind-blowing.

                          Kommentaar


                            Ma olen ajaviiteks vaadanud sellist sarja nagu "Madam Secretary". Algas ta küllaltki huvitavalt ja paljulubavalt, aga tänaseks on jõudnud totaalse farsini. Ma ei ole uurinud, kes on selle asja stsenarist, aga ta kirjutab välispoliitikast nagu see oleks mingi eriti kergekaaluline seep. Enam rumalamalt lihtsustatuks ja ebausutavaks pole võimalik minna. Eriti halenaljakas oli kõige viimane seni eetrisse paisatud osa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar




                               
                              ma lihtsalt ei viitsi kirjutada. motherfucker of all motherfuckers.

                              muuseas - http://www.tv3play.ee/sisu/seitsmese...autostart=true
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sai läbi vaadatud selline sari nagu The Missing, ning julgeks seda küll soovitada. Päris hea stoori ja mõned väga tugevad näitlejad kaasa tegemas.
                                Pidavat tulema ka teine hooaeg, aga siis juba täitsa uue kadumise looga.

                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X