320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Pidupäev, Netflix on kohal. Miiinuseks on krediitkaardi eeldus kui kasutada tahad.
    paypal sobib ka

    Kommentaar


      Kohal jah. Tegin konto. Läbi PS4 hea ja mugav kasutada.

      Miinus - Filmiarhiivid on naeruväärsed - tuleb edasi piraatida.
      Pluss - Sarju on sitaks (niivõrd-kuivõrd).
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        The owls are not what they seem


        netflixis ei ole kõiki häid sarju ja osadest sarjadest on ainult esimesed hooajad

        samas see on vist erinev country-by-country, igatahes soomes on küll sitt valik

        Kommentaar




          keegi seda on kasutanud? Pidi parem kui netflix olema, pea kõik sarjad ja filmid olemas, peab lihtsalt telefoni TV-ga ühendama ja voilaa

          Kommentaar


            Novot, oleks legaalne teenus mis paiskaks kõik uued filmid samal ajal VODi kui piraadid BluRaydega netti tulevad, siis ma oleks nõus kaks või kolm korda rohkem ka maksma kui praegu Netflix tahab. Eesti Netflixi filmivalik on muidugi selline, et ma olen literally 85% asju julgelt näinud.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              http://showboxappdownload.com/

              keegi seda on kasutanud? Pidi parem kui netflix olema, pea kõik sarjad ja filmid olemas, peab lihtsalt telefoni TV-ga ühendama ja voilaa
              Showbox on põhimõtteliselt torrentite klient Androididele, parem valik kindlasti, aga tegelikult on see lihtsalt torrentite striimimise tööriist.

              Kommentaar


                Telefoni jaoks on ta väga hea.Passisin mingid aastad tagasi sidepati haiglas kopsupõletikuga ja sain päris mitu hooaega sarju läbi vaadata.Kõik uuemad sarjad ja filmid seal olemas.Mingi hetk ühendasin selle ka arvutiga - enamvähem okei aga kvaliteedi poolest telekasse pigem ei lükkaks.
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Novot, oleks legaalne teenus mis paiskaks kõik uued filmid samal ajal VODi kui piraadid BluRaydega netti tulevad, siis ma oleks nõus kaks või kolm korda rohkem ka maksma kui praegu Netflix tahab. Eesti Netflixi filmivalik on muidugi selline, et ma olen literally 85% asju julgelt näinud.
                  Netflix rõhubki eelkõige enda seriaalidele. Eks filmitootjad ja suured tootjad tunnetavad ohtu ja ei ole nõus oma toodangut neile andma.

                  Kommentaar


                    Olen olnud viimase paari nädala jooksul Twin Peaks'i lainel, ning pean tõdema, et kultussari vastas mu kõikidele ootustele.

                    Keegi foorumis mainis, et ainult esimene hooaeg oli hea, ning sealt edasi läks kahtlaseks, kuid minu meelest storyline kestis kuni selle episoodini: http://www.imdb.com/title/tt0734814/?ref_=tt_ep_pr

                    Kas järgmist episoodi on üldse mõtet vaadata? Hooaeg kestab veel 14 osa. Eelmainitud episood oleks vabalt võinud finale olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Olen olnud viimase paari nädala jooksul Twin Peaks'i lainel, ning pean tõdema, et kultussari vastas mu kõikidele ootustele.

                      Keegi foorumis mainis, et ainult esimene hooaeg oli hea, ning sealt edasi läks kahtlaseks, kuid minu meelest storyline kestis kuni selle episoodini: http://www.imdb.com/title/tt0734814/?ref_=tt_ep_pr

                      Kas järgmist episoodi on üldse mõtet vaadata? Hooaeg kestab veel 14 osa. Eelmainitud episood oleks vabalt võinud finale olla.
                      Vaadata on muidugi mõtet, aga pm ainuke osa kus veel midagi väga huvitavat juhtub on viimane osa. Vahepealsed osad on nagu vuugitäiteks tehtud.
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        kaasusega otseselt mitte, aga uudistest läbi jooksnud välismaa maratoonar on tegelane sarjas.
                         
                        peale esimest osa hakkab alla kiskuma
                         
                        Täpselt nii nagu see graafik näitab, nõnda see vaatamine ka kulges. Teema oli iseenesest haarav ja nii sai ta ikkagi ära vaadatud. Hiljem isegi veidi juurdegi loetud. Igasugused kahtlused jäid aga ikkagi üles. Korralik bardak. #külaelu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Kohal jah. Tegin konto. Läbi PS4 hea ja mugav kasutada.

                          Miinus - Filmiarhiivid on naeruväärsed - tuleb edasi piraatida.
                          Pluss - Sarju on sitaks (niivõrd-kuivõrd).
                          lisaks enda poolt, et sarju on küll sitaks, aga väga paljusi tunuid ei ole ka (big bang, new girl, modern family nt). proovin veel nädalakese, aga hetkel tundub küll, et mõttetu 10€ kuus, kui peab ikka piraatima sarju.
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            Minu jaoks töötaks Netflix ideaalselt kui järgmisel hommikul oleks HDs kohe koik mu seriaalid olemas - hetkel kahjuks pole seda varianti vist.

                            Kommentaar


                              Kurja just vaatasin, et 'WOW - Digimon!'. Tegin lahti, lubasin lastele oosom stuffi ja hakkab siis pihta ning ... inglisekeelset heli pole See eest sain kuulata suurepärast hispaania keelt ja valikus oli veel mingeid prantsuse ja itaalia keeli vms.
                              Aga seal on olemas ka sellist legendaarset stuffi nagu Danger Mouse, Viking Viki ka juurde ning mina oleks 'sold'.
                              Muidu see on tore, et läbi Xboxi saab seda kenasti kasutada. Valik võiks suurem olla samas küll.

                              Kommentaar


                                Lõpp on lähedal, 10-17 osad olen ilusti fastforward nupuga endale meeldivaks teinud. Tundub, et millestki ilma ei ole jäänud, ning peab tõdema, et vahepeal pandi ikka täiesti lampi. Eriti veel nendes stseenides kus mingi tüüp sõda mängis. Motomehe lovestory ja Nadine kooliklipid sai ka edasi keritud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X