320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
     
    Täpselt nii nagu see graafik näitab, nõnda see vaatamine ka kulges. Teema oli iseenesest haarav ja nii sai ta ikkagi ära vaadatud. Hiljem isegi veidi juurdegi loetud. Igasugused kahtlused jäid aga ikkagi üles. Korralik bardak. #külaelu

    Kommentaar


      Twin Peaks läbi. Teine hooaeg venis pikale ja muutus kohati väga rändomiks, ning rikkus üldist muljet sellest sarjast, kuid esimene hooaeg oli siiski niivõrd tugev, et lõppmulje on positiivne.


      Mingi Twin Peaks movie on ka tehtud aastal 1992, imdb.com reiting ei ole väga kõrge, ning erilist nostalgilist vajadust mul seda vaadata ei ole, kas peaks?

      Mis sarja järgmisena vaadata? The Shield? Making a Murderer?


      Edit:

      ärgem unusta twin peaks'i soundtrack'i

      Kommentaar


        Ära seda filmi kindlasti vaata. The Shield on tugev sari, üks minu lemmikuid koos The Wire'i ja Breaking Badiga. Seega lase heamaitsta.

        Kommentaar


          Lõpetasin sellise seriaali nagu "How to get away with murder" esimese hooajaga. Igati väärt kraam, soovitan, head näitlejatööd ja huvitav stsenaarium ja nii mõnigi üllatus.

          Kommentaar


            Hakkasin Dexterit vaatama, all hail Netflix. Esimene hooaeg oli fitty-siksy, teine väga hea, aga kas see lõpuni edasi ka lahedalt läheb? Vaatasin reitinguid, et justkui pärast teist hooaega langeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Hakkasin Dexterit vaatama, all hail Netflix. Esimene hooaeg oli fitty-siksy, teine väga hea, aga kas see lõpuni edasi ka lahedalt läheb? Vaatasin reitinguid, et justkui pärast teist hooaega langeb.
              neljas on hea. ülejäänud keskmine/unustatav/pask/ajalooliselt pask(seitsmes).
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                neljas on hea. ülejäänud keskmine/unustatav/pask/ajalooliselt pask(seitsmes).
                lõpp vajas tõesti haletsuslasku
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Olen nõus. Kaks esimest on super, põnevus ja pinge kuni lõpuni välja. Kolmas osa Trinityga oli ka veel hea, ootamatu lõpuga. Peale seda hakkas kahjuks allamäge minema. Viimane hooaeg on mul siiani pooleli. Seda juba üle kahe aasta
                  Tõele au andes, pole ma selle aja jooksul teisi sarju ka vaadanud, va The Bridge ja Breaking Bad.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Kolmas osa Trinityga
                    neljas hooaeg*
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Lõpp oli juba nii halb, et vaatasin nagu komöödiat. Ehk et esimesed neli hooaega ära ja astu edasi.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        neljas hooaeg*
                        Jah panin puusse. Kuid see ei muuda asjaolu, et siiski päris hea oli too hooaeg.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Õnnestus siis Netflixi tasuta perioodil vaadata ära varem pooleli jäänud Sense8 nimeline seriaal. Kui alguses tundus päris huvitav sisu ja head karakterid, siis mida osa edasi, seda halvemaks kogu kraam minu jaoks muutus.
                          Väga palju potensiaali jäi kasutamata, erinevad lood muutusid tüütavaks ja igavaks ja osad stseenid olid ikka väga random. Päris viimased paar osa muutusid juba füüsiliselt vastikuks mingil määral. Liiga palju vägivalda ja muud kraami (kui sulle ei meeldi näiteks sünnitusvideod, siis ei soovita), ka story muutus ikka õige depressiivseks. Kui algus oli 8/10, siis lõpp 5/10, kokku mingi 6/10.

                          Kommentaar


                            Hakkasin tänu Siim Nestori soovitusele vaatama komöödiat Trailer Park Boys ja see on tõsiselt marutore. Esimese hooaja poeröövistseen suutis mind täiesti päriselt naerma ajada ja kui juba Ricky või Bubbles ekraanil on, siis tõmbab suu kõrvuni. Marutore.

                            Kommentaar


                              Shameless (USA versioon) 5 hooaega sai vaadatud ca 2 nädalaga. Ja seda koos naisega, mis on eriti haruldane nähtus, sest temal reeglina püsivust ei ole.
                              On nalja, draamat, vägivalda ning mis eriti tore, siis ilmselt kõikide naisosatäitjate rinnad saab ka üle vaadata.
                              Kindlasti üks lemmikutest läbi aegade.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Hakkasin tänu Siim Nestori soovitusele vaatama komöödiat Trailer Park Boys ja see on tõsiselt marutore. Esimese hooaja poeröövistseen suutis mind täiesti päriselt naerma ajada ja kui juba Ricky või Bubbles ekraanil on, siis tõmbab suu kõrvuni. Marutore.
                                Kõva sari. Kas Eesti Netflixis on see olemas ka? Muidu märtsis peaks 10. hooaeg välja tulema.

                                Minu jaoks on kõige naljakam tegelane sealt Ray (Ricky paps). Eriti facked up tüüp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X