320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kõva sari. Kas Eesti Netflixis on see olemas ka? Muidu märtsis peaks 10. hooaeg välja tulema.

    Minu jaoks on kõige naljakam tegelane sealt Ray (Ricky paps). Eriti facked up tüüp.
    Olemas jah.

    Kommentaar


      Netflixi väike valik sundis "Peaky Blindersit" proovima. Vapustavalt kvaliteetne sari, loodan, et jätkub.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Netflixi väike valik sundis "Peaky Blindersit" proovima. Vapustavalt kvaliteetne sari, loodan, et jätkub.
        Briti Boardwalk Empire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Netflixi väike valik sundis "Peaky Blindersit" proovima. Vapustavalt kvaliteetne sari, loodan, et jätkub.
          Kirjutan alla. Väga äge vaatamine ja 2 hooaega läks nigu ludinal. Jutud käivad ka kolmandast hooajast. Ootame huviga.

          Kommentaar


            kolmas hooaeg on kinnitatud

            e: kui juba jutt Peaky peale läks, siis:

            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Netflix ja VPN: https://www.yahoo.com/tech/party-rea...143420777.html

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                No see on juba ette kaotatud, teadagi nad vaid "üritavad" sellist nägu näidata, et näe me teeme midagi, et produktsiooni kompaniid ei viriseks.

                Kuigi ma ei saa aru, miks ei tahaks NBC voi Cw vms suur kanal enda toodet ka Euroopas turustada?

                Kommentaar


                  Ma ei tea mismoodi ma Shamelessi endast mööda olen lasknud aga mis seal ikka. Kolmas hooaeg käsil, igakord kui tundub, et läheb igavaks tuleb midagi uut juurde. Mõningatel momentidel tekkib äratundmisrõõm Tujurikkujaga....võta kinni. Noh umbes, et näidatakse seda, mida suur osa inimestest teeb/mõtleb/naljakaks peab aga ühiskond/tsivilisatsioon/valgesse rassi kuuluvus ei kiida heaks.

                  Kommentaar


                    Oma elu kõige sitema diili tegin umbes kaheksandas klassis, vahetasin klassivennaga 1961. aasta vene stardipüstoli ja hunniku tonge Gillian Andersoni plakati vastu. Sellise uhke paugutaja eest peab praegu osta.ee-s 25 euri välja käima! Aga mis väärtus on vanal plakatil...

                    X-files oli seega meie majas omal ajal hinnas ja sarja uus tulemine oli teretulnud uudis. Kahe esimese osa pealt võib öelda, et algus on paraku kirjutatud väga ligadilogadi. Kogu see nende FBIsse naasmine oli wtf, Mulderist on tehtud otukas, kellel kulub 10 minutit, et kogu senine elutöö unustada ja uut liblikat püüdma minna, Scully on vahepeal omakorda unustanud kõik, mis ta näinud on ja ajab oma 1993. aasta sousti edasi. Ja ikkagi oli kogu seda kompotti pagana tore taas näha, seega uudised, et esimeste episoodide vaatajanumbrid olid enam kui korralikud, annavad lootust jätkule pikemaks kui kuueks osaks. Nostalgia on ikka võimas jõud.

                    Hakkasin vaatama ka Last Kingdom nimelist viikingisarja, sellest ma väga suures vaimustuses ei ole, stoori tundub kuidagi väga lihtne ja klišeelik. Draakoneid on ka vähe. Oh, wait.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Netflixi tasuta testiperioodi ära kasutades sai ära vaadatud ära selline seriaal nagu "Daredevil". Mõnus meelelahutus ja parim nn "superkangelaste" teemaline seriaal, mida minu silmad näinud on. 8/10

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Netflixi tasuta testiperioodi ära kasutades sai ära vaadatud ära selline seriaal nagu "Daredevil". Mõnus meelelahutus ja parim nn "superkangelaste" teemaline seriaal, mida minu silmad näinud on. 8/10
                        Siis soovitan Jessica Jones ka 2ra vaadata. Mulle meeldis Jones rohkem kui Daredevil isegi.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Ma ei tea mismoodi ma Shamelessi endast mööda olen lasknud aga mis seal ikka. Kolmas hooaeg käsil, igakord kui tundub, et läheb igavaks tuleb midagi uut juurde. Mõningatel momentidel tekkib äratundmisrõõm Tujurikkujaga....võta kinni. Noh umbes, et näidatakse seda, mida suur osa inimestest teeb/mõtleb/naljakaks peab aga ühiskond/tsivilisatsioon/valgesse rassi kuuluvus ei kiida heaks.


                          Huvitav jah, et seda alles avastatakse. Puhas kuld olnud ja ikka veel ka praegu uued osad on fun.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Siis soovitan Jessica Jones ka 2ra vaadata. Mulle meeldis Jones rohkem kui Daredevil isegi.
                            See on järgmine listis jah

                            Kommentaar




                              Veel TPB-st. See on kõige naljakam asi neilt üldse. Natuke labane küll, aga ma olen nii korduvalt haigelt naernud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                                Huvitav jah, et seda alles avastatakse. Puhas kuld olnud ja ikka veel ka praegu uued osad on fun.
                                Olen suutnud raske töö ja magamata öödega end joonele viia. Esimesed 2,5 hooaega olid väga head. Viimased enam mitte nii väga. Kuues on nii ja naa, läheb vist põnevamaks jälle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X