320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetasin just Lucifer´i 102-e vähemalt esimesed osad on head Trailer/spoiler:
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Mis sarja järgmisena vaadata? The Shield? Making a Murderer?
      Jõudsin The Shield'i kolme nädalaga lõpuni vaadata. Vau!

      Sarja põhisündmustik ehk kõik mis oli Strike Team'iga seosnev jääb kindlasti minu sarjaelamuste läbi aegade top viite. Täpselt samal pulgal muude suurte sarjadega nagu BB või The Wire. Kahjuks seda nn vuugitäidet oli liiga palju. Kõik need kõrvalised karakterid ja Barn'i töölised olid võrdlemisi igavad, ning tõenäoliselt üks põhjustest miks see sari ei ole kõrgemalt hinnatud(vähemalt imdb.com kasutajate poolt).

      Julien, Tina, Billings olid kõik suht nõrgad karakterid ja nende peale eetriaja raiskamine 4-7 hooajal oli suht pointless. Julien'i karakteri arendus sai imo juba esimese kahe hooaja jooksul tehtud. Dutch ja Claudette olid väga tugevad karakterid, aga umbes pooled nende keissidest 4-7 hooagadel olid suht ebahuvitavad.

      Umbes viiendal hooajal hakkasin ma kõike Tina ja Julien'iga seosnevat fastforward nupuga edasi kerima. Millestki ilma ma ei jäänud, kuna need karakterid lõpplahenduses suurt rolli ei mänginud. Tegelikult üks põhjustest miks ma fastforward nuppu hakkasin vägistama oli Jon Kavanaugh. That sanctimonious little cunt! Ma niiväga tahtsin teada kuhu tema story edasi areneb, ning mingi Julien'i ja Tina vuugitäide hakkas sel hetkel kõige rohkem pinda käima. Kavanaugh oli aga üks parimaid villain'eid keda ma sarjades kohanud olen. Kirss tordil on veel see, et ta oli one of the good guys, ehk siis a good villain? Kindlasti harv juhus.

      Üks põhjus veel miks The Shield ei ole selline massifavoriit nagu BB või Game of Thrones on ehk see, et Shield'i peategelane oli liiga vastuoluline karakter. Kui võrrelda BB Walter White'i ja Shield'i Vic Mackey't, siis mõlemad olid moraalidega mehed, ning sama (ülla) eesmärgi(pere heaolu) peal väljas, kuid Mackey on oma vastuolulisuse tõttu televaatajale kindlasti vähem meeldiv kui WW.


      Panin tähele, et suur osa peanäitlejatest on TS'i järgselt näidelnud sellises sarjas nagu Sons of Anarchy. That shit any good?


      The Shield oli igaljuhul üks parimaid sarju mida ma kunagi näinud olen. Soovitan seda kõigile kellel veel vaatamata.


      imdb.com teooriaid viimasest stseenist

       

      What happens to Vic Mackey in the final scene of the series?

      Vic Mackey is now free and clear of everything. But he has been stuck behind a desk and has lost all his friends and his family. He is sitting at his desk, on the verge of tears until he hears police sirens outside. He then takes his handgun out of the lock box, looks at it for a few seconds then smirks. He stands up, placing the gun in the back of his pants, puts his jacket on and leaves the office. Then the show ends.

      Theory One given Vic's nature, knowing he has a penchant for disobeying orders, he probably decided he wasn't going to be bound to the desk and he would go out and catch criminals on his own time. As he was still an ICE officer, he would have the authority to do so. Making himself invaluable to ICE, they would have no choice but to renew his contract after three years.

      Theory Two he felt such immense guilt for what he did to Ronnie, in the end after he sacrificed Ronnie to the police to save himself, he was ultimately left with nothing. Therefore he decided to break Ronnie out of jail and help Ronnie flee into Mexico and perhaps join him, as this would void his contract with ICE and his immunity would have been revoked. Another tie-in theory to this is that Vic may have gone out and busted some big-time gang members/drug dealers under the guise of his I.C.E. authority. Then made a deal with them to break Ronnie out of prison for Vic. That way should they succeed or fail, there would be nothing to tie Vic to the crime as he would likely establish an alibi for himself. Thus keeping Vic's immunity intact.

      Theory Three while looking at his gun, he was contemplating suicide. Then decided to leave the building and kill himself. This is unlikely, as Vic is a very strong-willed person and never gives up fighting. He isn't the sort to kill himself under any circumstances. Also he probably wouldn't bother to leave the building to do this, he would have just sat back in his chair and blown his head off. Not to mention he didn't leave a note.

      Theory Four Vic could have decided to go vigilante and execute criminals in a "Punisher Style". This is unlikely because Vic is a very intelligent man and would know that eventually he would be caught or killed if he took that road. Considering his whole motivation was to stay out of jail, making this even less likely. Not to mention, Vic only killed as a last resort, never simply because they deserved it.

      Theory Five After looking at the picture of him and Lem, Vic may have realized that he was all alone so he decided to go find his family at any cost. The finale shows some major similarities to the end of the first season. He sits in his kitchen after learning his family has left him, he breaks down and after several minutes, collects himself. Then he grabs his gun, puts on his jacket and leaves. We are left wondering where he is going. The next season, we assume he went immediately to try and find his family.

      Theory Six Vic simply went home, finally defeated.

      Note: In a post-finale interview with Alan Sepinwall, series creator Shawn Ryan revealed his own thoughts on what becomes of Vic Mackey:

      Do you view what happens to Vic as a fate worse than death?

      As a shark and a survivor, no, I think as long as a shark's alive it can find some place to swim to, I think this is a bad situation for him, and I don't think he's gonna enjoy those three years. The tank's very tiny at the moment.

      The series ends with Vic alive and relatively free, and while you strongly hint at what's to come for Claudette and Dutch and some of the others, could you ever see yourself revisiting this world in some form a few years down the road?

      Possibly. I might be interested in where Vic Mackey is when that three years with ICE is up.


      Kommentaar


        Nõus, samuti minu top5 sari läbi aegade. Viienda hooaja viimane stseen on siiani ilmselt üks suurimaid HOLY SHIT! momente minu jaoks telesarjadest.

        Hakaksin Sons of Anarchy't just sellel samal põhjusel vaatama, kuna pidi olema sarnane The Shield'ile ning väga suur osa The Shield'i castist käib sarja jooksul läbi, kuid minu jaoks jäi väga lahjaks see sari ja kolmanda hooaja lõpuni ei jõudnudki. Ebameeldivad ja pidevalt lolle otsuseid tegevad karakterid(Jax'i ema viskas korralikult kopa ette lõpuks). Ehk olid mul ootused liiga kõrged ja otsustan kunagi selle lõpuni vaadata, aga esimese kolme hooaja puhul ütleks meh.

        Ise lõpetasin just Band of Brothersi just ja ei mõista miks ma seda varem polnud teinud. Sarja tegevus leiab aset II MS ajal ja keskendub ühele langevarjurite kompanii lahingukäigule alates D-Dayst. Näitlejad, dialoog, lahingustseenid ja eriefektid kõik väga reaalselt ja tõetruult tehtud. Igale militaarhuvilisele must-watch.


        Ja kuu aega tagasi vaatasin ära Bill Burr'i uue Netflixi animatsiooni F is For Family. Sari saanud inspiratsiooni Bill Burri lapsepõlvest ja karakterid baseeruvad tema perel. Kellele meeldib Bill Burr siis ei näe põhjust miks see sari ei peaks meeldima . Or go fuck yourself.

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Üks põhjus veel miks The Shield ei ole selline massifavoriit nagu BB või Game of Thrones on ehk see, et Shield'i peategelane oli liiga vastuoluline karakter. Kui võrrelda BB Walter White'i ja Shield'i Vic Mackey't, siis mõlemad olid moraalidega mehed, ning sama (ülla) eesmärgi(pere heaolu) peal väljas, kuid Mackey on oma vastuolulisuse tõttu televaatajale kindlasti vähem meeldiv kui WW.
          BB lõpu mõte oligi ju see, et Walter White polnud perekonna huvide pärast väljas. Vic oli seda rohkem. Samas, tõsi, Vic oli kohe algusest peale ääretult negatiivne kuju, kes hakkas vaikselt seejärel inimlikumat poolt näitama. WW oli teistpidi.

          Kommentaar


            Mullegi tundub, et paljude sarjade edu just pigem toetubki moraalselt ambivalentsetele karakteritele - antikangelastele. Parimad näited tõepoolest BB või Sopranod.

            Sons of Anarchy ei ole objektiivselt võttes hea seriaal. Pigem paras absurdihuumor. Seda võibki vaadata for the fuckery. Shieldiga seoses veel niipalju, et Walton Goggins mängis sarjas nimega Justified ühte peategelast ja seda sarja ma isegi soovitaksin. Süžee ei ole just üleliia keeruline, aga tegelaskujud, näitlejatöö ja dialoog on kõvasti üle prahi.

            Kommentaar


              Justifiedi esimene hooaeg sai endal just läbi vaadatud, peab nõustuma näitetöö on tõesti tasemel.Miks ma seda üldse vaatama hakkasin oli sellepärast, et sai just läbi vaadatud selline sari nagu Deadwood, kus mängis Timothy Olyphant kes samuti siis Justifiedis.Deadwoodi kõige vingem karakter oli aga Ian Mcshane poolt mängitu Al Swearengen.Ei välista üldse, et pean seda sarja uuesti vaatama kuna see oli üsnagi sisukas ja lendasin sellest väga kiiresti üle.
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Algselt postitas noname Vaata postitust

                Ise lõpetasin just Band of Brothersi just ja ei mõista miks ma seda varem polnud teinud. Sarja tegevus leiab aset II MS ajal ja keskendub ühele langevarjurite kompanii lahingukäigule alates D-Dayst. Näitlejad, dialoog, lahingustseenid ja eriefektid kõik väga reaalselt ja tõetruult tehtud. Igale militaarhuvilisele must-watch.

                Ilmselt kui BoB vaatama alles nüüd sattusid siis vast pole sa ka näinud samuti HBO poolt tehtud The Pacificut.
                Ta pole nii hea kui BoB aga kindlasti vaatamist väärt. Pacific pigem näitab rohkem kui hull ja rõve asi on sõda, lahingud on tehtud verisemad ja keskendub sellele, et kõik sõdurid on lihtsalt tavalised mehed, mitte illustreeritud kangelased. Selleks on vaja näidata ka seda, mis lahinguväljalt eemal toimub ning tänu sellele ei ole umbes 2 osa mälu järgi just kõige huvitavamad aga kindlasti vajalikud selles seerias.


                Mõne aasta pärast peaks ka valmima kolmas seeria II maailmasõjast samade tegijate käe all. Selleks korraks siis võetakse käsile õhulahingud natside vastu.
                PS. Mingi aeg oli Apollos Band of Brothersi DVD box set vaid 9 euri kopikatega. Sellise summa eest on patt selline vägev sari poodi jätta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                  Justifiedi esimene hooaeg sai endal just läbi vaadatud, peab nõustuma näitetöö on tõesti tasemel.Miks ma seda üldse vaatama hakkasin oli sellepärast, et sai just läbi vaadatud selline sari nagu Deadwood, kus mängis Timothy Olyphant kes samuti siis Justifiedis.Deadwoodi kõige vingem karakter oli aga Ian Mcshane poolt mängitu Al Swearengen.Ei välista üldse, et pean seda sarja uuesti vaatama kuna see oli üsnagi sisukas ja lendasin sellest väga kiiresti üle.
                  Justified teine hooaeg on kogu sarja parim- Kentucky hillbillydest kurjategijate ja väikese community siseelu, kus kuritegevus ja seadus on segunenud mingiks perekonamajanduseks, on nii awesome, et see hooaeg tõuseb eredalt esile ja ei jää maha ühestki tippseriaalist. Päris viimastes hooaegades jõud seriaalil raugeb, aga Walton päästab ka neis päeva.
                  Justifiedi tugevus on eelkõige keskkond, kus seriaali tegelased tegutsevad- pole tegemist ei suurlinna ega getoga, ekraanil üsna teistsugune ameerika.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                    Ilmselt kui BoB vaatama alles nüüd sattusid siis vast pole sa ka näinud samuti HBO poolt tehtud The Pacificut.
                    Ta pole nii hea kui BoB aga kindlasti vaatamist väärt. Pacific pigem näitab rohkem kui hull ja rõve asi on sõda, lahingud on tehtud verisemad ja keskendub sellele, et kõik sõdurid on lihtsalt tavalised mehed, mitte illustreeritud kangelased. Selleks on vaja näidata ka seda, mis lahinguväljalt eemal toimub ning tänu sellele ei ole umbes 2 osa mälu järgi just kõige huvitavamad aga kindlasti vajalikud selles seerias..
                    Kirjutan selles osas alla, et ei ole nii hea, aga tasub pilk peale visata. Sama asi ka Generation Kill'iga. Ka HBO ja ka miniseriaal ühest väeüksusest (II Iraagi sõja aegadest). Minule meeldis ja neist kolmest, kui tuleks paremusjärjestus tekitada, siis oleks see
                    1. Band of Brothers
                    2. Generation Kill
                    3. The Pacific

                    Selline alguses ei saa minema, pärast ei saa pidama süžeega sari. Madinat, erinevaid inimtüüpe, nalja jms.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas szandor Vaata postitust
                      Kirjutan selles osas alla, et ei ole nii hea, aga tasub pilk peale visata. Sama asi ka Generation Kill'iga. Ka HBO ja ka miniseriaal ühest väeüksusest (II Iraagi sõja aegadest). Minule meeldis ja neist kolmest, kui tuleks paremusjärjestus tekitada, siis oleks see
                      1. Band of Brothers
                      2. Generation Kill
                      3. The Pacific

                      Selline alguses ei saa minema, pärast ei saa pidama süžeega sari. Madinat, erinevaid inimtüüpe, nalja jms.
                      Ma üritasin Generation Killi vaadata ja ei ma ei jõudnudki selleni, et pärast ei saa pidama emotsioonini. VIst vaatasin mingi paar-kolm osa ja sinna see jäi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma üritasin Generation Killi vaadata ja ei ma ei jõudnudki selleni, et pärast ei saa pidama emotsioonini. VIst vaatasin mingi paar-kolm osa ja sinna see jäi.
                        Hiljem läheb ägedamaks jah. Alguses kipub venima ja ei saa täpselt pihta, kes on käsuliinis kes ja mis keiss täpsemalt on, aga hiljem rullub süžee kenasti lahti ja asjalik vaatamine on. Märulikaadrid on kihvtid ja kerge nostalgia on see, kuidas sõdurpoisid Hummerite peal kulgedes tolleaegseid hitte jorisevad (Nelly, skeiterboi etc.) Anna millalgi seriaalile uus võimalus, samas eks see üks väga individuaalne asi ole.

                        Kommentaar


                          MacGyver tuleb tagasi!

                          Allikas: http://kultuur.postimees.ee/3570381/...r-tuleb-tagasi

                          Ilmselt midagi head sealt ei tule. Winkler proovis 2003 aastal "Young MacGyver"-iga juba ühe korra aga feilis, ei usu, et teist korda õnnestub. Ma näen siin võimaliku kahte lahendust, kas jäädakse vanakooli juurde (mehhaaniline), mis väga ei lähe 21.sajandiga enam kokku. Või tuleb siis nutiajastu MacGyver, kes teeb piltlikult tuumapommi kahjutuks vana nokia ja xboxiga.

                          Kommentaar


                            Keegi uusi X-Files'i osasi on vaadanud? Kuidas on?
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #1398
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                #1398
                                Spassibo.
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X