320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cracker. Arvestades sellega, et sarjal on ainult üks hooaeg, läks mul selle vaatamisega päris kaua aega kuna episoodid kestavad enamasti kaks ja pool tundi.
    Sarja tegevus toimub Manchesteris, ning peategelaseks on šotlasest kriminaalpsühholoog dr. Eddie "Fitz" Fitzgerald. Kogu sari on ehitatud Fitz'i karakteri ümber. Fitz on pahedega mees. Talle meeldib suitsetada, viskit juua ja ruletti mängida.


    Kokku kümme osa, igas osas oli oma nn villain. Eriti meeldejäävad olid LFC fänn, kokutaja, katoliiklase naine ja koguduse pastor, kes olid kõik äärmiselt head näitlejad ja mängisid selle villain'i rolli suurepäraselt välja.


    Käitumis-ja kriminaalpsühholoogia fännidele on see must watch sari. See kuidas Fitz kriminaalidele sõnadega hinge tungis oli fantastiline. Cracker jääb veenvalt minu sarjade top kümnesse.


    paistab, et sarjast on 2006 a film ka tehtud, http://www.imdb.com/title/tt0495027/...nm_flmg_act_20
    on keegi näinud? Soovitad?

    Kommentaar


      Keegi soovitas mulle siit Silicon Valleyt. 2 hooaega läksid nagu ludinal, väga muhe vaatamine.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        ...
        paistab, et sarjast on 2006 a film ka tehtud, http://www.imdb.com/title/tt0495027/...nm_flmg_act_20
        on keegi näinud? Soovitad?
        Film nii hea pole kui parimad episoodid, algab põnevalt ja kõik elemendid nagu juba töötaks, aga siis kisub fitzi peredraamaks ja valgub laiali. Aga vaadata soovitan sellegipoolest.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Tundub hea olevat, 2 osa väljas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
            Tundub hea olevat, 2 osa väljas.
            http://www.imdb.com/title/tt2879552/?ref_=nv_sr_1
            Nii ja naa. Esimene osa tõmbas kaasa ja oli päris hea. Teine kuidagi venis ja tundus üsna tuim. Idee on sarjal hea, sesmõttes, et minu pani küll kohe kaasa mõtlema (küll vähe teise nurga alt) aga siiski, et mida ise teeks, mismoodi käituks jne. Kahe osa peal on mulje jäänud maru kuivast draamast, mingi hetk natuke oleks väike kogus huumorit ka väga sobiv sisse lasta. Ma näen sarjal kahte võimaliku varianti (kindlasti on neid veel), üks on see, kus jõutakse üsna kiirelt asja tuumani, et inimesi järjel hoida ja siis hakkatakse edasi veits algsest ideest kõrvale kalduma (ala Prison Break). Teine variant on aga see, kus lükatakse hooaeg hooaja järel "lõppvaatust" edasi ja toimub niiviisi inimeste hoidmine (ala HIMYM). Eks näha ole, ei taha suuri järeldusi teha aga loodame, et tuleb rohkem sisu mingis suunas. Noh kas lähebki tuimaks suhete mänguks, spioonikaks, või mängitakse üldse butterfly effecti suunas asjadele.

            Kommentaar


              Big Time in Hollywood, FL. Kui keegi varem ei ole siin juba soovitanud, soovitan soojalt.

              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Lucifer on siiani oma 6 esimese osaga jätnud päris hea maitse. Selline lihtne ja naerupahvakuid pakkuv vaatamine, samas tundub et plaan tiba pikem - et reaalselt hakatakse seda plotti arendama ka.

                Kommentaar


                  Kuidas rahvale meeldib X-Files? Esimesed 6 osa on tibens-tobens olnud, va. see terroristide jama. Enda lemmik seni on too koomiline osa, kus mingit reptiili aetakse taga, kes on arvatatav sarimõrvar. Lõpuks saab hea kõhutäie naerda. Tegelt see osa isegi menutab midagi ja selline "deja vu" tekkis mingi hetk
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Nii ja naa. Esimene osa tõmbas kaasa ja oli päris hea. Teine kuidagi venis ja tundus üsna tuim. Idee on sarjal hea, sesmõttes, et minu pani küll kohe kaasa mõtlema (küll vähe teise nurga alt) aga siiski, et mida ise teeks, mismoodi käituks jne. Kahe osa peal on mulje jäänud maru kuivast draamast, mingi hetk natuke oleks väike kogus huumorit ka väga sobiv sisse lasta. Ma näen sarjal kahte võimaliku varianti (kindlasti on neid veel), üks on see, kus jõutakse üsna kiirelt asja tuumani, et inimesi järjel hoida ja siis hakkatakse edasi veits algsest ideest kõrvale kalduma (ala Prison Break). Teine variant on aga see, kus lükatakse hooaeg hooaja järel "lõppvaatust" edasi ja toimub niiviisi inimeste hoidmine (ala HIMYM). Eks näha ole, ei taha suuri järeldusi teha aga loodame, et tuleb rohkem sisu mingis suunas. Noh kas lähebki tuimaks suhete mänguks, spioonikaks, või mängitakse üldse butterfly effecti suunas asjadele.
                    Mini-Series on märgitud, ehk siis peaks piirduma sari nende kaheksa osaga siiski. Osade suhtes nõustun täielikult, 3s jälle hea.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Kuidas rahvale meeldib X-Files? Esimesed 6 osa on tibens-tobens olnud, va. see terroristide jama. Enda lemmik seni on too koomiline osa, kus mingit reptiili aetakse taga, kes on arvatatav sarimõrvar. Lõpuks saab hea kõhutäie naerda. Tegelt see osa isegi menutab midagi ja selline "deja vu" tekkis mingi hetk
                      Väga nauditavad on olnud. Terroristide osa tõesti kõige nõrgem siiamaani. Nõustun ka reptiili osaga. Paras nostalgia lõi sisse seda vaadates. Kurb ainult, et ühe hooajaga piirduvad.

                      Kommentaar


                        People vs OJ hakkab kuidagi juraks kiskuma, samas mul kõige uuem osa pooleli hetkel(olen seda mingi 6h vaadanud), et äkki osa lõpp on hea vms. Better Call Saul'i uus osa oli küll lahe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Better Call Saul'i uus osa oli küll lahe.
                          Enne seda, kui mul Netflix tellimus lõppes, vaatasin esimese osa ära. Tundus huvitav, kas on mõtet edasi vaadata? Vähe teisel teel ainult
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Enne seda, kui mul Netflix tellimus lõppes, vaatasin esimese osa ära. Tundus huvitav, kas on mõtet edasi vaadata? Vähe teisel teel ainult
                            Esimese hooaja esimese osa? Essa hooaeg algab suht aeglaselt, aga lõpus läheb heaks ja teine hooaeg on juba päris korralik olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                              Siis soovitan Jessica Jones ka 2ra vaadata. Mulle meeldis Jones rohkem kui Daredevil isegi.
                              Nii, nüüd siis ka Jessica Jones nähtud. Hindeks panin 7/10, mõned osad olid väga head, mõned jälle mitte nii väga. Siin muidugi mängib ka rolli see, et Krysten Ritter, kes mängib peaosa, on mulle isiklikult väga antipaatne näitleja. No lihtsalt ei meeldi. Samamoodi J.Jonesi tegelaskuju on inimtüüp, keda absoluutselt ei salli, ehk siis vinguv negatiivne emobitch.
                              Samas esimese hooaja kurikael Kilgrave oli täiesti fantastiline tegelaskuju ja David Tennant mängis ka väga hästi.
                              Niiet jah, tehniliselt hästi teostatud ja sellise mõnusa fiilinguga seriaal, aga isiklik antipaatia rikkus elamust mõningasel määral.
                              Täna peaks siis Daredevili teine hooaeg Netflixis saadaval olema.

                              Kommentaar


                                Ma kusagil teemas vist promosin juba, aga vaadake The Night Manageri. Kvaliteetpõnevik ja sobib soojenduseks enne kui Tom Hiddlestoni HighRise kinodesse jõuab. Ameerikas pole see minisari vist veel välja tulnud, siis on ehk ka striime rohkem.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X