320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vaatasin nüüd viimase kuuga tänu FoxPlayle "The Walking Dead"-i järgi ja märkasin olulist sarnastust GoT-ga. Ehk mõlemas on sitaks tegelasi, kes saavad suures osas surma, mistõttu lõpuks on täiesti pohhui, et kes ja kus surma saab. Näiteks viimase osa lõpp, kus Glenn sodiks pekstakse, et, noh, natuke sadistlik oli, hästi filmitud, aga jummalast poogen, kuigi tegelikult on üks sümpaatsemaid tegelasi. GoT-s täpselt sama keiss. Sari ja kõik on haarav, aga mingid hetked jääb mulje, et sarjategijatel on lihtsalt käinud võistlus, kes suudab robustsemat tapmist välja mõelda (ala selle ühe pealiku tütre põletamine GoT-s jne). Et, noh, lihtsalt.
    See pole nüüd üldse kindel, et see Glenn on. Koomiks ja sari erinevad teatud asjades diametraalselt (nt Andrea on siiani koomiksis elus ja terve jne). GoTis nt on nüüd sari raamatutega samal pulgal. Erinevused siiski on
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      See pole nüüd üldse kindel, et see Glenn on. Koomiks ja sari erinevad teatud asjades diametraalselt (nt Andrea on siiani koomiksis elus ja terve jne). GoTis nt on nüüd sari raamatutega samal pulgal. Erinevused siiski on
      Andrea ja Carol (kes on siis erinevalt) on siiski natuke perifeersemad karakterid. Nii suurt erisust nad vaevalt sisse teevad.

      Kommentaar


        Tegelikult ma arvan ka, et see ei pruugi Glenn olla. Ilmselt on praegu TWD-s palgaläbirääkimised ja kes mingit kärbet vastu ei võta, see kirjutatakse välja. Geniaalne!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Andrea ja Carol (kes on siis erinevalt) on siiski natuke perifeersemad karakterid. Nii suurt erisust nad vaevalt sisse teevad.
          Krt seda teab, mõnikord kui kõigest täiesti kopp ees, siis loen ajaviiteks neid foorumeid WD teemal (selleks peab muidugi täiesti süsi olema), seal on päris veenvaid argumente, et WD uuest hooajast enam nii täpselt Kirkmani ei järgi. Aga jah, see eeldab muidugi päris palju muid koomiksiplotte edaspidiseks ka. Näis siis sügisel.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            alustasin üle pika aja millegi uue vaatamist, seekord jäi sõelale house of cards. teine hooaeg poolepeal, zoe on väga äge karakter ja võrreldes esimese hooajaga on ta nagu öö ja päev.

            skeemid on vägevad, suuresti poliitvõhikutele tehakse need võimalikult arusaadavaks ja harutatakse terve hooaja peale püändiga laiali. kuradi vinge seriaal, joppas valikuga igatepidi. (taolise emotsiooni ajendil hakkasin GoT lugema/vaatama möödunud aastal, kuidas saakski kahetseda?)

            Kommentaar


              Making a murderer.
              Võimas dokksari, pole midagi öelda. Tegijate pühendumus on fenomenaalne, ligipääsetavus ka erakordne ja lugu lihtsalt nii uskumatu, et tõsi. Äkki on siin teemas isegi mainitud, aga kiirotsingul ei leidnud. Jah, ma saan muidugi aru, et tegijad on teatavas mõttes valinud poole, aga teisiti ei oleks sel lool sellist mõjujõudu. ma meelega enne vaatamist ei googeldanud ja kuni viimase osani arvasin, et tegu on mockumentaryga, kus palgatud näitlejad ja andekas stsenarist, aga.
              Ma ei tea, selle sarjaga sai igatahes iga sent tagasi, mis NFile kulutatud. Tõsiselt soovitan, eriti hea veel korraga vaadata (10 h).
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                See pole nüüd üldse kindel, et see Glenn on. Koomiks ja sari erinevad teatud asjades diametraalselt (nt Andrea on siiani koomiksis elus ja terve jne). GoTis nt on nüüd sari raamatutega samal pulgal. Erinevused siiski on
                Sari on raamatutest möödas selle hooaja algusega. Senine hooaeg on suht huvitav olnud isegi aga terve persetäis vägevaid tegelasi on välja jäetud ja nende stoorid muudele jobikatele külge poogitud, tänu sellele kulgebki sari raamatutest teisiti. Kuskilt lugesin, et sari ja raamatud saavad erinevad lõpud ka aga eks mingi 10-15 aasta pärast näeb kui GRRM lõpuks otsustab nad valmis kirjutada.

                TWD on selline läila meelelahutus, kohati suht sitalt kohendatud tele jaoks ja tihti tekib tunne, et miks seda jama vaadata üldse. Negan muidugi parandas asja, viimane osa oli väga tsill.

                Kommentaar


                  Ei suutnud see Negan ka väga hoogu juurde anna. Parim oli see neetud Kuberner, aga nüüd on vaikselt hakanud ära tüütama. Hea, et nüüd paus tuleb. GoT-d pole ma ka viitsinud enam vaadata. Kui on nii palju tegelasi, siis lihtsalt ei suuda enam kogu kräpiga sammu pidada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Making a murderer.
                    Võimas dokksari, pole midagi öelda. Tegijate pühendumus on fenomenaalne, ligipääsetavus ka erakordne ja lugu lihtsalt nii uskumatu, et tõsi. Äkki on siin teemas isegi mainitud, aga kiirotsingul ei leidnud. Jah, ma saan muidugi aru, et tegijad on teatavas mõttes valinud poole, aga teisiti ei oleks sel lool sellist mõjujõudu. ma meelega enne vaatamist ei googeldanud ja kuni viimase osani arvasin, et tegu on mockumentaryga, kus palgatud näitlejad ja andekas stsenarist, aga.
                    Ma ei tea, selle sarjaga sai igatahes iga sent tagasi, mis NFile kulutatud. Tõsiselt soovitan, eriti hea veel korraga vaadata (10 h).
                    search: murderer

                    järgmisena ootame “OJ: Made in America
                    “O.J. Made in America,” the most ambitious project from ESPN Films to date, will air over the course of a week in June, ESPN announced today, and will get a launch on sister broadcast network ABC. The 10-hour episodic documentary had premiered earlier this year at the Sundance Film Festival.

                    The latest project under ESPN Films’ “30 for 30” brand, “O.J. Made in America” will premiere on Saturday, June 11 at 9 p.m. ET/PT on ABC. After an ESPN replay at 7 p.m. on Tuesday, June 14, the second two-hour installment will follow at 9 p.m., and subsequent episodes will air June 15, 17 and 18.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      search: murderer

                      järgmisena ootame “OJ: Made in America
                      OJga oli ju pöörane keiss, et lõpus mõisteti ta õigeks ja siis hakkasid vaatajad jaurama, et "kuradi värdjad, kuidas see võimalik on, et ta lõpus õigeks mõisteti!? nii totter lõpp ja kõige halvem sarjalõpp eales".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        OJga oli ju pöörane keiss, et lõpus mõisteti ta õigeks ja siis hakkasid vaatajad jaurama, et "kuradi värdjad, kuidas see võimalik on, et ta lõpus õigeks mõisteti!? nii totter lõpp ja kõige halvem sarjalõpp eales".
                        sa päriselt uskusid neid? ma ei ole võimeline uskuma seda at the age of trolling as we are.

                        (aga minu lingitud on oodatavalt parem asi, kui buzz ja ESPN-i bet paika peab. ikkagi dok)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          sa päriselt uskusid neid? ma ei ole võimeline uskuma seda at the age of trolling as we are.

                          (aga minu lingitud on oodatavalt parem asi, kui buzz ja ESPN-i bet paika peab. ikkagi dok)
                          Ma kusjuures usun, kuna maailm on suur'n'lai.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma kusjuures usun, kuna maailm on suur'n'lai.
                            nojah, ega muidu ei trollitaks, kui kalakesi õnge otsa ei hakkaks. aga küsimus on, kust tuleb initsiatiiv? see on ju nii ilmselge koht trollimiseks nagu "who's this geezer with Riri and Yay? he's career is about to get off".
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar




                              Väga head näitlejad. Sellest sarjast algas päris mitu tähelendu(James Franco, Seth Rogen, Jason Segel). Sarja naispeaosatäitja(Linda Cardellini) on tõenäoliselt läbi aegade kõige kenam näitleja.

                               


                              Storyline oli hea. Karakterid suht cliche, kuid siiski huvitavad. Üpris lihtsast kontseptist(high school) suudeti väga palju põnevust tekitada.

                              Ma ei tea kas kokkusattumus või ei, aga main cast oli umbes 80% jewish

                              Sarjast on ainult üks hooaeg 18ne osaga. Üks osa kestab 44 minutit ja on täpselt sobiva pikkusega vaatamiseks. Mingil põhjusel see sari canceldati juba pärast 12ndat osa, ning tänu sellele lõpp veidi kannatab.
                              overall 8/10 hea meelelahutus ja mõnus 80ndate ja gümnaasiumi nostalgia.


                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                [IMG]
                                Linda Cardellini on tõenäoliselt läbi aegade kõige kenam näitleja.
                                nomineerin:


                                Gal Gadot,Rosamund Pike, Abigal Spencer, Margot Robbie,Emmy Rossum, Emma Watson, Freida Pinto, Marion Cotillard, Kate Beckinsale, Jordana Brewster, Sienna Miller, Olivia Munn (he-he), January Jones, Rashida Jones, Yvonne Strahvoski, Emma Roberts, Morena Baccarion, Emily Vancamp

                                Kommentaar

                                Working...
                                X