320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Inspireerituna staarkiropraktiku glamuursest raamatuesitlusest:

    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Heikist ja Leost tehakse dokfilmi... EV100 raames linastub Täna võeti minuga ühendust, kuna, noh, jah. Tehakse film.

        Kommentaar


          https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.n...3f&oe=5858B300 Sodiaak-crew.

          Kommentaar


            Sisuliselt nagu Always Sunny in Philadelphias see McPoyle perekond.

            Kommentaar


              Korralik incest.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                No lihtsalt pole võimalik, no pole.

                Originaalheliga on asi ikka veel oossomim!

                Kommentaar


                  http://ekspress.delfi.ee/lisalood/ed...lu?id=76649696 Areen pani minu väikse abiga kokku top10 Eesti halvimat lugu 2016.

                  Kommentaar


                    1,101,785 views


                    vaatan, et Elumees on tuttav. kas mingi all star punt on kokku pandud?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                      Kes on Olavi Otepalu?
                      Olavi Otepalu: olen sahtlisse kirjutanud tuhatkond lugu, hitikõlbulikke paarsada
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          See Piffiito ja Soki lugu, see räpp. See peab ju paroodia olema. Isegi video iga nurga alt jätab selle mulje.
                          Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mul on ka see kuri kahtlus, aga ikkagi on lugu erakordselt halb.
                            Jube indeed. Aga paroodia peaks olema asja üle, mis väärib parodeerimist, midagi mis on aktuaalne. Ma küll pole enam 18,aga selline stiil pole enam teema ka ju? Või olen ma juba see põlvkond, kes ei saa enam ööd ega mütsi aru.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Piffiito käis kusagil saates rääkimas sellest loost, aga enam ei mäleta kus. Ennem selle sokiga kokku ei saanud kui stuudios vms. Piffiito peaks igapäeva leiba teenima kusagil IT firmas.

                              E: Leidsin. http://menu.err.ee/v/uudised/muusika...ntellekti-eest

                              Kommentaar


                                Meenus, et kunagi kui siin ühe teise Tartu virtuoosi lugusid sai esitletud, siis kodukootud lood Mõnule ja Jasperile nõnda peale ei läinud. Kalle Nurga "Meie kooselu" ja "Värvide laul" ka üsna sarnasest Sodiaagi ooperist, mõneti küll ehk vaoshoitumad, ent ei imestaks kui ta ka omal ajal seal suunda ette näitamas oleks käinud. Kahjuks "Kooselu" videot enam youtubes üleval ei ole (seal käis ikka paras huumor taustaks), värvide laul on aga jätkuvalt nautimiseks.. kahjuks video pole aint nõnda värvikas.




                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma nüüd ei tea. Hullem on ikka multimiljonite eest tehtud pask, kui mingite teise eesti tehtud koduteater.
                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Mjaa, hea point muidugi, aga kui jätta rahaline aspekt välja ja lihtsalt keskenduda muusikalisele osale (ning videole). Siis vähemalt minu jaoks võidab Nurk, hands down, teist nii kohutavat ei meenu hetkel.
                                Kõige hullema saundi loomiseks ja visuaalseks edastamiseks pole kuigi palju rahhi vaja. Multimiljonite eest on tavaliselt vähemalt mõned tšikid hõõruma saadud. Võtan seda kui kompensatsiooni.
                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                aus, meeltlahutav ja seeläbi kuulatav/vaadatav. isiklikult ei nomineeriks, aga teema on vaba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X