320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga halb...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Selle aasta Tujurikkuja. Yuk!
    ah, mine sa ka oma jutuga

    Kommentaar


      #32
      Joodiku naise ja keelepuhastuse naljad olid ühed ebaorginaalsemaid nalju ever, see eest Heino, õnne, ja Ita videod olid kullad
      jumal oli veel suht norm aga lõpulaul... mnjah

      Aga mulle isegi meeldis tänavune edekabel

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Joodiku naise ja keelepuhastuse naljad olid ühed ebaorginaalsemaid nalju ever)
        okeiokei. Õigus omale arvamusele jne. Aga äkki seletad mis keelepuhastuse juures ebaorginaalne oli? Ausalt öeldes ma ise olen pikalt juba midagi sellist oodanud. Viimasel ajal on kole palju rahvast tekkinud, kes oma "värdkeelt" teles ja ka mujal eksponeerib ilma subtiitritega nt. Üks naljakamaid klippe eile. Eriti Contrale kabaga virutamine.

        Kommentaar


          #34
          Jumala sketšist ei saanud üldse aru. Õnne hakkas venima, kuid võib-olla taotluslik, kuigi formaati nagu ei sobi.

          Kõik teised väga head.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #35
            Ma nüüd ei saa aru, et kas ericbana arvates tehti keelesolkijates nalja murdekeelt rääkivate inimeste üle või pigem keelepuhtust nõudvate tüüpide üle? Teine nali ericbana postituses on see, et "kuidas ta originaalne polnud?" ja "ma ootasin seda juba väga pikka aega". Noh, et originaalne ongi see, et sa ei oota sellist nalja.

            Ja jumala sketši pluss oli Ott Sepa lihtsalt naljakas kehastus; siis natuke sügavama ja võimalik, et ainult minu poolt sinna mõeldud alltekstina Eesti ärimaailma edukultuse pila, kus enne tänavust Pärnu ärikonverentsi oli ju pankrot ja ebaõnnestumine suur tabu + tõesti eestlaste suhtumine jumalasse, kus ainus küsimus jumalale on temaga koos pildi tegemine.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas lampsipaps
              Internetiavarustes ka selle aasta Tujurikkujat juba leidub kuskil?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma nüüd ei saa aru, et kas ericbana arvates tehti keelesolkijates nalja murdekeelt rääkivate inimeste üle või pigem keelepuhtust nõudvate tüüpide üle? Teine nali ericbana postituses on see, et "kuidas ta originaalne polnud?" ja "ma ootasin seda juba väga pikka aega".
                No nende klippide tugevuseks ongi minu meelest see, et tõlgendada saab mitmeti. Mulle meeldib pigem tõlgendus lähtuvalt sellest küljest. Kuigi tegijate mõte vist tegelikult kantud suvisest Madis Kallase öööööst ETV eetris. Aga ühesõnaga minu meelest siiski tõlgendamisruumi on. Kuidas kellelegi.

                Ja noh selle teise poole kohta vastan nii palju, et tegu oli minu lootusega, et keegi kunagi midagi sellist teeb. Aga ometi tuli see eilne klipp üllatusena ja ootamatult. Ja orginaalne ta ju oli, sest varem pole keegi midagi sellist teinud.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  No nende klippide tugevuseks ongi minu meelest see, et tõlgendada saab mitmeti. Mulle meeldib pigem tõlgendus lähtuvalt sellest küljest. Kuigi tegijate mõte vist tegelikult kantud suvisest Madis Kallase öööööst ETV eetris. Aga ühesõnaga minu meelest siiski tõlgendamisruumi on. Kuidas kellelegi.

                  Ja noh selle teise poole kohta vastan nii palju, et tegu oli minu lootusega, et keegi kunagi midagi sellist teeb. Aga ometi tuli see eilne klipp üllatusena ja ootamatult. Ja orginaalne ta ju oli, sest varem pole keegi midagi sellist teinud.
                  Saabus selline kiri. Pole kindel, et kas tõesti Heimari kirjutatud, aga selline arvamuslugu:

                  Eestlased! Hakkame nüüd kõik peeretama!
                  Heimar Lenk

                  Avalik õiguslik televisioon kutsus selleks üles!
                  Kohutav! Kas pole mitte jube! Rahvustelevisioon annab meile Vana aasta lõpul pervertide maailma tunnetusetga poisslaste saate.
                  Jah, Tujurikkuja formaadis. Kõik oleks nagu korras, aga vaadata on ju kole. Ilma jäänud ja märgade juustega poiste soovunelmad, et ehk saaks laste tagumiku urruauku vaadata või kaaskodanike pussu haisu nuusutada. Kindlustunde tõstmiseks pudel viina käes.
                  Kas see on eestlase tüüp 2012 lõpus?
                  Kui rahvustelevisioonile see sobib, siis tekib küsimus, kas seda telekanalit juhivad ka laste jalgevahe ja täiskasvnute peeratamisest rahuldust saavad prouad ja härrad? Pistab nii. Võib olla oligi ETV saade mõeldud kõrgema pilotaažiga huumorirahvale, kuid labasused ei pruugi isegi sellele seltskonnale sobida.
                  Ott Sepp ja Märt Avandi vist tunnevad ennast küll andekaina, ja kindlasti ka nad seda on, kuid kahjuks vaid selle huumori kõige madalamal tasemel.
                  Kahju! Kuid minu jaoks pervertidena elus ilma jäänud mehed, kes püüavad sedasama kihelust laval pussu haisutamisega välja elada, ei suuda küll riigitelevisiooni saate taset välja venitada.
                  Minu soovitus: mehed minge kõige pealt naistesse, püüdke seal rahuldust saada ja alles siis tulge suure telafirma kaamerate ette.
                  Aga võibolla ma eksin! Äkki selle avalik-õigusliku telefirma juhtkond ongi selle peeratamise kombega nõus. Jube, kuid see laste pükstes nuuskimisega võib nii mõnigi ETV saate eelnevalt läbi vaadanud ametnik ju nõustuda. Ehk seda pärast ekraanilt isegi nautida?

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      Lemmikuks Onu Heino - oli ka aeg, et keegi sellised tegelaskujud ühisnimetaja alla koondaks. Tulnuka-efekt lööb muidugi jälle välja, sest ikka leidub kuskil sada Onu Heinot või lihtsalt natuke nürimaid pliiatseid, kes pilkest aru ei saa.

                      Millest mina aru ei saa, on Jasperi hala lõpulaulu suunal. Kui ta just ei pidanud silmas seda, et laiemad massid ei saa niikuinii selle pilke(i)st aru...

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Millest mina aru ei saa, on Jasperi hala lõpulaulu suunal. Kui ta just ei pidanud silmas seda, et laiemad massid ei saa niikuinii selle pilke(i)st aru...
                        Muidugi. Välismaalased ei saa ju sellest aru. Miks nad küll ei mõista meid???

                        Kommentaar


                          #42
                          Olgu kuidas on, "mingi lennuk müksas maja" liigitub minu jaoks ikkagi kõrgetasemelise huumori alla.

                          Kommentaar


                            #43
                            Johhaidii! Viimase Tujurikkuja kõige paremaks klipiks hindaksin kindlasti Onu Heinod. Seni kasutamata materjal, paraja pikkuse ja hea tempoga ülesehitus. Mõned head ütlused ja žestid. Ootame järge ja folklooris talletumist.

                            Lõpulaul on tekitanud paljudes positiivset tagasisidet, aga pigem loeksin selle ebaõnnestumiste hulka. Avandi osa oli jama, Sepa osa suurepärane, ohvridiskursuse teema minu jaoks tiba kulunud.

                            Alkoholismi-sketš mulle meeldis. Kuigi see koht oli etteaimatav, et nüüd kohe asendab beebijuttu mingi killukoht. "Mulle meeldib lastega seksida!" mingist eelmisest korrast oli igatahes ootamatum fraas.

                            Kultuuriteadlikust asjapulgast sõber tõi välja ka Everi klipi lõpus toodud slõugani "Toetab teater Vanemuine - juba üheksa aastat näitlejapreemiata" vms. Laiema massi jaoks kindlasti pisut insaid.

                            Saade tervikuna eelmiste aastate tasemeni ei küündinud, kuigi eks see latt on kõrgel ka.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Millest mina aru ei saa, on Jasperi hala lõpulaulu suunal. Kui ta just ei pidanud silmas seda, et laiemad massid ei saa niikuinii selle pilke(i)st aru...
                              ju on mul teemavaliku suhtes isiklik trots. järele mõeldes oleks see kirjatükina mulle ehk seeditavam.

                              epl arvustus tujurikkujast oli ka wtf. silmad ette paljudele räpparitele? palju neid räppareid on? kas mitte just ei kopeeritud(parodeeritu?) MuljuTomi?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #45
                                Mulle istus selleaastasest Tujurikkujast enim lõpulaul, seejärel Onu Heino, ülejäänud jäid tükk maad maha. Eelmine aasta oli parem KITTi, Haloneni ja anonüümsete kommentaatoritega.
                                Aga kokkuvõttes hea ikka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X