320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Neeger

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Mismõttes? Teema on väga normaalne. Need kellele neegrid meeldivad, võivad neid siin teemas ju kiita. Pole vaja lukku panna. Ei pea postitama vaid pilte, võib arendada ka diskussiooni. Samas aga kahtlen, kas Eestis on mingit normaalset meest kellele neegrid sümpatiseeriks. Negriidsesse rassi kuuluvad vaid loomad. Neeger on loom.
    Lihtsalt huvipärast küsin. Palju oled sa siis kokku puutunud neegritega?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Lihtsalt huvipärast küsin. Palju oled sa siis kokku puutunud neegritega?
      No ikka olen. See pole siin koht, kus oma eraelust ja minevikust rääkida, aga kokku olen puutunud kindlasti rohkem kui keskmine eestlane. By the way, nohikud ei meeldinud mulle juba kooli ajal...
      Algselt postitas alehis
      "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
      Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mina ootaks Neeger Johni kommentaare.
        Neeger John kahjuks kommentaare ei jaga. Peale ilmselt ka teile teadaolevat kerget intsidenti Angoola džunglis, mis sisaldas muuhulgas ka paari automaadivalangut, pidas sõber John paremaks mõnda aega madalat profiili hoida. Eelnevalt sõimas muidugi naaberküla Wlehi, kes lolli neegripeaga vale bussi pihta tuld kukkus andma ning hea plaani bussiga ringireisivad multimiljonärid pantvangi võtta tuksi keeras.

        Samas Johni versioon, miks teatud vähemus Eestis hingest neegreid vihkab, tuleb kenasti välja allpool toodud tsitaadis:

        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        No ikka olen. See pole siin koht, kus oma eraelust ja minevikust rääkida, aga kokku olen puutunud kindlasti rohkem kui keskmine eestlane.
        Siin on tegelikult kõik öeldud. No kes see ikka suudaks psüühiliselt tasakaalukaks jääda peale seda, kui temasse on augu uuristanud 30 cm pikkusega ning väiksema palmi ümbermõõduga neegrim...n. Selles mõttes paluks foorumlastelt vähekenegi mõistmist. Peale sellist traumeerivat intsidenti on täiesti mõistetav, kui inimene natukene ära keerab. Kui juba sõber John suudab sellistele andestada, proovime siis meiegi.
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
          Siin on tegelikult kõik öeldud. No kes see ikka suudaks psüühiliselt tasakaalukaks jääda peale seda, kui temasse on augu uuristanud 30 cm pikkusega ning väiksema palmi ümbermõõduga neegrim...n. Selles mõttes paluks foorumlastelt vähekenegi mõistmist. Peale sellist traumeerivat intsidenti on täiesti mõistetav, kui inimene natukene ära keerab. Kui juba sõber John suudab sellistele andestada, proovime siis meiegi.
          Ma lunastan tema pepu... Ptüi, patud.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Kuivik Banaan Vaata postitust
            Siin on tegelikult kõik öeldud. No kes see ikka suudaks psüühiliselt tasakaalukaks jääda peale seda, kui temasse on augu uuristanud 30 cm pikkusega ning väiksema palmi ümbermõõduga neegrim...n. Selles mõttes paluks foorumlastelt vähekenegi mõistmist. Peale sellist traumeerivat intsidenti on täiesti mõistetav, kui inimene natukene ära keerab. Kui juba sõber John suudab sellistele andestada, proovime siis meiegi.
            Ole nüüd täitsa rahulik. Ega kõik mehed lase oma s´taauku uuristada 30cm pikkuse neegrim´nniga. Nagu näha ei ole sa ilmselgelt jäänud "psüühiliselt tasakaalukaks" peale seda. Ma, ja loodan, et ka teised proovivad sind mõista. Isiklikult mulle on see raske, sest raske on sellist asja ette kujutada. Aga kui su sõber John suudab sulle andestada on kõik hästi.

            Vikerkaart Sulle,
            Piksenool
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Ega kõik mehed lase oma s´taauku uuristada 30cm pikkuse neegrim´nniga. Orgasmi saan pigem Eesti jalgpallikoondise mängudest.
              Oled sa kindel, et onu Adolf selle heaks kiidab?

              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #52
                Mehhakas vol 2?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kas nüüd just loomad, aga natuke rumalamad on nad küll kui keskmine eestlane. Vähemalt need on olnud kellega mina olen kohtunud.
                  Ärge mind palun näkku lööge
                  Olen kapirassist

                  Rein, see et sa kuskil outbackis abodega koos goon'i kaanid, et tee kesmist eestlast neist targemaks ega neid rumalamaks.At end of the day on siiski inimesed just täpselt sellised nagu nad ise tahavad olla ja ühte rassi lollimaks ja teist targemaks tembeldada on just enda lolluse välja näitamine :P

                  Over and out

                  edit:typo

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Oled sa kindel, et onu Adolf selle heaks kiidab?

                    Sa ei pea enam onu Adolfi käest nõu küsima ja teda kartma. Su vanemad on kindlasti sulle valetanud, et kui magama ei jää tuleb onu Adolf. Ära enam karda. Tee oma tegevusi nagu oled harjunud tegema

                    Aga väga vapper poiss oled, et julged oma foto niiviisi ülesse panna.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas lostprophet Vaata postitust
                      Rein, see et sa kuskil outbackis abodega koos goon'i kaanid, et tee kesmist eestlast neist targemaks ega neid rumalamaks.At end of the day on siiski inimesed just täpselt sellised nagu nad ise tahavad olla ja ühte rassi lollimaks ja teist targemaks tembeldada on just enda lolluse välja näitamine :P

                      Over and out

                      edit:typo
                      Türademaa, jutt oli muideks neegritest, mitte abodest.Aga ju siis sulle jättis goon ja abod nii kustutmatu mulje, et isegi neegritega seostuvad sulle abod.
                      Loe mu postitus hoolikalt läbi. Ma ei nimetanud ühtegi rassi lollimaks kui mõni teine. Lihtsalt ütlesin, et minu teele on juhtunud sellised kes on lollimad kui keskmine eestlane. Sinu postitust lugedes tundub, et sina pole keskmine eestlane. Enne kui kedagi tsiteerima hakkad, loe ikka postitus korralikult läbi.

                      Munniga sulle pähe, mate !
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        #56

                        Kommentaar


                          #57
                          How much you charge for spit-shined shoes?
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #58
                            Too vend on juba paari päevaga legend.

                            Call an amberlamps!

                            Kommentaar


                              #59
                              Mõttetu jama, valge provotseerib neegrit lihtsalt. Mõlemad süüdi, neeger läks hiljem põrkama aga valge alustas oma provokatsiooniga. Puuga mõlemad löödud.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Mõttetu jama, valge provotseerib neegrit lihtsalt. Mõlemad süüdi, neeger läks hiljem põrkama aga valge alustas oma provokatsiooniga. Puuga mõlemad löödud.
                                ma saan nende jutust aru, et pigem provotseeris must valget, kuid see ei jäänud videole, küll jäi aga see, kui must seda tunnistas.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X