320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alen Stepanjan (FC Britannia XI, Gibraltar)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16


    Selline poiss siis

    Kommentaar


      #17
      4:13 peal on suht toores kant

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas peters Vaata postitust
        Räägitakse, et Alen ei saanud Zauriga hästi läbi ja sinna ta areng takerduski. Ehk leiab uue hingamise
        miks ta siis tulevikus ei näidanud ennast. oli ju poolteist hooaega seal.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          miks ta siis tulevikus ei näidanud ennast. oli ju poolteist hooaega seal.
          sa käisid vb vähe vaatamas

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas peters Vaata postitust
            Räägitakse, et Alen ei saanud Zauriga hästi läbi ja sinna ta areng takerduski. Ehk leiab uue hingamise
            No, sa oled ikka päris loll siis, ta suhted Zauriga olid paremad kui paljudel teistel mängijatel.

            Kommentaar


              #21
              tema ego ja enesehinnang olid suuremad kui tegelikud oskused. platsil alatasa isetses, mis ei tulnud kasuks meeskonnale (hilinenud ja andmata söödud ja mõttetud pommid värava poole, mitte värava raamidesse)

              Kommentaar


                #22
                võib teema ära kustutada või mujale tõsta.siin on eestlased välismaal, mees aga on armeenlane.tont.

                Kommentaar


                  #23
                  Rahvusvaheline Jalgpalliliit FIFA andis Eesti noortekoondisteski mänginud Alen Stepanjanile õigusele esindada ametlikes mängudes Armeeniat.


                  häbi-häbi miks sa nii tegid

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    võib teema ära kustutada või mujale tõsta.siin on eestlased välismaal, mees aga on armeenlane.tont.
                    debiiilik oled v? ütled seda pooltele Eesti pinnal elavatele inimestele?

                    Kommentaar


                      #25
                      siga ja null-neli, palun võtke oma hommikused rohud ära.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #26
                        mis kuradi rohud, võta ise, mis ma pean õnnelik olema sihukese käitumise üle ja plaksutama?

                        Kommentaar


                          #27
                          minu meelest see on väga vale otsus nii Fifa kui Aleni poolt sest kutt on ju mitmeid kordi juba koondist esindanud ja ka väravaid löönud? Kurat mõistus pähe noh. Kindlasti oli ta koondise üks värvikamaid kutte. Lännu

                          Kommentaar


                            #28
                            no eesti koondisse poleks tal ma arvan kunagi enam asja...
                            praegune noorte areng on meil üsna hea ju!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas foorumid
                              ma oleks väha õnnelik kui Armeenlased ütleksid, et nad ei taha teist riiki esindanud mängijat endale. siis ta ei saakski kuhugi koondisesse
                              Apoula "Imeja" Edel tervitab.

                              Kommentaar


                                #30
                                igaüks teeb omad valikud. ju tajus, et Eesti koondisesse tal asja pole ning leidis võimaluse rahvuse järgi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X