320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra küll, mõnu👍😆
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kes ma olen? Alustasin karjääri 1970. aastal ja tõusin selle aasta parimate sekka. Tipus püsisin terve järgmise kümnendi, aga viimane tipphetk oli 80ndate alguses, pärast seda jäin tipust kaugemale. Üritasin tagasitulekut ühel jalgpalli MM-l, kuid see lõppes mulle avamängus penalti mööda löömisega, rohkem mind suures jalgpallis ei nähtud. Abiellusin seejärel mõned korrad, jäin juuespäi autoroolis vahele ja praegu tegelen heategevusega.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Minu isa koondisega MMile ei pääsenud- küll aga õnnestus tal skoorida 90ndate keskel Aafrika Rahvuste Karikas. Ma ise olen mõnevõrra edukam, sest olen saanud korra jala valgeks MMil ja näiteks skoorinud ka kaks korda Eesti koondise vastu. Kes ma olen?
      Lukaku
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        nii on

        Kommentaar


          Sain täna just teada, et MMide ajaloos on koguni üks jalgpallur (seekord päris jalgpallur), kes on sünnipäeval saanud punase kaardi. Et liiga kaugeks otsimiseks ei lähe, siis on ta seotud Premium League'ga, aga pole inglane.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Sain täna just teada, et MMide ajaloos on koguni üks jalgpallur (seekord päris jalgpallur), kes on sünnipäeval saanud punase kaardi. Et liiga kaugeks otsimiseks ei lähe, siis on ta seotud Premium League'ga, aga pole inglane.
            Gianfranco Zola

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
              Gianfranco Zola
              ei, diana ross.

              Kommentaar


                Okok. Õige.

                Kommentaar


                  Proovin siis ka, kuigi vist on liiga lihtne.

                  Ma olen (väidetavalt) ainus meesjalgpallur, kes on suutnud karjääri jooksul lüüa kübara nii La Ligas, Serie A-s kui ka maailma parimas liigas.

                  Kommentaar


                    Küsija logo arvestades pakun Morata.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Esimene oli juba õige
                      Alexis Sanchez returned to form for Arsenal with a hat-trick against Leicester on Saturday and in the process became the first man to score trebles in Serie A, La Liga and the Premier League.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Äkki jagad vihjeid või midagi?
                        Vabandused, jäi kahe silma vahele see teema.

                        Alexis Sanchez on muidugi "õige". Pole kindel, kas su eelmine postitus pidi olema mingisugune peenemat sorti "troll".

                        Kommentaar


                          Ma olen endine Chelsea mängija, kes on suutnud 90-ndatel Meistrite Liigas Barcelona vastu poolajaga kübaratriki teha. Lisainfona võin mainida, et esimest korda viisin rahvuskoondise MM'ile ja jõudsin seal meeskonnaga lausa veerandfinaali. Kes ma olen?
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            hea pog-sööt, aitäh!



                            foorumi klassikat ka aastast 2006
                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            jep, ševtšenko esitus oli nagu alati, midagi erilist, pole kunagi mõistnud selle mehe fenomeni. tüüpi kiidetakse, aga mille eest?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust


                              foorumi klassikat ka aastast 2006
                              Sheva on õige vastus. CL's hooajal 97-98 hävitati võõrsil Barcelona lausa 4-0. Kolm väravat esimesel poolajal löi Sheva ning teisel poolajal lisas ühe Rebrov.


                              Võibolla tollal mõtles kasutaja Sepakas Chelsea aegset Shevat?
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                                Võibolla tollal mõtles kasutaja Sepakas Chelsea aegset Shevat?
                                ei, ta polnud sinna veel jõudnud. lihtsalt enne MessiRonaldo valitsusaega olid teised rindejooned ja Dinho groupied ei suutnud alla neelata 2005 Ballon d'ori tulemust. rääkimata pre-Gaucho ajaloo tundmisest.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X