320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martinez?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Pellegrini?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Zoze ikka ju ei ole
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Hea küll, viimane pakkumine minu poolt: Hughes
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Mu lemmikküsimus oli umbes selline:

            Millise omapärase rekordi omanik on pühapäevaliiga Cross Farm Park Celtic mängija Lee Todd? Tema viimased sõnad enne rekordi püstitamist olid "Fuck me, that was loud".
            See on kusagilt meeles. Kiireim punane kaart? Kommentaar oli äkki avavile kohta.

            Kommentaar


              Selline lihtne küsimus. Eriti neile, kes prantsuse keelt jagavad.

              Kuulus Nõukogude Liidu jalgpallur, hetkel üks Ukraina koondise treeneritest, Oleksandr Anatoljevitš Zavarov sai karjääri lõpus tunda veidi ka Euroopa jalgpalli. 5 hooaja vältel mängis ta sellises klubis nagu Nancy. Selle ajaga osales 133 mängus ning lõi 23 väravat.

              Nancy's kinnistus temale üks naljakas ja esmapilgul veider hüüdnimi. Võistkonnakaaslased kutsusid teda peediks. Õigemini mitte tavaliseks peediks aga inglise keeles on selle kohta termin chard (vene keeles Мангольд).

              Miks teenis Zavarov sellise hüüdnime?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Selline lihtne küsimus. Eriti neile, kes prantsuse keelt jagavad.

                Kuulus Nõukogude Liidu jalgpallur, hetkel üks Ukraina koondise treeneritest, Oleksandr Anatoljevitš Zavarov sai karjääri lõpus tunda veidi ka Euroopa jalgpalli. 5 hooaja vältel mängis ta sellises klubis nagu Nancy. Selle ajaga osales 133 mängus ning lõi 23 väravat.

                Nancy's kinnistus temale üks naljakas ja esmapilgul veider hüüdnimi. Võistkonnakaaslased kutsusid teda peediks. Õigemini mitte tavaliseks peediks aga inglise keeles on selle kohta termin chard (vene keeles Мангольд).

                Miks teenis Zavarov sellise hüüdnime?
                Läks juba meelest ära, et siia küsimuse postitasin. Kuna Zavarovile väga meeldis iga ebaõnnestumise korral öelda vana tuntud "bl**t", siis kuulsid tema prantsusekeelt valdavad klubikaaslased, et ta ütleb blette, mis sisuliselt äthendabki prantsuse keeles peeti (või noh seda eripärast tüüpi).

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Panin alles praegu tähele, et see pilt kujutab kohtunikku ja kaarti. Jah, mul on pikad juhtmed.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ülehomme selle aasta esimene!

                    Küsimused tulevad mõnusalt rasked, huvitavad ja harivad (sekka ka mõni lihtsam, muidugi)!
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Tere kõigile.

                      Mul oleks plaan 14.05 umbes kell 19:00 Tartus Illegaardi nimelises pubis korraldada jalgpalliviktoriin. Üle saja küsimuse, 11 eri kategoorias; vastamise aeg 30 sekundit, igas võistkonnas võiks olla vähemalt kolm liiget. Soovituslikult võiks teha võistkonnad sellised, kellest iga liige teab midagi eri liigade või suurturniiride kohta. Küsimused käivad statistika, rekordite ning palju ka ajaloo kohta.
                      Eelregistreerimist pole vaja, huvitunutel lihtsalt kohale tulla.
                      "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Xavi Vaata postitust
                        Tere kõigile.

                        Mul oleks plaan 14.05 umbes kell 19:00 Tartus Illegaardi nimelises pubis korraldada jalgpalliviktoriin. Üle saja küsimuse, 11 eri kategoorias; vastamise aeg 30 sekundit, igas võistkonnas võiks olla vähemalt kolm liiget. Soovituslikult võiks teha võistkonnad sellised, kellest iga liige teab midagi eri liigade või suurturniiride kohta. Küsimused käivad statistika, rekordite ning palju ka ajaloo kohta.
                        Eelregistreerimist pole vaja, huvitunutel lihtsalt kohale tulla.
                        Üritus toimub siis?

                        Kommentaar


                          Kuna Stok on enda töö millegipärast tegemata jätnud, siis ma edastan ise Tartu mälumänguritele meeldetuletuse.

                          sigpic

                          Kommentaar


                            Viis küsimust tuleb ka Kolmanda Poolaja seltskonnalt. Vabandame, kui liiga jamad
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kaka, Cannavaro, Ronaldinho.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                50/30
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X