320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Peugeot 208 on olemas?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      On, aga ma võtaks pigem Ferrari 208. Hädapärast kasvõi Fiat 208. Loogikat oli vaja selleks, et ainult paarisarvu kuup saab olla paarisarv ja ainult 8 kuup lõpeb 2-ga, seejuures ma peast ei teagi, palju 8 kuup on. Maailmas on mingisugune segane arv riike ja koondiseid, kindlasti vähem kui 300, nii et tuleks valida 100 ja 200 kuubi vahel. Mina vaatasin sellele 8,998,912 otsa ja ütlesin: 2x8. Edasi aitasid autod.

      5. Möödunud hooajal, 5. mail toimunud Köln-Bayern otseylekande ajal Iraanis katkestasid kohalikud produtsendid mängu näitamise mitmel juhul mõneks sekundiks. Miks? Muuseas, Köln kaotas 1-3.
      Kas Bayern hakkas õllega tähistama?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        naiskohtunik.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Fulham
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Chelski

            Kommentaar


              2) jalaluu oli vist katki 3) Muamba
              1) ei oska pakkudagi
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                1) Kirjelduse põhjal pakuks, et ribid olid katki.

                Kommentaar


                  Katkiste ribidega olen isegi jalkamängu lõpuni mänginud ja penalti võrku löönud. Pakun ka seda Hamanni vigastuseks.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Selle Trautmanni vigastuse kohta olen ma kuskilt kunagi lugenud või midagi kumab, aga kas ta sai silmale vigastada ja nägi ainult ühe silmaga matchi ajal või sai ta kaelalülile vigastada ja pidi pea kõveras mängima? Mõlemad asjad on toimunud, aga kumb temaga oli täpselt seda ma ei mäleta...

                    Kommentaar


                      Äkki lõualuu löödi puruks? Nunaluu oleks liiga tavaline vist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ninaluumurruga vast ei saa edasi mängida, kuna verd lahmab. Tegelt Raitsu oli võrdlemisi lähedal.
                        Varbaluu?

                        Kommentaar


                          Botafogo

                          Kommentaar


                            1954 vist.

                            Kommentaar


                              Esimesena tuleb pähe Luis Enrique?

                              Kommentaar


                                Michael Laudrup

                                Kommentaar

                                Working...
                                X