320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Marko Lepik
    Tema jah.

    Kommentaar


      Selle legendaarse bändi laulupealkirju loeb enda hüüdnimeks terve hulk (väidetavalt 27) jalgpalliklubisid. Neist kuulsaim mängib ühes TOP5 Euroopa liigas. Mis bändiga on tegemist?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Esimese asjana tuleb pähe Villarreal ja Yellow Submarine ja Beatles. Äkki nemad?

        Kommentaar


          Nii on.

          Vaatamata sellele, et see isik oli enne 2002 aasta MM-i kohutavas füüsilises vormis ning tegelikult ei olekski tohtinud seal osaleda, oli ta väljakul lausa finaalis ning oli kindlasti üks säravamaid tegelasi tol õhtul.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tõeline Ronaldo?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Ütleme nii, et olla osa jalgpallipeost, pidi see isik kindlad füüsilise vormi testid ära tegema enne MM-i algust...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Collina?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Just nii.

                  17 riigil üle maailma on ainult 1 mängija, kes on Meistrite Liigat võitnud. Näiteks Venemaal on selleks eelpool mainitud Alenichev, Austrial on Alaba jne. Selles listis on 5 väljaspool Euroopat asuvat riiki. Nimetage need. Eriti tublid võivad nimetada ka mängijaid.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Just nii.

                    17 riigil üle maailma on ainult 1 mängija, kes on Meistrite Liigat võitnud. Näiteks Venemaal on selleks eelpool mainitud Alenichev, Austrial on Alaba jne. Selles listis on 5 väljaspool Euroopat asuvat riiki. Nimetage need. Eriti tublid võivad nimetada ka mängijaid.
                    Üks peaks olema Claudio Bravo ja Tšiili, sest see juhtus üsna hiljuti ja on veel meeles, et sellest oli toona juttu meedias. Peast tuleb veel meelde Dwight Yorke Trinidad ja Tobagost ning Benni McCarthy LAV-ist. Kas Interi võidu ajal polnud mingi pull, et ala mingi Keenia tüüp võitis CL-i? Aga nime küll ei ütle peast.

                    Kommentaar


                      Ma tegelikult panin pange selle küsimusega. Usaldasin oma mälu ja allikat liiga palju. Samas McCarthy, Yorke ja Bravo on ka õiged vastused. Kindlasti on nede seas ka Navas Costa Ricast.

                      Ühesõnaga minu pang veits.

                      Ma parem küsin järgmise: mille poolest on La Liga võistkondade koosseis erinev ülejäänud TOP5 liigade koosseisust?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Sellele eripärale on raske anda vihjet nii, et säiliks pinge. Ütleme nii, et klubisid saab järjestada igatepidi. Kõige enam järjestatakse aga klubisid (ajaloolist edukust mõeldes) just selle järgi. Ning kui me vaatame kõikide liigade "antud nimekirja", siis näeme LaLiga praeguses võistkondade koosseisus midagi, mis eristab seda teiste liigade praegusest koosseisust.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kas Tšiilil mitte kaks venda pole võitnud - Sanchez Arsenaliga?

                          Ma pakun, et La Ligas pole määratud kodus kasvatatud mängijate limiiti?

                          e: ahsuu
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, mida sa pead silmas "võistkondade koosseisu" all. Kas sa pead silmas selle ajaloolise edukuse all, et LaLigas on mängimas kõige vähem erinevaid meistrid ehk suurem osa tiitlitest on teatud võistkondade vahele ära jaotunud? Või sa mõtled klubide järjestamise alla, et lõplik tabeliseis pannakse paika omavaheliste mängude tulemuste pealt? Või et kõikide võistkondade koosseisud on muudest tippliigadest selle poolest erinevad, et särginumbrid on 1-25?
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Mina mõtlen LaLiga koosseisu all neid 20 võistkonda, kes seal mängivad.

                              Kuna sa juba mainisid meistreid, siis on sul 80% küsimusest ära arvatud. Jäänud on vaid välja öelda, kes kõik on 20 LaLiga võistkonna seas esindatud ja ülejäänud tippliigades mitte.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kõik meistrid mängivad praegu ka kõrgliigas?
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X