320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Nii nad räägivad.

    Järgmine on viigilahutaja viigilahutaja. Tõsine küsimus ja ootab tõsist vastust

    24. Nimeta üks Kanada jalgpallur.
    Kas hokimeest tohib nimetada?

    Tänan ette, pakun Hull'u.

    Kommentaar


      Steve Nashi vend

      Edit. tra pensil juba. siis ei tea.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Mälumängurite vana tarkus on, et kui küsitakse nime ja midagi pähe ei tule, paku Smith.

        Kommentaar


          Besiktases peaks olema üks. Atiba Hutchinson.

          Kommentaar


            Miski de Guzman mängis vist kunagi kuskil Hollandis. Jonathan äkki oli.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              Tomasz Radzinski. Mul on isegi tüübi autogramm!

              Kommentaar


                Ma küsin vahepeal!

                Käisin sel hooajal koguni ühel Euroopa Liiga alagrupiturniiri mängul. Koduklubi loomisaasta on 1947 ja nad said selle mängu ilgelt kolakat. Üldse oldi üks euroliiga sitemaid mansasid. Nende kodulinn hiilgab selle poolest, et pärast 60ndatel tabanud maavärinat oli linn maatasa ja nüüd viimase mõne aasta jooksul on linnajuhid otsustanud, et peaks linna ilusaks ehitama. Terve linn on täis klassitsistlikke ehitusi, mis on samas mõne viimase aasta looming. Linnas on üks Euroopa suurimaid mustlaslinnaosasid, Euroopa Liidus nad pole, EMil ega MMil pole nad minu teada osalenud.
                Küss, mis linn ja mis klubi mängul ma käisin?

                Kommentaar


                  Õige vastus Stoki küsimusele oli Junior Hoilett. Viktoriinil oli lisaklausel, et koondises mänginud kanadalane, kuigi ega see midagi ei muutnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma küsin vahepeal!

                    Käisin sel hooajal koguni ühel Euroopa Liiga alagrupiturniiri mängul. Koduklubi loomisaasta on 1947 ja nad said selle mängu ilgelt kolakat. Üldse oldi üks euroliiga sitemaid mansasid. Nende kodulinn hiilgab selle poolest, et pärast 60ndatel tabanud maavärinat oli linn maatasa ja nüüd viimase mõne aasta jooksul on linnajuhid otsustanud, et peaks linna ilusaks ehitama. Terve linn on täis klassitsistlikke ehitusi, mis on samas mõne viimase aasta looming. Linnas on üks Euroopa suurimaid mustlaslinnaosasid, Euroopa Liidus nad pole, EMil ega MMil pole nad minu teada osalenud.
                    Küss, mis linn ja mis klubi mängul ma käisin?
                    Linn on Skopje.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Linn on Skopje.
                      Ja Vardar. Õige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma küsin vahepeal!

                        Käisin sel hooajal koguni ühel Euroopa Liiga alagrupiturniiri mängul. Koduklubi loomisaasta on 1947 ja nad said selle mängu ilgelt kolakat. Üldse oldi üks euroliiga sitemaid mansasid. Nende kodulinn hiilgab selle poolest, et pärast 60ndatel tabanud maavärinat oli linn maatasa ja nüüd viimase mõne aasta jooksul on linnajuhid otsustanud, et peaks linna ilusaks ehitama. Terve linn on täis klassitsistlikke ehitusi, mis on samas mõne viimase aasta looming. Linnas on üks Euroopa suurimaid mustlaslinnaosasid, Euroopa Liidus nad pole, EMil ega MMil pole nad minu teada osalenud.
                        Küss, mis linn ja mis klubi mängul ma käisin?
                        Fk Vardar ja Makedoonia pealinn Skopje?

                        Kommentaar


                          Ja soovitan seda linna kõigile reisukohana. Ülilahe koht.

                          Kommentaar


                            Mõtlesin siin, et küsiks edasi, kui tohib.


                            Tegu on minu esimese autogrammiga läbi ajaloo. Kunagi aastal 1994 võitis ta sporditähe küsitluse, et millisel jalgpalluril on kõige ilusamad jalad. Võitis napilt Ian Rushi. Tänapäeval on ta ühe koondise treener. Eesti koondis on tema käe all oleva koondisega samal platsil olnud. Eesti pole sellele koondisele kordagi kaotanud. Kes see mängija-treener on? Mängis omal ajal poolkaitsjana. Omas riigis on tegu tõelise legendiga ja mänginud üle saja mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mõtlesin siin, et küsiks edasi, kui tohib.


                              Tegu on minu esimese autogrammiga läbi ajaloo. Kunagi aastal 1994 võitis ta sporditähe küsitluse, et millisel jalgpalluril on kõige ilusamad jalad. Võitis napilt Ian Rushi. Tänapäeval on ta ühe koondise treener. Eesti koondis on tema käe all oleva koondisega samal platsil olnud. Eesti pole sellele koondisele kordagi kaotanud. Kes see mängija-treener on? Mängis omal ajal poolkaitsjana. Omas riigis on tegu tõelise legendiga ja mänginud üle saja mängu.
                              Hmm, mäletame Koivakonkurssi, mäletame. Kas see mängija pole mitte kasvanud ühe riigi pealinna getos, mida slängis Tšernogooriaks on nimetatud? Olen tast lugenud aga mis nimi oli... kasvas ta veel sellises vaesuses, et banaani ja ananassigi sai lapsena harva lubada kui üldse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Hmm, mäletame Koivakonkurssi, mäletame. Kas see mängija pole mitte kasvanud ühe riigi pealinna getos, mida slängis Tšernogooriaks on nimetatud?
                                äkki on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X