320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalliviktoriin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Ei ole ju, Andorraga on tunduvalt rohkem mängitud ja alati on võidetud

    Küsiks veel igaks juhuks üle, kas tegu on ametliku rahvuskoondise või mingi suvalise koondisega ??
    Mina ei söendaks ühegi rahvuskoondise kohta öelda "suvaline koondis", aga jah, antud meeskond ei mängi FIFA egiidi all valikturniire.

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ilmselt tegi taku* veidi nalja.
    taku*?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mina ei söendaks ühegi rahvuskoondise kohta öelda "suvaline koondis", aga jah, antud meeskond ei mängi FIFA egiidi all valikturniire.


      taku*?
      vabandust, aga kas mõtled saame, kuigi ka see ei tohiks sobida.

      Kommentaar


        Mõtlesin jah.

        Mul jäi lampi mingi Eesti Päevalehe iidne artikkel silma, kus mainiti 4 mängu ja Saami koondise wikipedia kinnitab ka sama. Noh, kuigi, mine sa tea.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mõtlesin jah.

          Mul jäi lampi mingi Eesti Päevalehe iidne artikkel silma, kus mainiti 4 mängu ja Saami koondise wikipedia kinnitab ka sama. Noh, kuigi, mine sa tea.
          konks selles, miks ma kohe ei teadnud vastust on see, et enamus mänge oli ilmselt siis, kui Eesti veel polnud uuesti iseseisvunud.

          Kommentaar


            Saamid need on jah, aga küsimuse sõnastus on nagu ta on, sest oktoober 1990 ja juuni 1991 polnud Eesti mitte veel taasiseseisvunud
            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

            Kommentaar


              Küsin siis ka midagi. 1983 - 89 esindas Eestit NL II liigas Tallinna Sport, alguses oli küll KSMK, aga sisuliselt sama. Meeskonna viimaseks väravalööjaks selles sarjas oli Sergei Volkov, seda ma ei küsi, nagunii ei tea te teda, aga kes lõid kaks eelviimast väravat? Aastast 1989 siis? Kaks nime.

              Kommentaar


                äkki reim ja kristal, jumala huupi pakun muidugi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  äkki reim ja kristal, jumala huupi pakun muidugi.
                  Pooleldi said pihta, aga ma ei täpsustaks esialgu, millise poolega.
                  Nii Reim, kui Kristal mängisid sel aastal Spordis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Pooleldi said pihta, aga ma ei täpsustaks esialgu, millise poolega.
                    Nii Reim, kui Kristal mängisid sel aastal Spordis.
                    Risto Kallaste ja Kristal.

                    Kommentaar


                      no ehk siis hepner ja reim?

                      Kommentaar


                        ei sobi, ütlen niipalju, et olemas on siin vaid üks väravalööja. Teine veel puudub. Ka tuntud jalgpallur, kavatseb vist selgi aastal mängida, mitte küll MLis.

                        Kommentaar


                          No pigem ikka Reim kui Kristal, viimase viskas Ubakivi vist juba varem satsist välja. Ehk Lemsalu?

                          Kommentaar


                            Seis on sama, ikka on nimetatud vaid üks õige nimi. Jah, ega seda ei leia googeldades...

                            Kommentaar


                              reim ja lemsalu???

                              Kommentaar


                                Lihtsustan veidi, need kaks olid vist ka lapsepõlvesõbrad, ei viitsi seda kontrollida, seepärast ütlen, et vist olid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X