320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mürka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mürka müüs Hummeri ka maha. Yolo!

    Kommentaar


      #92
      Going after

      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #93
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          #94


          http://www.bckalev.ee/mangijad/martin-muursepp-2/

          Kommentaar


            #95
            "Mul on anda kõike. Üks suur Müürsepp, nagu ma olen, mina annangi kõike, mis mul anda on – mul on kogemused, mul on oskused, mul on teadmised. Seda ma annangi."
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              "Mul on anda kõike. Üks suur Müürsepp, nagu ma olen, mina annangi kõike, mis mul anda on – mul on kogemused, mul on oskused, mul on teadmised. Seda ma annangi."
              Kogemused, oskused ja teadmised said juba otsa.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #97

                Kommentaar


                  #98
                  Mürka esitles DVD-d.

                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    #99
                    plussid:
                    1. et üldse tehti
                    2. Mürka muhedus
                    3. Aurik Viljandist
                    4. (panen hiljem juurde, kui tuleb meelde)

                    miinused:
                    1. lühike. (samasse auku läheb põhimõtteliselt ka hind) miks mitte teha kogu karjäärist? kerge streetball remix
                    2. klippide kordused. selline kurb mulje jääb. nagu Vieri tipphetked Milanis. pole piisavalt materjali ja iga liigutust lastakse kaks-kolm korda.
                    3. isiklik tragöödia, aga kohati on hirmutav vaadata seda feissi piltidel ja videotel.
                    4. (panen hiljem juurde, kui tuleb meelde)


                    Otsus
                    : 8€ eest 34 mindine intekas aastal 2014 on liiga palju, aga ideaalne summa suvaliseks kingiks. loodame, et teenivad ennast nulli ja tehakse selliseid asju ka tulevikus.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                      Tegemist on kindlasti ühe fotogeenilisema Eesti sportlasega
                      @Astana
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          http://reporter.postimees.ee/3591361...os-loogastumas 00.50

                          Kommentaar


                            Martin Müürsepa ajalooline NBA mäng jõuab Eestis kinoekraanidele!

                            Seltsimehed unetud, kiirustage! Arvatavasti lähevad kõik seansid täissaalidele.

                            Kommentaar


                              Mürka viimane lahing - varsti teles!!!!

                              Kommentaar


                                Esimese osa järelvaatamine

                                Mindi siis Krasnodari vanadele kamraadidele Savrasenkole ja Kubrakovile külla. Imetleti Savrasenko villat, käidi kalal ja maitsti veidi kohalliku puskarit.
                                Järgmise osa eelvaatest paistis, et ees on suurem napsuvõtt ja ööklubi külastamine.

                                Kokkuvõttes tundub täitsa pull saatesari tulevat, Mürka on kino tüüp (nagu ikka) ja Kaljuveer häirivaks ei muutunud.

                                Tundub, et Dallasesse külla minnes saab sõna üks pikk sakslane ka:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X