320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kui oled viimase 12 kuu jooksul tarbinud, osale uuringus.

    http://www.tai.ee/et/instituut/press...amise-uuringus
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Kui oled viimase 12 kuu jooksul tarbinud, osale uuringus.
      Tulemused (pdf failina)

      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Tänavad on jälle ohutud

          Kommentaar


            Ekspress teinud üsna huvitava kokkuvõtte USA esimese 5 aasta kogemustest

            Kõige üllatavam mingis mõttes oli musta turu osakaalu suurenemine legaliseerimise tulemusel (kuna maksud kõrged).

            Ja kui paar aastat tagasi olin ise veel üsna tugev legaliseerimise pooldaja siis nüüd hakkavad kahtlused tekkima.
            Olen märganud paari inimese pealt keda näiteks ülikooli ajal tundsin (ja siis igati energilised ja mõistlikud inimesed tundusid) ning kes nüüdseks on digimuutunud mingiteks ringihõljuvateks uimasteks potheadideks, et ... krt äkki ei tasugi torkida ja pigem dekriminaliseeriks selle teema lihtsalt?

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Ja kui paar aastat tagasi olin ise veel üsna tugev legaliseerimise pooldaja siis nüüd hakkavad kahtlused tekkima.
              Olen märganud paari inimese pealt keda näiteks ülikooli ajal tundsin (ja siis igati energilised ja mõistlikud inimesed tundusid) ning kes nüüdseks on digimuutunud mingiteks ringihõljuvateks uimasteks potheadideks, et ... krt äkki ei tasugi torkida ja pigem dekriminaliseeriks selle teema lihtsalt?
              kuigi ma ise tugev legaliseerimise pooldaja, siis väga kõvahäälselt seda kuulutada väga ei julge. Põhiliselt seepärast, et need avalikult pooldajad ajavad suht lolli juttu selle ohutuse poole pealt. Tean minagi inimesi kes 10+ aastat teinud ja kontaktivõime kiita ei anna. Samas alkohol otseselt parem ole

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                Kõige üllatavam mingis mõttes oli musta turu osakaalu suurenemine legaliseerimise tulemusel (kuna maksud kõrged).
                see on tõesti üllatav kuidas turuosa 100% sai veel kasvada. Kahjuks artikli sisu ei näe ja küsimus jäi minu jaoks vastuseta.

                Kommentaar


                  siin tuleks sisse vaadata metoodikasse, kuidas musta turu osakaalu on hinnatud. artikli põhjal jääb mulje, et mõeldud on "kes on mustalt turult ostnud" inimeste hulga statistikat.

                  Kui nii, siis suure tõenäosusega võib see statistika olla saadud küsimustiku teel. Arvestades aga seda, et vahepeal on muutunud oluliselt seadusandlus, siis võib olla ka oluliselt muutunud inimeste hoiakud vastamisel. Nt kriminaliseerituse kontekstis väidetakse, et ei ole ostetud, kuigi tegelikult on ning nüüd ollakse vähe ausamad.

                  omaette huumor on ka a la sellised väited (artiklist):

                  "Colorado uuringu järgi sattus viieaastasel perioodil enne legaliseerimist marihuaanamürgistusega 100 000 inimese kohta haiglasse 803 inimest, pärast legaliseerimist 2696."
                  - et jeah, no shit inimesed julgevad minna haiglasse suurema tõenäosusega siis kui neil on probleemid tekkinud legaalse toote selmet illegaalse toote tarbimisest.

                  Kommentaar


                    Eks nad seal Kanadas ole vähe imelikud ka.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      kuigi ma ise tugev legaliseerimise pooldaja, siis väga kõvahäälselt seda kuulutada väga ei julge. Põhiliselt seepärast, et need avalikult pooldajad ajavad suht lolli juttu selle ohutuse poole pealt. Tean minagi inimesi kes 10+ aastat teinud ja kontaktivõime kiita ei anna. Samas alkohol otseselt parem ole
                      +1. Loll jutt et ei mõju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        Tean minagi inimesi kes 10+ aastat teinud ja kontaktivõime kiita ei anna.
                        Ma tean isegi mõnda. Samas ei tea ma ühtegi, kel kontaktivõime kiita poleks või laita oleks. Paljudel on pered, nendest vähestel mitte lapsi ning täitsa hästi kontakteeruvad igapäevaselt, täpselt nii palju kui vaja ning üleliigne jääbki olemata...

                        Tean ka ühte juhust, kus inimene läks peale tarvitamist paanikasse ning otsustas EMO-sse minna. Ausa inimesena rääkis loo ära ning pandi sinna "taharuumi" linade peale, ........ kuni selle hetkeni, kui mängu tuli toosama taime nimetus, peale seda kästi sisuliselt asjad kokku pakkida ning "tõmba nahui siit" olevat vägagi keele peal olnud. Nõme!
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Ma tean isegi mõnda. Samas ei tea ma ühtegi, kel kontaktivõime kiita poleks või laita oleks. Paljudel on pered, nendest vähestel mitte lapsi ning täitsa hästi kontakteeruvad igapäevaselt, täpselt nii palju kui vaja ning üleliigne jääbki olemata...

                          Tean ka ühte juhust, kus inimene läks peale tarvitamist paanikasse ning otsustas EMO-sse minna. Ausa inimesena rääkis loo ära ning pandi sinna "taharuumi" linade peale, ........ kuni selle hetkeni, kui mängu tuli toosama taime nimetus, peale seda kästi sisuliselt asjad kokku pakkida ning "tõmba nahui siit" olevat vägagi keele peal olnud. Nõme!
                          lihtsalt infoks üldisemalt, et ise või sõber aineid teeb ja katus ära sõidab, siis targem oleks minna seewaldisse, kus ka oma erakorraline. Saad kohe otse kontakti pädeva inimesega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            lihtsalt infoks üldisemalt, et ise või sõber aineid teeb ja katus ära sõidab, siis targem oleks minna seewaldisse, kus ka oma erakorraline. Saad kohe otse kontakti pädeva inimesega.
                            Umbes sellist vastust oli oodata Emotsiooni pealt lahmimine ei ole lahe, proovi vähemalt korragi enda postitus esmalt läbi mõelda ning seejärel soovitatavalt ka läbi analüüsida. Hetkel on ainuüksi lausestusest näha, et lahmid, mees.
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Umbes sellist vastust oli oodata Emotsiooni pealt lahmimine ei ole lahe, proovi vähemalt korragi enda postitus esmalt läbi mõelda ning seejärel soovitatavalt ka läbi analüüsida. Hetkel on ainuüksi lausestusest näha, et lahmid, mees.
                              kle sõida seenele ja katsu ise korra mõelda. mu soovitus oli täiesti siiras ja adekvaatne ilma igasuguse lahmimiseta. 99 inimest 100st ei tea seda asjaolu, mille ma just välja tõin. kui sa loed sealt välja midagi muud, siis vaata ise parem peeglisse ja analüüsi seda, retard

                              Kommentaar


                                infoks sulle, et psühhoos on psühhiaatriline diagnoos, millega tegelevad psühhiaatrid, kes töötavad seewaldis, mitte erakorralise meditsiini osakonnas liivalaial või sütiste teel. targem ja kiirem oleks selle probleemiga minna just nende juurde, sest nad ka ööpäevaringselt avatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X