320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat. tulin siia teemasse üht tsitaati otsima - mida ma muidugi ei leidnud -, aga vot mulle üllatust: reinu post on juba kuu aega tähelepanuta olnud.

    järelvaatan selle lõigu ja annan teada.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      H.M selle nädala "Pealtnägijat" vaatasid?
      Luba ma arvan, sa vastad- minuga nii ei juhtu ja see vend on äärmuslik näide.
      jeap. või noh. ma ei tea, kas minuga nii juhtub või ei, aga sõltlane on statistline vähemus sellegi poolest.

      "liiga detailidesse laskumata tekkisid missioonilt naastes suhteprobleemid, millele mees otsis leevendust kanepist" nojah. mõni hakkab drooge tegema, mõni jooma, mõni annab eidele pasunasse, mõni teeb eneka. päeva lõpuks võtaks kokku sõnapaariga vaimselt nõrk. tubli muidugi, et peale poole aastast auku suudab (loodetavasti) välja ronida.
      olen elus täheldanud - teades nii mõndagi ludri venda, kes välja palju peale plärutamise ei tee -, et suhteliselt tugeva tõuke annab tegevusetus/igavus.

      nende sünteesitud keemiliste narkootikumide teema on muidugi jabur. kuna igasugune spice või party-pill või huiteab, mis kolmas asi, on kokku keeratud mingidest täiesti teadmata kemikaalidest, siis see võitlus muude asjadega tundub sedavõrd nürim. et mida siis lõpuks taga aetakse? et inimesed ei tarvitaks neid 5-6 enimlevinud droogi, aga igasuguse veel suurema keemilise löga tegemine on justkui ok, sest mingisugused droogi-disanerid on kordades kiiremad&effektiivsemad kui ravimiametid ja muud organitasioonid, kes asja tõkestama peaks?

      selle kooselu seaduse aegu hakkasin mõtlema, et fakk, üliloll on olla. tekkis paratamatult tunne, et seda pooldades olen samas paadis kodus süstla abil sõbrannat seemendava geiaktivist metsaga, aga vastu olles pede-hater varroga, kes tõmbas endale peale poolmugava "traditsioonilise pere" kaitsekitli..
      mahviga on veits sama teema. oleks suhteliselt jube kui eestist saaks narkoturismikeskus, a la ida-euroopa tai vms. teisalt on jälle päevselge, et käesolev süsteem ei toimi, seda eelkõige alaealiste seisukohalt: tarvitajate (traditsiooniliste või sünteetiliste droogide) tarvitajate vanus alaneb pidevalt; infokeskkond/meelelahutusbisens, milles elame, annad pidevalt mingeid poolsegaseid sõnumeid, vahel ongi ainult postimehe või pealtnägija tellitud-loo maigulised hirmujutud, aga needki, olles alati statistilisest vähemuses - umbes nagu alkoholitarvijad vs alkohoolikud -, tunduvad tegevat kõike muud kui enda algset üllast eesmärki täidavad. blaablaaalblaaaaa.

      seega vot ongi selline lõhkine küna. hetkeseis ei toimi. kõikide nende rõvedate narkotarbijate massiline karistamine halvaks ühiskonna, sama teeks ka totaaline legalisatsioon. juba praegu kulub rämedalt riigiraha ja tulemust njetu. mis me peale hakkame?
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        mulle see telegraminimeline väljaanne väga ei istu, aga palun - selline artikkel.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          No peab ikka puhta loll olema, kui uskuda seda saasta, mida Pealtnägija tootis siin 1-2 kuud tagasi. Mingi sõdur tuleb missioonilt, hakkab kanepit marudalt kuritarvitama ning lõppjäreldus on see, et kaneo on üliohtlik ja sõltuvust tekitav aine? Ei tea, kas naerda või nutta sellise idiootsuse peale...vaimselt nõrk on õige vist tõepoolest öelda.
          The ball is round, the game lasts ninety minutes,
          and everything else is just theory.

          Kommentaar


            mant jumala okei teema, mingi aeg sai liigagi palju tehtud. nüüd tahtmine rohkem pidutseda taas ja linnas mõllu eriti sellega ei pane. koks hetke kindel lemmik kuigi harva, eelmine nv sai aga punaseid supermäne paugutatud - soovitan

            Kommentaar


              Kiviga on see teema, et 75% kes "võitlevad" selle legaliseerimise eest on alaealised idoodid kes kannavad 420YOLO särke ja räägivad, et mant ei tee mitte midagi muud kui ainult head (mis on muidugi ülisuur vale).
              Ma olen ise a la 5 aastat vaheldumisi tarbinud, paar aastat tagasi oli pea iga päev joint/bong ees põhimõtteliselt, kuid sellel ON miinuseid.
              ERITI psüühikale ning areneva inimese ajule.
              Mul ei tekita mant enam näiteks niivõrd palju naeru kui enne (ainuke asi miks ma seda üldse tarvitan on, et NAERDA, mitte olla kivis jne), vaid pigem just negatiivsemaid mõtteid.
              Paljusi keda ma tean on muutnud see paranoilisemaks kui nad muidu olid jne.
              + muidugi see idiootne mõtlemisviis, et suitsetad jonu ja see teeb su kehale/tervisele head...

              Kommentaar


                Mis ma ikka, jaalo, öelda oskan, kõva teema (***rolling***). Aastate jooksul varem sai ikka ilmselgelt hullu lastud, siis tõmbasin ennast ühe korra ikka ulmeliselt "üle" ja pmst päeva pealt jätsin maha. Nüüd kui viimasel ajal pisut "heade aegade mälestuseks" teinud olen, siis taluvuspiir puudub täielikult st. ühest hitist ikka maksimaalselt kinni üldjuhul. Samuti tahaks sekundeerida Amos-t, et tegelikult minul on see kogu närvisüsteemi ikka korralikult maha tapnud, suht tihti peale hitti hakkan üldse iiveldama, süda puperdab(iseenesest normaalne nähtus ja ei tasu üldse paanikasse minna selle pärast, aga kahjustatud närvisüsteemi tõttu hakkavad kõik kohad pulsi taktis liikuma), kätele tekivad mingisugused punetised vms. üldse, arstid keegi jaole ei saa, kõikvõimalikud uuringud(ehhokardiograafia e. südame ultraheli, Holteri ööpäevane monitooring, koormustest, erinevad kopsu-uuringud, seljaajuvedeliku analüüsid, magnetresonantstomograafia, kõiksugu bakteriaalsed analüüsid, jpm, jpm, jpm, jpm) on tehtud, mitte ainuühtimat "loogilist leidu" ei ole, järele jääb ainult kahjustatud närvisüsteem, mis paneb vastavalt tujule erinevates kohtades kehas "segast".

                Ärge tehke liiga palju, tehke, kui te tahate, aga suhtuge asjasse mõistusega, eks nooremana on igaüks ise targem, aga isiklikult oma valikuid ei kahetse, nalja on ikka meeletult saanud + elu näeb ikka palju reaalsema nurga alt, kui "niisama-ootan-pingsalt-terve-töönädala-et-reede-ennast-jumala-sassi-juua-ja-siis-ülejäänud-nädalavahetuse-oma-halba-tuju-teiste-peal-välja-elada-tüüp"
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  tere eesti, tere kapo
                  ehk kui ma olin 14 palju õlut jõin, naabrimaja plikadele ilgelt külge lõin...
                  pärast seda mingi pea kümme(kuus) aastat hoidsin vahet, kuna meeldivaid kogemusi oli ebameeldivatest vähem.

                  joomine, söömine, suitsetamine ja elamine on ikkagi tarkadele inimestele ütleb evolutsiooniteooria
                  mul on mitu joomakaaslast, kes on ennast "ära" suitsetanud ja ka endal on tugevad lühimäluhäired, aga ikka on äge.
                  paranoiad tulenevad sellest, et see on illegaalne?
                  ehk mida rohkem pohui, seda mõnusam, nii kaua kui vangi lähed.
                  keep it real, madafakas!
                  rastafarai
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Amos Vaata postitust
                    Paljusi keda ma tean on muutnud see paranoilisemaks kui nad muidu olid jne.
                    Kaasaarvatud sind ja ühte teist Roma fänni.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Hmmmmm...
                      Nüüd siis panen kaks asja kokku ehk miks ohtralt tarbivad inimesed on 100 % kindlad, et kõikvõimalikud asjad maailmas on kellegi kolmanda vandenõu ja kokkuleppe. Noh 9/11 loomulikult ja vähiravimid mis tekitavad rohkem vähki, Telegram kirjutab puhast kulda jne.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        no paljudele ei sobigi mant eriti aga ikka teevad päevast päeva. näevad kuskilt youtube videost mingit vandenõu asja ja siis terve päeva seletavad sellest. mul üks sõber on liiga palju LSD'd ja seeni teinud ning nüüd arvab, et on võlur ja näeb energiaid igalpool.

                        Kommentaar


                          Idioodist saatejuht vs 2Chainz

                          Kommentaar


                            aga ma ei ole seda rohelist kraami neverever teinud. kõige naljakamaks läheb lugu siis, kui proovid kuidagi tõestada mingile jorsile, et jah, ei ole teinud tõesti ja all chill, sina naudi.

                            kergelt egoboostilt uhke tunne tegelt

                            Kommentaar


                              Mari Jane on minu ellu toonud palju seiklusi ja uusi tutvusi. Üheks neist oli...

                              Narkodiiler in da hauss
                              Aasta oli 2011. Veebruarikuu kuum päike lasi ennast Margaret Riveri kohal tunda. Olin valmis reisiks Perthi, ning teemoonaks tahtsin kaasa haarata paari MJ kotti. Margaret River oli tuntud kui surfarite lemmikkohana ja MJ oli vabalt liikvel.
                              Olin saanud Lioneli numbri ühelt tuttavalt. Tegin kõne Lionelie ja tema küsimus "how many pounds?" võttis algul kergelt kokutama, sest ei eeldanud selliseid koguseid. Lõpuks leppisime koguseks 2 untsi.
                              Poole tunni möödudes saime Colesi taga kokku. Hüppasin ühe päevinäinud Fordi tahaistmele. Relaxed 30ndates tüüp ja tema lõbus neiu. "Its on the floor", ütleb Lionel. Võtsin MJ, panin selle kotti ja ulatasin raha neiule. Hinnaks kujunes 560 dollarit ehk 280 dollarit unts. Tutvustasin ennast ja salvestasime üksteise numbrid tulevikuks (seda läks tarvis)
                              Läksin oma auto juurde, ning pakkisin kotid ilusti ära. Subway ees sain kokku pundi prantslastega, kes küsisid minult "got weed?". Kiire ajuragina tagajärjel ütlesin "I know a guy". Vahetasime telefoninumbreid ja ütlesin neile, et helistan varsti.
                              Peale oma seafood subway (koos Thousand Island kastmega) ärasöömist läksin autosse. Sõitsin tiiru ümber linna ja helistasin tüüpidele "I have one ounce for you". Saime pargis kokku ja ulatasin ühe koti oma MJ-st neile, mis oligi edasimüügi eesmärgil ostetud.
                              MJ proovitud ja heaks kiidetud küsiti "how much?" "400", vastasin. Peale väikest kirumist ja läbirääkimist saime hinna 350 peale. Mis on tegelikult siiski veel päris hea hind. Kununurras maksin ma untsi eest 400 taala ja Port-Hedlandis oleks see olnud 600.
                              Pluss: ma ei seedi Prantsuse packereid, ma teadsin, et nad tahavad seda kraami ja veel rääkisin ma neile, et suvi oli kõrvetav (mida ta ka oli) ja palju MJ jäi korjamata. Tegin ühesõnaga PR oma untsile.
                              Lõppkokkuvõttes läks minu ounce maksma 210 dollarit.

                              e: poundi hinnaks oleks olnud muidu 3000 dollarit.
                              Ning seaduse silmis ma olengi narkodiiler, kuigi ennast nii ei tunne.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Kilekotti peaks panema selle.
                                Ootoot - ma saan aru kui sa ei usu vandenõusi ja blabla, kuid 9/11e ametlikku versiooni usud ikka?
                                Täitsa pekkis kodanik.

                                Ja palun ärge tulge keegi seletama, et "ära hakka jälla üheksaüksühega pihta", see ajab teema veel pikemaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X