320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Miks ei saa vastata, et pole proovind, ei pane ka tarvitajatele pahaks aga põlgan neid idioote kes seda propageerivad?

    Kommentaar


      #17
      northern lightsi tehes saavutasin sellise efekti, kus ümber näo oli konkreetselt magnetväli.
      panin silmad kinni, liigutasin oma nimetissõrme mööda nägu, kuid sõrm vastu ei läinud, oli justkui magnetväli mis hoidis sõrme eemal.
      lindistati ka seda, ning sõrm oli näost paar mm kaugusel.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust

        et mitte OT panna, siis küsin kõigilt, kes on vastanud, et "pole proovinud aga põlgan sellegi poolest" - mis alustel?
        Enamasti on vist see, et "ema ja isa ütlesid, et narkootikumid on kahjulikud" ja korras.
        slimm.ee

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
          Sööd sa ikka kõik ära, mis propagandamasin sulle ette viskab või mälud/seedid ka seda natuke?
          Mida seedida?? Seadus ütleb otseselt kõik ära. Kui keegi tahab mulle seaduste järgimist pahaks panna, siis palun, aga nii kaua kui seadust ei muudeta ei muutu ka mu arvamus.
          AILTON

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Mida seedida?? Seadus ütleb otseselt kõik ära. Kui keegi tahab mulle seaduste järgimist pahaks panna, siis palun, aga nii kaua kui seadust ei muudeta ei muutu ka mu arvamus.
            Kuid kas sa ka tead tagamaid, miks oo kõikvõimas seadus nii ütleb?

            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


            Vaata need viis osa ära, päris huvitav ning väike alternatiiv narko.ee ajupesule...äkki õpid midagi uut (Jajah, History Channel ja puha)

            Kõike, mis seaduses kirjas, ei saa võtta puhta kullana...õnneks või kahjuks pole asjad must-valged...
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Enamasti on vist see, et "ema ja isa ütlesid, et narkootikumid on kahjulikud" ja korras.
              tahad väita, et pole?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                Kuid kas sa ka tead tagamaid, miks oo kõikvõimas seadus nii ütleb?

                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                Vaata need viis osa ära, päris huvitav ning väike alternatiiv narko.ee ajupesule...äkki õpid midagi uut (Jajah, History Channel ja puha)

                Kõike, mis seaduses kirjas, ei saa võtta puhta kullana...õnneks või kahjuks pole asjad must-valged...
                Ei tea.

                Pole narko.ee lehel kunagi käinud.

                Need 5 osa ei muuda mu arvamust ja suhtumist uimastitesse.

                Õnneks või kahjuks on narkootikumide nimistu seaduses must-valgena kirjas ja üheselt mõistetav ning seaduse vastane käitumine õigustustega "et tegelikult ju nii asi ei ole", " Hollandis ju võib" ei kõlba kuhugi. Aga alati võib ju kuhugi instantsitesse kaebuseid ja linke antud videodele saata.
                AILTON

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  northern lightsi tehes saavutasin sellise efekti, kus ümber näo oli konkreetselt magnetväli.
                  panin silmad kinni, liigutasin oma nimetissõrme mööda nägu, kuid sõrm vastu ei läinud, oli justkui magnetväli mis hoidis sõrme eemal.
                  lindistati ka seda, ning sõrm oli näost paar mm kaugusel.
                  Pineapple punchi oled proovinud? See asi on vääga reaalse efektiga:P

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    keegi tõstatas. why o why?!

                    et mitte OT panna, siis küsin kõigilt, kes on vastanud, et "pole proovinud aga põlgan sellegi poolest" - mis alustel?
                    Mina pooldan nulltolerantsi uimastitele.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas antzz Vaata postitust
                      Pineapple punchi oled proovinud? See asi on vääga reaalse efektiga:P
                      pole olnud juhust. aga kui võimalus avaneb, proovin esimesel võimalusel
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Mina pooldan nulltolerantsi uimastitele.
                        Vaat kui sa kaua aega horisontaalses asendis oled ja siis püsti tõused, läheb ka pea uimaseks! Mida siis teha?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas IndrekL
                          Nikotiin, alkohol? Lisaks siia veel kofeiini?
                          Sõnastame siis natuke ümber: Nulltolerants narkootikumidele ja tubakale.
                          Isiklikult suitsu ei tee ning alkot ja kohvi ei joo.

                          Kanepi poolepealt on peamine on muidugi see, et riigil oleks kontroll kogu võrgustiku üle, sest althõlma müük, nagu on hetkel vene sigarettidega, võib väga ohtlikuks tarbijale osutuda.
                          Näiteks alkopiirang (10-22) on IMO väga õige ning karmimalt tuleks karistada neid, kes müüvad seda põhikooli ealistele, samuti tubakaga.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas IndrekL
                            Nojah, nii kaua, kuni naised valida ei saanud, oleksid sellega ka kindlasti rahul olnud. Nõrgem sugu ja puha.

                            Üldiselt kõige rumalam ongi see, et kuna on seadusevastane, siis on järelikult hästi halb. Üleeelmisel sajandil oli tegu kõige tähtsama taimega ameeriklase põllul.

                            Muide, homoseksuaalsuse eest peaks endiselt seaduslikult karistama! Veel nii 20 aastat tagasi oli ju konkreetselt seadusega öeldud. Ei ole mõtet ajada, et USA-s võib ja tegelikult asi ju nii ei ole.
                            Kui see post mulle oli suunatud, siis vastan nii.

                            1. Pooldan sugudevahelist võrdsust.

                            2. Ei väida, et marihuaana ja hašiš hästi halvad on.

                            3. Mul ei ole homode vastu midagi, kui nad mind ei häiri või kui nad madalat profiili hoiavad, igasuguseid paraade ja aktsioone ei salli.

                            Minu teada pole tõestatud et kofeiin joovet põhjustab.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Sõnastame siis natuke ümber: Nulltolerants narkootikumidele ja tubakale.
                              Isiklikult suitsu ei tee ning alkot ja kohvi ei joo.

                              Kanepi poolepealt on peamine on muidugi see, et riigil oleks kontroll kogu võrgustiku üle, sest althõlma müük, nagu on hetkel vene sigarettidega, võib väga ohtlikuks tarbijale osutuda.
                              Näiteks alkopiirang (10-22) on IMO väga õige ning karmimalt tuleks karistada neid, kes müüvad seda põhikooli ealistele, samuti tubakaga.
                              miks sa alkoholi nüüd välja jätsid, on ju tegu samuti uimastiga!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas IndrekL
                                Üleeelmisel sajandil oli tegu kõige tähtsama taimega ameeriklase põllul.
                                Ma vaatasin selle doki algust, mis enne välja pakuti. Seal räägiti, et kanepist tehti näiteks riiet ja paberit. Kui paljud tänapäeval seda teeksid? Kanep on praegusel hetkel tuntud kui efektiivne segi kammimise vahend ning ma kujutan ette, et enamus nendest, kes pooldavad kanepi legaliseerimist, ei teagi muid funktsioone kui suitsetamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X