320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas IndrekL
    Kofeiinist saab vajadusel väga korralikut kick'i, usu mind. Ja see homoteema oli pigem toodud näiteks, kui absurdne on see, et "kui on seadusega keelatud, siis järelikult halb". Progress saabki toimuda, kui inimesed kahtlevad ja on nõus laiemalt mõtlema.
    Siiski kofeiin ei põhjusta joovet.
    AILTON

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas IndrekL
      Üldiselt kõige rumalam ongi see, et kuna on seadusevastane, siis on järelikult hästi halb. Üleeelmisel sajandil oli tegu kõige tähtsama taimega ameeriklase põllul.
      Miksi kokku järgnevad kolm komponenti ja saad kõige targema argumendi:
      a) ameeriklase põld;
      b) kõige tähtsam taim;
      c) üleeelmine sajand.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Ma vaatasin selle doki algust, mis enne välja pakuti. Seal räägiti, et kanepist tehti näiteks riiet ja paberit. Kui paljud tänapäeval seda teeksid? Kanep on praegusel hetkel tuntud kui efektiivne segi kammimise vahend ning ma kujutan ette, et enamus nendest, kes pooldavad kanepi legaliseerimist, ei teagi muid funktsioone kui suitsetamine.
        Eestis kasvatatakse ka minu meelest mingit köiekandžat.(?)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Ma vaatasin selle doki algust, mis enne välja pakuti.Kanep on praegusel hetkel tuntud kui efektiivne segi kammimise vahend
          Kuidas kellelegi...isiklikult ei tarbi antud taime, et ennast segi kammida vaid mõnusalt aega veeta ning lõõgastuda. Alkoholi olen tänu sellele täiesti kõrvale jätnud.

          Kui reaalselt mõelda, siis ei jõuta sellel teemal kunagi ühisele keelele...siiski püüame asjale läheneda nii, et jätame kõrvale igasugused kanepi kohta tiirlevad linnalegendid ning katsume läheneda objektiivselt.

          Kui kanepi vastu on tõesti tõrge, siis ei saa ka kedagi vägisi seda armastama panna...plain and simple...ning kellele see meeldib, see teeb rahus edasi ning võin mürki võtta, et kaaskodnike ta oma tegevusega küll ei ohusta/häiri (kes on teinud, see teab)

          peace
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas IndrekL
            Ma ei ole kummagi vastu, kuid nii palju võin öelda, et kofeiinist on väga kerge sõltuvusse jääda. Olen olnud, tean.

            (Proovi kofeiinitablette mõned neelata ja ütle, et suudad normaalselt edasi olla)
            Asi ei olegi sõltuvuses. Mõni on sõltuvuses teleri vaatamises, kas siis tuleks telerid ära keelata?
            Asi on jooves.
            AILTON

            Kommentaar


              #36
              teisipäeval jõin esimest korda elus kohvi, must kohvi on ikka hea rsk. kofeiinitabletid aitavad ka päris tihti üleval olla.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                #37
                ei ole, ma lasen vanakooli, sõrmede vahel valmis ja korras.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas IndrekL
                  Keegi vaporizeriga on teinud muidu?
                  mhm.

                  101010

                  Kommentaar


                    #39
                    fakk, te olete ikka kõik nii amatöörid.
                    ütleb dannar, kes teadagi on elus ainult veini joonud.

                    Kommentaar


                      #40
                      amnesia haze FTW!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas IndrekL
                        On kurgule parem ka? Ja high sobib ka, ei ole liiga lahja vms?
                        Mul ka paar korda olnud võimalus proovida. High oli mul pisut teistsugune kui samat asja bongist teha.Eks ta kergelt lahjem oli, kuid ma tegin siis mingit sitta indicat kah. Vb oli viga minus Samas vapor on säästlik:P

                        Mingi selline asi võiks ju täitsa kapis olla

                        Kommentaar


                          #42
                          Ka alaealised loevad seda foorumit

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas IndrekL
                            On kurgule parem ka? Ja high sobib ka, ei ole liiga lahja vms?
                            kurgule parem kindlasti, palju rohkem sai korraga tõmmata jne, aga laksis küll vähem muarust. samas ma väga adekvaatselt hinnata ei oska, sest, noh, ma tegin seda amsterdamis ja obv see polnud päeva esimene/ainus kord.

                            *ps. tunnen siinkohal vajadust lisada, et üldjuhul viimase aasta jooksul olen (amsterdamis veedetud kolm päeva välja arvatud) teinud kanepit u kaks-kolm korda vist kokku üldse. ja päris mitu kuud ei ole üldse mingit tahtmist olnud. niiet.

                            Kommentaar


                              #44
                              Keppimine ja alkoholitarbimine on siiani kenasti lubatud tegevused küll...
                              Kui aga väiksed lapsed loevad et SEADUSEGA keelatud tegevus nagu narkootikumide tarbimine on okei ja mõne arvates isegi lahe, siiis see on natuke vale jahh...
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                #45
                                hetkel maailma ilusaim laul
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X