320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, meenub tegelikult, et mõni aeg tagasi ma küsisin tegelikult täpselt sama küsimuse ja vastused oli ka enamvähem samad nagu sinugi oma - ja toona ma vist nõustusin ka. Aga mida aeg edasi, seda enam olen veendunud, et permanentne diarrhöa dehüdreerib ja koed hakkavad surema - ehk siis et kui liialt kaua sittuda, pole varsti midagi sittuda enam. Tolereerida valemängijaid sellepärast, et "hästi mängivad, kozlõ jobannõe" - see ei ole õige. No ei ole, noh.

    Diskleimer: ma EI TEA, kas Kure vastu oli betitud või ei, räägin varasematest stooridest.

    Kommentaar


      Raske on Markofkini seisukohaga mitte nõusutada, aga päris seda väita ei saa, et nad kellelegi absull korda ei lähe. Näiteks kasvõi nende euromäng Rakveres tõi tribüünile ~300 inimest, mis Eesti mõistes pole väga paha tulemus. Rakvere kohalikke oli väga vähe ja enamik vaatajaid paistsid olevat vene rahvuse esindajad. Klubi sebis veel nö fännide/poolehoidjate jaoks Narvast suure bussi.

      Aga eks see sealsete pealtvaatajate huvi ole sama stabiilne nagu on Transi esitused.

      Kommentaar


        shmuutov ,sina hala kõik rubriigid läbi!
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Diskleimer: ma EI TEA, kas Kure vastu oli betitud või ei, räägin varasematest stooridest.
          Tundub, et ei ole, sest tavaliselt löövad juba igal pool selleks ajaks kellad aga praegu on ametlikes kanalites vaikus.

          Ma kuulsin, et mäng toimus Kure väljakupoolel aga ära ei suudetud lüüa ning Kurel kogemata jällegi õnnestus. Ehk toimus midagi taolist nagu Flora mängus, kus terve mäng möödus nii, et Flora peksis Kure väravale peale aga väravavaht ja mängijaid jäid ette.
          Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

          Kommentaar


            kure - transi väravaid ka kuskil näeb?

            Kommentaar


              Kõiki keda need transi kohtumised huvitavad, LIVE näeb homme siit:



              Kommentaar


                Kas võib raha Tammeka võidu peale panna?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Kas võib raha Tammeka võidu peale panna?
                  Kui usud Tammekasse siis ikka võid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Defa Vaata postitust
                    Kui usud Tammekasse siis ikka võid
                    Usk on küll teine,aga ikkagi loodan,et jääte püsima!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Kas võib raha Tammeka võidu peale panna?
                      Ma ei soovita, Trans panustab vaid nendele mängudele, kus on nende otsustada, kas väravad lähevad avalikkuse ette üles või mitte. See on ju päris naljakas juba, muidu on igast kodumängust Trans TV tipphetked üles laadinud, aga nüüd järsku kuidagi ühe mängu omad kadunud?

                      Kommentaar


                        Mul on kahtlane tunne,et narvakad panustasid selle peale ,et FC Kuressaare jääb liigasse püsima ja nüüd andsid oma panuse!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          15. septembril kell 17:00 Tartu Tamme staadion (Kungla 1a, Tartu)
                          TARTU JK TAMMEKA - NARVA JK TRANS 2:0 () HETKESEIS

                          Väravad: 9. Heiko Tamm, 12. Rauno Tutk
                          Hehe

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Ma ei soovita, Trans panustab vaid nendele mängudele, kus on nende otsustada, kas väravad lähevad avalikkuse ette üles või mitte. See on ju päris naljakas juba, muidu on igast kodumängust Trans TV tipphetked üles laadinud, aga nüüd järsku kuidagi ühe mängu omad kadunud?
                            No RoMaRio,kas võin sulle arve saata? krt ma oleks rikkaks saanud täna
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              No RoMaRio,kas võin sulle arve saata? krt ma oleks rikkaks saanud täna
                              Müstiline sats on Trans.

                              Kommentaar


                                Kas betradar oli vastava meeskonna särgi värvi jälle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X