320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi peaks Lassadi kuuma oraga torkima, et mees oma jalgu õigeks otstarbeks kasutaks. Olin lugenud tema lodevast liikumisest juba varem, kuid veendusin selles ka ise, olles mõni mäng tal silma peal pidanud. Tundub, nagu ta ootaks vaid 90+ minuti möödumist, et saaks basseini äärde lebotama ja netipangast oma palganumbrit imetlema minna. Kui Riki täielikult mängukorda saaks, siis "tuneesia täkku" ma niipea esiüheteistümnes näha ei sooviks.
    Kahjuks on ka Xisco jätkuvalt palatipallipoiss.
    2-2 viik tagab küll punkti, aga üldine mängupilt on traditsiooniliselt labiilne ning tuletab selgelt meelde, miks meeskond kõrgseltskonnas ei viibi.
    Ja sellest Borja-diilist ei saa ma siiani aru - vigane mees, kes ehk hooaja lõpus paar korda vahetusest platsile saab.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar




      Derby võidetud. Lassad e. Laiskloom sai üsnagi kena värava kirja. Aranzubia hoiab meeskonna halvimast.



      Tahaks laatsaretipoisse ka platsil varsti näha. See Borja-nimeline äss pakub kõige rohkem huvi.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar




        Kuna Borja-nimeline keskväljaäss olevat paberitele tuginedes väljakul jooksnud ja Saul lõi 2 kena väravat, võib vahepeal postidada ka.
        # 21 - El Flaco

        Kommentaar




          Xisco osaleb juba treeningul koos Colotto, Riki ja Bruno Gamaga. Ootan juba pikkisilmi, millal mees platsile saab. Väga suur võimalus on, et pikk eemalolek takistab kiiret sisseelamist, kuid kui mees uut vigastust üles ei korja nagu tal tavaks, siis loodan, et väravavõrk pannakse vastastel läbi tema pea või jala sahisema. Loodetavasti on mu pimedal usul ka positiivsed tagajärjed.

          Talveaknast... Ainukeseks lahkujaks on arvatavasti Oltra soosingust juba eos välja langenud Morel. Sellest tulenevalt loodetakse leida uus vasakkkaitsja, kuna Ayoze ei ole ka väga veenev olnud. Sahistatakse, et isegi eks-deporlane Capdevila, kes Benficas ei olevat väga suuri tegusid korda saatnud, võib laenuga A Corunasse saabuda. Hea meel oleks kindlasti endiseid võitlejaid meeskonnaga taasliitumas näha, kuid suured kahtlused on siiski mehe vormi osas.
          Ja muidugimõista on teiseks probleemseks positsiooniks rünne, sest Oltra on isegi pidanud nii kaugele minema, et on Bodipo platsile lubanud. Peakandidaadiks on Lissaboni Sportingus palliv kahekümneaastane Andre Carillo. Tema agent muidugi väidab, et mingit ametlikku huvi ei ole Depor üles näidanud ja Andre on Sportinguga väga rahul. Ühesõnaga tavaline bullshit.
          Oma silmaga Carillot mängimas ei ole näinud, kuid tegu pidavat tehnilise mängumehega olema. Kui see üleminek peaks ka teoks saama, siis jääksin kahtlevale seisukohale. Capdevilas oleksin vähemalt paar palli kindlam.

          Aasta lõpuks on meeskond Segunda-rallis jõudnud ahvatlevale teisele positsioonile, Elche vaid ühe punktiga ees. Sellise seisuga on hea uuele aastale vastu minna ja uuelt soovida palluritele (see käib kõige rohkem staar-laatsaretlase Xisco kohta) tunduvalt vähem vigastusi ja rohkem enesekindlust nii kaitsefaasis, rünnaku ehitamisel ja ka väravate realiseerimisel.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Carrillo on suht ok. Mängib sellist teist ründaja kohta. Sportingus on ta vahetusmees.
            Capdevila juhtum on aga müsteerium. Emerson on samal kohal Benficas väga head mängu näidanud ja Jorge Jesus pole mehele lihtsalt võimalustki andnud. Tagatipuks ei regatud meest ka CL-i, kust siis ka probleem alguse sai. Loodetavasti on veteran siiski piisavas konditsioonis ja Deporis oleks meest tore näha. Kuigi ausalt öeldes oleks mees võinud Villarrealis jätkata, nii kehv ju neil hetkel seis ja sellise taseme ja kogemusega mees kuluks kindlasti hetkel hädasti ära
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Capdevila ja Villarreali koha pealt olen täitsa nõus. Kahjuks ma ei ole kursis tagamaadega, miks ta sealt lahkus, sest nii palju kui ma tean, kulges tal Allveelaevas stabiilselt.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Võita on alati tore.

                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Nostalgiapauk aastasse 2012 ! Noil ajal oldi kõva Deportivo fänn Loodame, et uus aasta toob sinivalged kõrgliigasse tagasi


                  BTW: Big thanks for keeping this section alive, nodisco.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Mnjaa, olid ajad... Oli Tristan, Luque, Victor, Pandiani, Fran ja noorem Vanameister... Sai isegi mõlemat mängu telekast vaadatud ja päris lootusetu tundus seis enne teise mängu avavilet.
                    Veidi sarnane on tunne tänapäevalgi.
                    Kui arvestada viimased kõlakaid, siis nii Guardadost kui Colottost oleme niiehknaa ilma ja mõlema mehe kosilaseks peetakse Valenciat. See aga tähendaks sisuliselt seda, et Primerasse meeskonnal asja ei oleks.
                    Fännile jääb vaid lootus, et ajalugu kordub selle parimas võtmes.
                    Aga helgema poole pealt võib välja tuua fakti, et meeskond on hetkel top of Segunda! Viimati alistati SD Huesca ja hoiti oma värav puutumatuna.

                    P.S Keegi ju peab selle teemahoidmise tüütu töö ka ära tegema. Vahel mõtlen küll, et enam ei viitsi jännata.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      ära alla anna jah!

                      ma ise arvan, et eriti ei tohiks kehvasti tunda kui ka kõvad mehed lahkuvad. kui nad muidugi alles suvel lahkuvad. loodetavasti saadakse pappi nende eest. ja noh alati ju peab keegi Segundasse kukkuma ja sealt saaks kõvemad mehed jälle omakorda üle võtta.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Guardado kohta hea kild: "He's been kissing the badge lately when he's scored...........so he'll definetely be away".

                        Kui lahkumislainet on oodata, siis õnneks tõesti alles suvel. Vot aga selle saadava papiga on nii, et herr Presidendil on tavaks igasugu lepingud jms. lükata alati nii kaugele, et mängija saab kergelt varvast teha ning klubi kassa jääb õhukeseks. Selline tore lugu oli minu mäletamistmööda Adrianiga. Felipe on vaid erandiks olnud lähiajal tehtud kasulikest tehingutest. Nii et klubi mõtlevaid päid ma selles küsimuses väga ei usalda.
                        Kui ka Guardado peaks minema, siis eeldatavasti pikendaks Sporting Salomao laenulepingut ning mängija on ka ise välja öelnud, et sooviks veel ühe aasta Deporis jätkata.
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Aken on suletud ja kedagi sealtkaudu sisse ei lastud.
                          Veidi olen pettunud, just vasakkaitse lappimise koha pealt, kuna Ayoze on olnud masendav ja mina isiklikult eelistan seal positsioonil vasakujalgset meest, keda hetkel meeskonnast võtta ei ole sellele kohale. Guardado välja arvatud, kuid tema kasutegur on mujal väljakul mitmeid kordi suurem.
                          Aga Liga Adelante esikoht on hetkel kindel, seega suureks mureks põhjust ei ole. Kui vaid kõik mängumehed terved püsiksid...
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar




                            Ühest Vanameistri tabamusest piisas, et Recreativolt võit võtta. Riki raiskas temale omaselt mõned väravavõimalused ja Morel, kelle ma olen vasakujalgse vasakkaitsjana totaalselt unustanud, tegi südika mängu.

                            Võitjate 11: Aranzubia – Laure, Aythami, Colotto, Morel – Álex Bergantinos, Juan Dominguez – Guardado, Valeron (Borja Fernández 64’), Salomao (Jesus Vazquez 87’) – Riki (Xisco 79’).
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Store and share all of your images @ IMAGESHACK.com


                              Ei mäletagi enam, millal nii mitu korda vastase väravavõrk sahisema löödi.

                              Platsile oli asja: Aranzubia – Seoane, Colotto, Ze Castro, Morel – Alex Bergantinos, Juan Domínguez – Bruno Gama (Salomao 61’), Valeron (Borja 69’), Guardado (Ayoze 82’) – Riki.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar




                                Väikesest Barcast saab ikka jagu.

                                Parimad hetked mängust: http://www.crtvg.es/tvg/informativos...5#.T0JLPXmqZaU
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X