320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei teagi, kust alustada...

    1. Liiga kõige kehvema ründega meeskond lööb meie võrku 5 väravat!
    2. Muidugi lüüakse, kui sul on liiga üks kehvemaid kaitseliine (kui mitte hetkel kõige kehvem, pole jõudnud tabelit vaadata).
    3. Klubi on mõnusalt võlgades (32 miljonit) ja administratsiooniohus.
    4. Seoses sellega moodustab enamuse meeskonnast poolpidused laenudiilil olijad, keda oli vaja kusagile vegeteerima saata.
    5. Klubil on president, kes peaks kusagil turuväravas villaseid sokke ja vananaiste pesu vms. möödujatele müüma, mitte jalgpalliklubi juhtima. Hallidel aegadel pole temast suurt midagi kasu olnud ja neid ebaõnnestunud mängijaoste ja -müüke ei viitsi ette lugeda.
    6. President ei luba mängida ühel klubi võimekamal kasvandikul, Juan Carlosel, Fabrilis ega põhimeeskonnas, kuna ta ei olnud nõus minema laenule Segunda klubisse Huesca.
    7. Pärast Felipe müümist ei ole suudetud korralikku vasakkaitsjat sisse tuua.
    8. Anda ära 0-2 eduseis ja seda nii idiootse penaltiga, et lausa kahju hakkab. Aitäh, Thiago Pinto! Ma ei taha mõeldagi, mis Evaldo või Ayoze oleks selles olukorras teinud. Topeltpenalt.
    9. Valeron - Camunas vahetus on naljanumber.
    10. Värvi või mõtle ise siia midagi..
    10.1. Bodipo lõi värava

    Kahju, et Pizzi ei saa Deporisse pikemalt jääda, mehes on talenti ja sisu küll. Järgmisel hooajal, juhul kui kõrgseltskonda püsima jäädakse, oleks vaja kedagi, kes valguskiiri pimedusse tekitaks, kuna Vanameistrile on see hooaeg viimaseks ja erilist talenti meeskonnas ei paista.

    Mõneks ajaks on siin teemas minu poolt vaikus.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      Vaikus siiski vaid mängulise poole pealt.



      Hooaja 2011/12 Segunda parim mängija. Enne pensile minekut väike meenutus öökapile panemiseks.
      Parimaks treeneriks Oltra, parim väravavaht Aranzubia, parim ründav keskpoolik Guardado.
      Kui need auhinnad klubi võlga ka vähendaks ja mängu kõrgtasemel liikuma paneks...
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        No kurask.... see meeskond peab end kokku võtma
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Ma olen rahul, et ma mängu ei vaadanud. Alex pidi isegi väravat valvama, kuna Aranzubia sai punase ja kõik vahetused olid tehtud. Asja muudab eriti haledaks tõik, et Levante sai vaid 3 lööki postide vahele statistika järgi ja pallivaldamine oli 68%-32%.
          Ze Castro ja Marchena said uuesti vigastada ja Riki eksis penaltipunktil. Mida veel tahta?
          Fakt on see, et treenerit vallandada ei saa, kuna paksul konnal ei ole midagi maksta ja peab lootma, et Oltra ise tagasi astub, mida ma ei näe juhtumas. Ja kes tema asemele tasuta tööd tegema tulekski?
          Haistan siin langust ja võtan asja rahulikult ning mänge ei kavatsegi vaadata mõnda aega.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar




            Laure sõlmis lepingupikenduse kolmeks aastaks.
            Juunis 2013 lõppevad lepingud ka Aranzubial, Manuel Pablol, Diego Seoanel, Ze Castrol, Alex Bergantinosel (kes lepingut esimesena juba pikendas), Jesus Vazquezel, Saul Fernandezel, Rikil ja mis kõige olulisem - Bodipol.
            Rikiga juba läbirääkimised käivad ja ma usun, et mees ka jääb. Siiski klubi parim ründaja ja kolmas mees kaptenipaela kandma. Ka Seoanega on juttu tehtud, aga temaga läheb asi keerulisemaks, kuna mänguaega ta pole Oltra all nagunii saanud, siis pole ime, et mees kusagil mujal oma teenistust jätkaks.
            Kapten Manuel Pablo jätkamist pean heaks, Vazquez võiks ka vahetusmehena olemas olla, samuti ei oleks mul midagi Sauli edasijäämise vastu, kui arvestada, et mõned laenujalapaarid pärast hooaega oma kodumeeskonda tagasi pöörduvad. Saul ei ole just säravaim Primera materjal, kuid kui mõelda sellele, et Depor võib väga vabalt tuleva hooaja Liga Adelantes veeta, siis oleks tema jäämine tark lüke.
            Aranzubia lihtsalt peab jääma, kuigi Lux oleks väga hea ka esimese väravavahina, on Dani ikkagi klubiga üks, minu meelest.
            Bodipo võiks lõpuks klubi jätta, sest ma usun, et uue tšiirliideri leidmine ei saa väga keeruline ülesanne olema. Uue korraliku ründja aga küll, kui mitte isegi võimatu.
            Last edited by nodisco; 30.11.12, 15:18. Põhjus: Mälu selekteeris välja ühe tähtsaima
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Laure päev riälitis

              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


              Oleks klubi argipäev ka nii kergelt hoomatav ja päikseline, aga selleks televisioon ehk ongi, et sitale vähe kullapuru peale raputada.
              # 21 - El Flaco

              Kommentaar


                Otsustasin mängu vaadata ja pidin jällegi kahetsema. Nagu Itaalia alamfoorumus, Juventuse teemas kirjutatakse...

                ILMSELGELT ÜKS SITEMA KAITSEGA TIIM

                Roderick, ole nii hea mees, helista Mendesile ja las ta organiseerib üheotsa pileti Lissaboni.
                Esimesel poolajal mängiti kena mängu ja Vanameister tabas latti, kuid lõpus suutsid Roderick ja Ayoze Ruben Castrol end kenasti nende kahe vahel sisse seda ja peaga palli väravasse suunata. Teise värava puhul kattis jällegi Roderick väga pehmelt Ruben Castrot, kes kenasti palli väravasse lükkas. Betise kolmanda tabamuse sai kirja Cambell, kes sai vabalt palli vasakule jalale võtta ning kena litri Aranzubia selja taha saata. Ayoze katmine jättis selles osas soovida, samuti ka Dani postitsioonivalik.
                Muidugi Roderick välja, DJ Bodipo, kelle kasutegur platsil on -7 (okei, teenis daiviga karistuslöögi), oli lausa geniaalne vahetus Oltra poolt. Hea, et ühe 2-1 olukorra Betisi mehed ära käkkisid.
                Omade poolelt lõi mõlemad Riki.
                Sellist palet näitav meeskond ei sobigi mujale, kui Segundasse.

                Ma ei ole varem väga Oltra vastu pahameelt avaldanud (va. Camunas-Valeron vahetus), aga see mäng läks peale mängijate muna olemise ka üsna palju treeneri kaela ning see ei ole esimene kord. Kahjuks aga treenerivahetusest võib vaid unistada.

                Nagu ma enne mainisin, Segunda meeskond, Segunda treener ja Senegali bensuka juhatajast klubi omanik.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Seisult 6-0 võib täitsa kenasti kirjutada, et...

                  TÕENÄOLISELT KÕIGE SEGUNDAM KLUBI PRIMERAS

                  Rohkem ei olegi midagi öelda.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Ma siiralt loodan, et Oltras on nii palju meest, et paneb ise ameti maha. Jällegi väheusutav, sest kes ikka rullist loobuda tahab. Savi see klubi, peaasi, et naistel-lastel kõhud täis ja iganädalane lõbustuspark vms teemas.
                    Nagu juba enne mainitud, kedagi sisse tuua ei ole finantsseisu tõttu võimalik, seega mängijate- ja treenerimuutusi ei saa nii pea ette näha... Välja arvatud suvel, kui laenujalad minema lähevad. Eriti hea meelega lehvitan Camunasele, kes ei ole saadud mänguminutite juures mitte midagi heakskiitu väärivat teinud.
                    Viimased sündmused on muidugi tulenenud ka fataalsetest vigastustest elutähtsatel meestel. Ilma Marchenata kaitseliini lihtsalt ei eksisteeri, privotena vaid Aguilarist ei piisa, et vastase keskvälja lukus hoida.
                    Kuna ma olen nomineeritud selle aasta pessimistlikuma postitaja auhinnale, siis pean oma stiilis jätkama ja ütlema välja, et mina ei näe seda imet, mis klubi allalangemisest päästaks. Kui põhimehed tervemaks saavad, võib asi vähe kenamaks muutuda, aga üldist sisu ei tundu Deporis lihtsalt olevat. Kui päris viimaseks ei jää, siis napilt kukub välja, küll Oltra selle eest hoolitseb. Iga mäng ootan Rodericki või muu keskkaitsja vahetust Bodipo vastu.
                    Võib ju sõimata treenerit, võib sõimata saamatuid mängijaid, kuid kõige taga on üks väike paks konn, kelle kabineti ukse peal on silt "klubi president". Algab ju kõik rohujuurest ja esimene suur viga oli see, et ta vaikis klubi tegelikust olukorrast, kuigi imelik oli ju küll, kui mingeid Tabordasid osteti. Klubi on persekursile tüürinud ju tema, kes ei ole suutnud hoida mängijaid, sõlmides õigel ajal lepinguid, loobudes neist tasuta. Muidugi, raha ka ei olnud, kuid mulle tundub, et Juan Carlos noorema teema valguses, kus president lihtsalt kiusu pärast ei lase noormängijal tegusid teha sellepärast, et too ei täitnud paksu konna tahtmist, et asi on lihtsalt mõne mehe tühjas peas, mitte kehvas finantsolukorras.
                    Kõige rohkem oleks vaja presidendivahetust ja ma siiralt loodan, et kunagine Mendesi jutt oli lihtsalt naised-saunas-rääkisid.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Oltra won't be sacked, at least not before the games vs. Valladolid and Espanyol. Meanwhile, rumours that Lendoiro has approached Marcelino.

                      Bensujaama juhataja hakkab vist asju tõsiselt võtma. Juan Carlos noorem Vanameistri vahetusmeheks Camunase asemel ja võiks nagu andeks andma hakata vaikselt.
                      # 21 - El Flaco

                      Kommentaar


                        Deportivo ja Marcelino kõlab küll üpris huvitavana. Kui hispaanlane suudaks sama hästi asju ohjata, nagu ta suutis seda Recreativo ja Racingu ajal, siis võiks midagi ju välja kukkuda küll. Hetkel muidugi palju vigastusi ka, kuid koosseisu vaadates midagi hõisata muidugi pole: jaanuaris oleks täiendusi tarvis pea igasse liini. Ons mõni asjalik noor ka kuskilt alt peale tulemas, keda kannataks vette visata?
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Ega nüüd kedagi sellist ülimalt säravat ei olegi.
                          Insua sai eile oma ristsed kätte ja eks tal oli süüd mitmes väravas, esimesena kattis ta Costat, kui ma ei eksi, väga nigelalt, nii et see peaga palli väravasse saatis. Muidugi tema partneriks oli ka kogenematu Roderick, kuid ma usun, et näiteks Marchena kõrval võiks temast asja saada. Aythami on nagunii hunnik õnnetust ja Ze Castro oma poiss laatsaretis.
                          Juan Carlos oleks ka keskväljale võtta noorte seast, aga tal tüli presidendiga, nii et ei tea, mis temast edasi saab. Valeroni taset tal kindlasti ei ole, aga Camunase asemel mängitada oleks paslik. Ma imestan, et Andre Santos nii vähe aega saab, tema oleks ka variant ründava pooliku kohale, sest Dominguez on sel positsioonil seni nali olnud, kui teda seal kasutatud.

                          Kui kedagi suudetakse tuua, siis vaid laenuga, sest rahaliselt on asjad väga nutused. Ja see, et igasse liini, see on karm tõde, sest kui keegi peaks enam-vähem stabiilsest üheteistkümnest välja kukkuma, on meeskond lagunenud ja kvaliteeti kedagi lisamas ei ole. Mul on veelkord kahju sellest, et Pizzi Atleticole kuulub ja teda järgmisel hooajal ei näe Depori särgis.

                          Marcelinost mul arvamust kujunenud ei ole. Vähemalt pole tegu eluaegse Segunda-klassiga treeneriga. Iseasi on jällegi see finants, sest ma ei usu, et keegi päris tasuta tööd tegema tuleb, heategevuseks on ka muid võimalusi.
                          Treenerivahetus on väheusutav ja kui Oltra peaks järgmisest kahest mängust viigi välja pitsitama, on president raudselt arvamusel, et kõik on täiesti normaalne ja laseme aga edasi.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar




                            Kapten pikendas lepingut aasta võrra ning pärast platsil töö lõpetamist liitub klubi ametkonnaga. Kiidan heaks.

                            Mendes aga on pakkumas järgmiseid nimesid: Nuno Morais (APOEL), Daniel Carrico (Sporting), Ricardo Carvalho (Real Madrid), Paulo Ferreira (Chelsea) ja Fabio Faria (Rio Ave). Ferreira on suhteliselt wtf valdkonda kuuluv pakkumine, Carvalho palka ei suudaks klubi nagunii maksta.
                            Tegelikult võiks selle "superagendi" Deportivost mõnesaja kilomeetri kaugusele saata, aga jah, seis on kahjuks nagu ta on.
                            On olnud kuulda, et juba talveaknast võivad lahkuda Roderick ja Andre Santos. Viimasest on kahju, kuna mees ei ole võimalustki end tõestada saanud.
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              treenerit tal pole pakkuda? Andre Santosest on küll kahju jah
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Kas Mourinho mitte superagendi teeneid ei kasuta? Uuest laenutreenerist ära ei ütleks, sest keegi ajudega kuluks ära.
                                # 21 - El Flaco

                                Kommentaar

                                Working...
                                X