320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Deportivo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Lux poleks väravas väga head mängu teinud, poleks kirjutada midagi viitsinudki. Väravateta viik tähendab Oltra armuaja jätkumist. Õnneks jäi Valeron-Camunas vahetus tulemata ja platsile jooksis pärast vigastusepausi Salomao, kel oli ka hea võimalus värava löömiseks. Camunas muidugi ka mänguminuteid sai ja sellest on kahju. Pizzi liikus pärast Vanameistri puhkusele minekut tema kohale ja selle mõtte võin heaks kiita. Kahjuks jäi aga tulemus tulemata - ideeliselt siiski hea.
    Evaldo on hunnik õnnetust ja vedas, et Valladolidi mängijad omi võimalusi ära ei kasutanud. Ma ei teagi, hakka või Ayozet eelistama. Suhteliselt masendav on seis vasakul kaitses.
    Aga tänud veelkord eeskujuliku esituse eest Luxile! Dani on viimasel ajal kehva olnud ja privileeg on omada teravat varuvahti, kes võiks vabalt ka esinumber olla.
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      Tundub, et klubi poolehoidjatel on kannatus katkemas, nii et ma ei ole üksi.

      "Lendoiro said that Oltra won't be fired and expects to make signings during the winter window. Meanwhile, protests inside and outside the stadium after the final whistle. Valerón spoke with some fans in order to chill out the situation."

      "A reporter from AS informed that Salomão was “pushed” by some fans when he was leaving the Riazor. AS understands that these fans are from the Riazor Blues. Abel Aguilar, André Santos and Aythami also have problems at the gates of the stadium."


      Neid üleminekuid talveaknas tahaks küll näha, lahkujad on teada, aga tulijad... Riki korjas ka vigastuse.
      # 21 - El Flaco

      Kommentaar


        Hetkeseisu ei osanud mina küll oodata hooaja alguses. Sellist krahhi. Fännidel õigus laamendada
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Mul kahtlused olid, aga päris sellist jama ma kindlasti ei osanud prognoosida. Relegatsiooni piiril kulgemine või sellest napilt pääsemine oli mõtteis, aga päris põhjakiht olemine kindlasti mitte.
          Ja et asju veel põnevamaks muuta:

          "Lendoiro had a meeting with the players today; he told them that the club is close to enter into administration. Later the president addressed the media: "If in the coming days we don't reach an agreement with the Treasury we will enter into administration""

          Hea point on ka toodud ühe fänni poolt:

          How is it that players like Verdu can go on and play well and captain Espanyol and couldnt reach potential in Depor. how is that Arbeloa becomes a regular starter in Liverpool/Madrid. Ruben Perez, Colotto (well we know he was important), Ruben Castro.....the list goes on and on.

          Kuna meeskond ei näidanud Valladolidi vastu mingit suurt võitlejatahet, kuigi enne mängu sõnas isegi Vanameister, et tegu on otsekui finaaliga, siis on klubi poolehoidjate pahameel loomulikult õigustatud. Võttes arvesse veel muid jamasid, siis seda enam.

          Üks naftašeik kuluks ära... Ja ma siiralt loodan, et superagent klubile käppa peale ei pane. Väike kahtlus on sees küll miskipärast.
          # 21 - El Flaco

          Kommentaar


            Mul on paganama hea meel, et ma mängu ei vaadanud, seega võib öelda, et...

            KAHTLEMATA LIIGA SITEMA KAITSE, PUNKTISAAGI JA VÕITLUSVAIMUGA KLUBI!

            Jõuluvanalt on vist liiga hilja paluda, et ta Oltra ja Paksu Konna kotti pistaks ning Rovaniemisse asumisele viiks ning midagi asjalikumat asenduseks tooks. Mul hakkab Oltrast lausa kahju, sest suurde seltskonda ta meeskonna tagasi tõi ja selle eest olen alati tänulik, kuid kahjuks kõvema tasemega jääb ta jänni, kohe väga jänni. Tundub, et ta ei suuda pallureid motiveerida andma endast parima. Koosseisuliselt on ta isegi hakanud tegema vähe arukamaid lükkeid, kuid need ei tööta, meeskonnavaim on lihtsalt mutta tambitud.
            Oltral on aeg minna ja tänud tema töö eest Segundast väljatriivimisel!

            Kui klubi adminni alla läheb, siis ma loodan, et vähemalt mängijate ostmisõigust ära ei võeta (mõnedel klubidel ei ole võetud), sest muidu võib hakata loobumisvõite andma. Uue treeneriga on natukene lootust, kuid ma kahtlen, kas kedagi leiab, kes tegusid teeks.
            # 21 - El Flaco

            Kommentaar


              Vaadates millisest seisust ja mis nimedega Depor alla kukkus ja võrrelda neid praeguste nägudega siis on Segunda enam, kui kindel.
              Kurat, poisid, kas mäletate veel aegu ... ? Pandiani, Tristan, Valeron, Fran, Mauro Silva, Makaay, Rivaldo, Djalminha, Naybet, Mauro Silva, Luque

              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Miks ei mäleta. Ikka mäletan. Irureta ajad, ja kuigi ka tema töö ammendus, ei ole taolist meest järeltulevatest treeneripingil istujatest olnud. Mängijate kohta võib sama öelda ja pärast seda hooaega paneb Valeron ka saapad varna.
                Pärast Tristani lahkumist ei ole leidunud ründemängijat, kes stabiilselt 10 lööks. Riki on olnud see mees, kes kuidagi ära vedanud ja vaatamata tema võimaluste raiskamisele ning mõttetute sukeldumistele on ta minu jaoks siiski väärt mees.
                Eks see allalangus on minu isikliku arvamuse kohaselt saanud alguse presidendist ja tema tehtud rumalustest, tegemata tegudest.
                Klubi on lasknud tasuta minema mehi, kelle eest oleks võinud raha teenida (Guardado ja Adrian näiteks), kui õigel ajal oleks tegeletud lepingupikendustega jms. Head mängijad ei soovi end kahjuks klubiga siduda ja see on kurb.
                Selle eest peaks hea seisma klubi president, kuid ma ei tea, millega ta end lõbustanud on sellel ajal, kui otsuseid vaja vastu võtta. Võib-olla oli Mendesiga kohvil näiteks.
                Deportivo vajab sügavamat ravi kui lihtsalt pealiskaudne makeover. Kas teistkordsest Segundasse kukkumisest on kasu, ma ei tea. Pigem juhtkonnavahetus on see, mida klubi vajab ning sealt juba edasi. Jube on mõelda, et sellise supiga peab Vanameister järgmisel aastal kontoris tegelema hakkama.
                # 21 - El Flaco

                Kommentaar


                  Oltra lahtilaskmine tundub olevat reaalne käik ja tema asendajaks peetakse ajakirjanduses Domingo Pacienciat. Polnud nimega kursis ja Wiki aitas, et tegu mehega, kes treeninud Portugalis Bragat ja Sportingut, jõudes esimese klubiga Euroopa Liiga finaali 2011. Kahjuks portugali jalgpalliga kursis ei ole, seega pole aimugi, mis sorti mehega tegu. Näen nurga taga Mendese karvast kätt, aga parem kui mitte midagi.
                  # 21 - El Flaco

                  Kommentaar


                    Braga treenerina oli mees väga hea. Sportinguga asjad juba nii ei läinud nagu oodati ja mees lasti lahti. Hetkel mees kedagi ei treeni. Pakuks et päris huvitav valik.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Selle vähese info põhjal tundub mullegi, et antud situatsioonis üks parimaid võimalike valikuid. Braga oli too hooaeg ju päris hea.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Siiski tundub, et Oltrale veel head teed ja uusi väljakutseid ei soovita ning kuuldatavasti võib-olla pärast Malaga mängu midagi toimuda... Kui siiski. Arvan, et läbi ime saadud viik suurendab tema lootusi pikemaks jäämiseks.
                        Tuleb veelkord toonitada, et midagi isiklikku mul Oltra vastu ei ole, ta oli hea treener Segundas, kuid kõrgemal jääb temast lihtsalt väheks. Okei, ka meeskond ei ole just selline, millega Barcat ja Reali alistada, kuid tabeli keskpaigaks või relegatsiooni piiril seiklemiseks peaks potensiaali ikka olema.

                        Ma olen pikemalt juba mõelnud, millist multika antikangelast Lendo meenutab. Mõni aeg tagasi siis meenus...

                        Augusto Cesar Lendoiro:



                        Parun Silas Greenback:

                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nodisco Vaata postitust
                          Roderick, ole nii hea mees, helista Mendesile ja las ta organiseerib üheotsa pileti Lissaboni.
                          Roderick tagasi Benficasse saadetud. Asenduseks pakutakse Sidnei Recheli, kes hetkel Benfica B meeskonnas ja kuuldavasti vormist väljas.

                          Võimalik, et tänaõhtusel pressikal teatatakse Oltra lahkumisest.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Oltra peaks nüüd siis läinud olema ja Domingos Paciencia ametipostile pandama.

                            Portugali meedias oli üks huvitav nimekiri meestest, kes peaks nüüd talvel vabad mehed olema- ehk saab siit kedagi omale

                            Athletic Bilbao
                            Llorente, Amorebieta e Castillo

                            Atlético Madrid
                            Tiago

                            Barcelona
                            Muniesa e Abidal

                            Bétis
                            Adrián, Cañas, Mario, Casto, Fabricio, Nelson, Sergio e Pozuelo

                            Celta
                            Roberto Lago, Natxo Insa e Bermejo

                            Deportivo
                            Lux, Aranzubía, Seoane, José Castro, Riki, Marchena, Saúl, Jesús Vázquez e Bodipo

                            Espanhol
                            Galán, Verdú, Baena, Cristian Álvarez e Rui Fonte

                            Getafe
                            Rafa, Mané e Codina

                            Granada
                            Roberto, Íñigo López, Moisés Hurtado e Lucena

                            Málaga
                            Iturra

                            Maiorca
                            Aouate, Nunes e Martí

                            Osasuna
                            Masoud, Annunziata, Rubén, Puñal, Nino, Annán e Llorente

                            Levante
                            David Navarro, Dudka, El Zhar, Juanlu, Juanfran, Lell, Munúa, Óscar Serrano, Pedro Ríos e Ballesteros

                            Rayo Vallecano
                            Cobeño, Dani, Labaka, Casado, Javi Fuego, Trashorras, Chori Domínguez, Delibasic e Piti

                            Real Madrid
                            Ricardo Carvalho

                            Sevilha
                            Palop

                            Valencia
                            Váldez

                            Valladolid
                            Jaime, Baraja, Dani Hernández, Omar Ramos, Peña e Álvaro Rubio

                            Saragoça
                            Doblas, Lanzaro, Sapunaru, Movilla, Vílchez e Aranda
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Uueks treeneriks ongi, nagu oodatud, Domingos Paciencia! Homme peaks toimuma ametlik esitlus.

                              Suured tänud veelkord Oltrale, kes tiimi kõrgseltskonda tagasi aitas! Kaks võitu Celta vastu ja eelmainitud Segunda võit jäävad alati tema kontole positiivse märgina, mida ei unustata. Aitäh ja edu edaspidiseks!

                              Lorenzo nimekirjast tõmbaks ma kohe maha kõik ex-deporlased (Verdu, Adrian, Aouate), sest ma ei usu miskipärast, et need mehed tagasitulekust on unistanud. Adriani võtaks muidugi igal kell tagasi, kui tal lastaks ja kui ta ise ka tagasi pöörduda sooviks. Kahjuks ei usu ma ei üht ega ka teist argumenti.

                              Uue treeneriga lähevad asjad kindlapeale huvitavaks ja juba esimene mäng saab olema pähkel (vs. Malaga), seega põhjus mänge vaadata on kindlasti olemas.
                              # 21 - El Flaco

                              Kommentaar


                                Espanyolil on lisaks neile veel Capdevila, kelle lepingut kohe kindlasti ei pikendata. Soovitan!

                                Ja muidugi edu uue peatreeneriga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X