320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    F1le on selline rivaliteet ainult kasuks, ikka väga põnev ja äge etapp oli, üleüldse on see hooaeg ikka samm paremuse poole jälle.
    Vettel muidugi peaks suutma närvi hoida selles situatsioonis.

    Kommentaar


      No hetkel oleks pidanud esimese olukorra eest ka Hamilton karistuse saama, Vettel kees üle, tõsi, kuid mitte pingelise olukorra pärast, vaid lihtsalt ühe tüübi puuduliku mõttevõime tõttu.

      Kommentaar


        Hamilton ei teinud mitte midagi valesti. telemeetria näitas, et esiteks vastupidiselt Vetteli väidetele ta ei pidurdanud ja teiseks läbis kurvi täpselt samamoodi nagu eelmisel ringil ja ka eelmiste kordusstartide ajal, seega ei saanud see tulla Vettelile üllatusena.

        liider valib tempo, Vettel oli liiga kärsitu ega hoidnud piisavat vahet. juhtub. hakata selle pärast teisi rammima ei ole normaalne lahendus, punkt. aga saame aru, võidutahe on nii suur, et vahel lööb silme eest ruuduliseks. jällegi, juhtub.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Hamilton ei teinud mitte midagi valesti. telemeetria näitas, et esiteks vastupidiselt Vetteli väidetele ta ei pidurdanud ja teiseks läbis kurvi täpselt samamoodi nagu eelmisel ringil ja ka eelmiste kordusstartide ajal, seega ei saanud see tulla Vettelile üllatusena.

          liider valib tempo, Vettel oli liiga kärsitu ega hoidnud piisavat vahet. juhtub. hakata selle pärast teisi rammima ei ole normaalne lahendus, punkt. aga saame aru, võidutahe on nii suur, et vahel lööb silme eest ruuduliseks. jällegi, juhtub.
          Vahel on mul tunne, et Vints on väga raske olla. Et muudkui analüüsi ja ürita mõistuspärane olla. Chillax! Kui Vettel poleks jaurama hakanud, siis poleks see etapp pooltki nii lahe olnud. Ja see ongi oluline! Kõik kõigile türpi ja külje pealt sisse. Hi-tech romuralli FTW!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Vahel on mul tunne, et Vints on väga raske olla. Et muudkui analüüsi ja ürita mõistuspärane olla. Chillax! Kui Vettel poleks jaurama hakanud, siis poleks see etapp pooltki nii lahe olnud. Ja see ongi oluline! Kõik kõigile türpi ja külje pealt sisse. Hi-tech romuralli FTW!
            What Mõnu said. T2nap2evast vormel 1 ei saa ju t6sise spordina enam v6tta, tore kui on midagigi mis natuke elu sisse puhul sarjale mida ilmselt mitte keegi enam ei vaata. Rohkem Vetteleid!
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              What Mõnu said. T2nap2evast vormel 1 ei saa ju t6sise spordina enam v6tta, tore kui on midagigi mis natuke elu sisse puhul sarjale mida ilmselt mitte keegi enam ei vaata. Rohkem Vetteleid!
              Kui sulle tundub, et mitte keegi enam ei vaata, siis tule ja liitu facebookis "Motoorne Rahutus"-grupiga. Lisaks kogu melule teevad kuulsad kohalikud prominendid Vabamäe ja Klaar sulle peale igat etappi podcasti ka veel...

              Vaadatakse ikka ja kogu maailmas...
              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Kui sulle tundub, et mitte keegi enam ei vaata, siis tule ja liitu facebookis "Motoorne Rahutus"-grupiga. Lisaks kogu melule teevad kuulsad kohalikud prominendid Vabamäe ja Klaar sulle peale igat etappi podcasti ka veel...

                Vaadatakse ikka ja kogu maailmas...
                No Vabamäe vaatab mingeid suvalisi Kongo kolme-eesli-kartide võiduajamisi ka silmad punnis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vahel on mul tunne, et Vints on väga raske olla.
                  selles mõttes on väga kerge olla, et puudub vähimgi vajadus teistele öelda, kuidas olla.

                  chillax!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    No mis te arvate, kas Hamilton laseb Bottase mööda kui Raikonenist ette ei saa?
                    Corner taken quickly...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Redman Vaata postitust
                      No mis te arvate, kas Hamilton laseb Bottase mööda kui Raikonenist ette ei saa?
                      TeHTUD!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Redman Vaata postitust
                        No mis te arvate, kas Hamilton laseb Bottase mööda kui Raikonenist ette ei saa?
                        Wow, poleks Hamiltonist seda uskunud.
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          WOW just WOW. Ham lasi Bottase aumehena mööda
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Uskumatu. Ferraride tiimikorraldused muidugi...
                            ROHE-VALGE SURMANI

                            Kommentaar


                              Hamilton tõstis oma aktsiad automaatselt sellega minu silmis!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                                Hamilton tõstis oma aktsiad automaatselt sellega minu silmis!
                                Kirjutan alla. Müts maha mehe ees. Ta pole kunagi mu lemmikute hulka kuulunud, aga tänane oli küll aumehelik käitumine. Asi mida Vettelilt ilmselt oodata ei ole.

                                Imelik kuidas aja ja vanuse kasvuga asjad muutuvad. Kümmekond aastat tagasi ei kannatanud Alonsot silmaotsasgi. Hetkel on minu jaoks tegemist vaat, et ühe sümpaatsema piloodiga F1-s Ricciardo kõrval. Saaks ta nüüd omale viimasteks aastateks mingi konkurentsi võimelisema masina ka istumise alla, oleks tore!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X