320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See nv see algabki!
    Ja kahjuks minu ajal vist üleüldse esimest aastat nüüd läheb nii, et eesti keelseid kommentaare polegi enam. VSB ei näita enam.
    F1e omanikud on mingi platvormi välja toonud, milles näeb f1te palju rohkem, saab ise kaameraid vahetada jne aga esialgu seda kõigest ca 20s riigis, eestis veel pole võimalik seda teenust osta.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Kas need uued F1 omanikud millegi positiivsega ka hakkama on saanud? Viasat Motors ja RTL ju ikka näitavad?

        Kommentaar


          See jutt, et eestikeelsed ülekanded kaovad seoses uue F1 veebiplatvormiga on muidugi täielik häma. Tegelikult oleks vaja olnud uus leping sõlmida, aga VSB uus omanikfirma ei suvatsenud küsitud hinda maksta.

          Kommentaar


            RTL pidi vist uue lepinguga nüüd vähem reklaame ka näitama sõidu ajal.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Viasar Motoril vist inglise keelset kommentaari kruttida ei saa? MotoGP ülekandes eesti keele all tuli inglise keelne kommentaar. Rootsi keel ei ole väga minu tass teed.

              Kommentaar


                Motoril ei saa jah. Eks peab Full HD Sky Sports F1-striimiga leppima (vihje: pange HDMI-ga pilt telekasse lihtsalt vms)...
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Algselt postitas lenc Vaata postitust
                  aga VSB uus omanikfirma ei suvatsenud küsitud hinda maksta.

                  eks seda Kruus ju ütlebki, et nad polnud nõus maksma
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Ahh ärge põdege. Vaadake rallikrossi MM´i. Kordades põnevam!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ladva Ants Vaata postitust
                      Ahh ärge põdege. Vaadake rallikrossi MM´i. Kordades põnevam!
                      See oleks nagu päevapealt veganiks hakkamine. Not gonna happen

                      Kommentaar


                        Ma olen viimastel aastatel uuesti MotoGP avastanud, mis on ikka viimased 3-4 aastat ülipõnev/tihe olnud.

                        Kommentaar


                          Ma olen F1te jälginud kuskil sellest ajast kui ma olin 4-5 aastat vana, ehk siis 1995/96 alates. Suht lamp on hetkel uskuda, et näe Eestikeelset kommentaari ei näegi.

                          Kommentaar


                            Vaadates Eesti Meedia soovi endale spordimonopol saada, siis paneks panused sellele, et hooaja jooksul nad need õigused hangivad.

                            Kommentaar


                              Kvalis oli küll Hamilton oma ette maailmast

                              Formula 1 and Netflix are proud to announce a season-long collaboration culminating in an original docu-series of the 2018 FIA Formula 1 World Championship, to be screened in early 2019.


                              F1 on Netflix.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X