320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

F1 karussell

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Kimi Raikkonen confirmed today that he won't return to F1


    türa küll.
    hAHAHhahahahhaHAHAHAHaaaa
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Kimi Raikkonen confirmed today that he won't return to F1


      türa küll.
      rahu tema hingele
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Keegi täna üldse seda paska vaatas?Vettelist tuleb vist uus Coulthard
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vaatasin ja suht igav oli, kui need Vetteli ka Barrika teod välja jätta. Vihma tuli ka veidi, kuid ka see eriti ei aidanud kaasa.

          Vetteli juhtum näitab, et kuradima võimatu on ikka vastasest mööda saada.

          Kommentaar


            Andke andeks, kuid ma tõesti ei saa aru, mis jama te ajate. Igav sõit, kust otsast? Mis siis veel peab juhtuma, et härradel põnev oleks - mutantjääkarud ja habemega naised rajal? Sama kehtib selle möödasõitude jutu kohta, raske nagu öelda, et neid täna just vähe oleks olnud. Või on asi lihtsalt selles, et oma lemmikud pole eesotsas?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              See, et Vettel ja Alonso Virginitest ja Lotustest mööda sõitsid ei tee sõitu põnevaks. Rong Vettel, Kubica, Webber ja Massa istusid pea pool sõitu Buttoni taga mitte midagi üritamata kuniks Vettel lõpuks üritas ja Buttonile sisse sõitis.

              Üldiselt oli esimeste kohtade peale sõit igav ja kohti vahetati vaid siis, kui keegi kellegile otsa sõitis või boksipeatustes. Tahaks sellist Belgia GP'd, mis toimus näiteks 2008 aastal.

              Ja Minu lemmik lõpetas eespool. 21-selt 7ndaks oli täitsa kobe tõus!

              Kommentaar


                Igav sõit??? Kustotsast igav sõit oli?
                Mina jäin küll sellise sõiduga rahule.
                Start oli väga põnev ning möödasõite sai ka näha omajagu, oli mida vaadata.
                Põnevust jagus küllaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Andke andeks, kuid ma tõesti ei saa aru, mis jama te ajate. Igav sõit, kust otsast? Mis siis veel peab juhtuma, et härradel põnev oleks - mutantjääkarud ja habemega naised rajal? Sama kehtib selle möödasõitude jutu kohta, raske nagu öelda, et neid täna just vähe oleks olnud. Või on asi lihtsalt selles, et oma lemmikud pole eesotsas?

                  ma ei ole kuskil maininud,et sõit igav oli.ok vettel tegi oma triki ära ja saatis Buttoni varakult uueks sõiduks valmistuma.aga muid trikimehi jätkus tänasesse päeva piisavalt ja kuna tegemist minu lemmikrajaga nr.1 siis kui mitte midagi ei toimu ja uni kallale tikub siis ilmataat alati aitab!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    vabandust, kahtlemata oleksin pidanud suutma sõnadest "seda paska" positiivse emotsiooni välja lugeda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      De la Rosa sai Sauberist kinga ja asendati Mercedese kolmanda sõitja Nick Heidfieldiga, kes sõitis Sauberis ka hooaegadel 2001-2003 ja 2006-2009, mil meeskond oli BMW omanduses.

                      Kommentaar


                        Forza Ferrari! Forza Alonso! Kui vahepeal tundus et Pullid liiguvad eest ära, siis hooaja lõpuspurt on Alonsol ülikõva
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Täiesti mõttetu etapp minu jaoks. Kõikidel minu lemmikutel läks nii halvasti, kui veel minna sai ja just minu jaoks kõige mõttetumad jorsid poodiumil...eesotsas selle alonsoga..
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Päris kobe sõit oli. Vettelist on veidi kahju, sest sellest seltskonnast ,kes tiitlile võitlevad, on ta minu jaoks kõige sümpaatsem. Kahju ka ,et Michael poodiumile ei suutnud end vedada. Täisvihmarehvidega sõites oli ta täitsa konkurentsis ja möödus rajal ka veel valitsevast ilmameistrist ja ega Massagi kaugele ei jäänud ennem, kui vahepealsed rehvid alla kruviti. Vahepealsetega ta kahjuks enam top 3 meeskondadele konkurentsi pakkuda ei suutnud.

                            *Thumbs up* ka Hamiltonile, et mees tahtis ikka kiiresti-kiiresti sõitma saada, kui turvaauto veel rajal oli vihma pärast ja ei kurtnud ka pimedaks mineva ilma üle.

                            Kommentaar


                              Mis see nüüd oli?

                              Kommentaar


                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X