320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Laua- või sülearvuti?
    Sülearvuti. Ma mingi hetk toon ühe näite, mis naine valis.

    Edit! Näiteks see: https://www.klick.ee/lenovo-ideapad-120s-14iap-fhd-celeron-4gb-64gb-hall-1
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Nagu igal pool mujal kehtib ka arvutitel reegel, et sa saad seda mille eest maksad. Kõvaketas võiks vähemalt 128 olla. 64 selgelt liiga vähe. Mälu võiks ka vähemalt 8GB olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        on olemas oht, et aasta-paari pärast on see arvuti juba juust või korraliku käsitsemise puhul peaks oma 3-5 aastat ära?
        See on juba praegu poes juust, ära üldse ostmist kaalugi.
        Kui eelarve on 250-300 tuuri, siis vaata parem garantiiga pruugitud isendeid.
        - https://1it.ee/pood/hp-elitebook-8470p-ssd-ga/
        - https://1it.ee/pood/dell-latitude-e7240-4/

        Mõlemad protsessorid küll 12/13 hooaja omad, aga tõenäoliselt teenindavad sind veel mõned aastad.

        Kommentaar


          Kas selline hind antud isendile on aus või mitte?

          www.arvutiait.ee - kvaliteetsed taastoodetud arvutid. Arvutite taastootja juba alates 1999 www.arvutiait.ee - kvaliteetsed äriklassi kasutatud taastoodetud sülearvutid-lauaarvutid ja arvutite hooldus ning remont. Arvutite taastootja juba alates 1999-Kogu kaup kohepeal olemas


          Lenovo Thinkpad T440s Ultrabook
          Core i5-4300U
          8GB RAM
          240GB SSD
          14" HD+ LED (resolutsioon 1600x900)
          veebikaamera
          valgustusega
          SWE-klaviatuur
          aku tööaeg ~2.5h
          Windows 10 Pro

          Hind 399.-
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Sulgedes VLC või Ace Player hakkavad läppari (MSI GE60) kõlarid plärisema vastavalt sellele, kui valju oli video sel hetkel, kui pleieri kinni panin. Plärin on üldiselt väga vali ja häiriv. Kui panen pleieri mute peale enne programmi sulgemist, siis plärinat ei tule. Kui võtan plärina ajal pleieri uuesti lahti, siis mängib heli normaalselt ja kaob plärin ära.

            Milles kühvel? Pleierid tunduvad mõlemad olevat up to date, samuti tundub, et audio driverit ei saa uuendada.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas selline hind antud isendile on aus või mitte?

              www.arvutiait.ee - kvaliteetsed taastoodetud arvutid. Arvutite taastootja juba alates 1999 www.arvutiait.ee - kvaliteetsed äriklassi kasutatud taastoodetud sülearvutid-lauaarvutid ja arvutite hooldus ning remont. Arvutite taastootja juba alates 1999-Kogu kaup kohepeal olemas


              Lenovo Thinkpad T440s Ultrabook
              Core i5-4300U
              8GB RAM
              240GB SSD
              14" HD+ LED (resolutsioon 1600x900)
              veebikaamera
              valgustusega
              SWE-klaviatuur
              aku tööaeg ~2.5h
              Windows 10 Pro

              Hind 399.-
              Kas 14'' ekraan on nii oluline? Mulle meeldib suurem ekraan rohkem. Tavaliselt saab 15'6 rohkem rammi ja parema protsessori sama hinnaga.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kas 14'' ekraan on nii oluline? Mulle meeldib suurem ekraan rohkem. Tavaliselt saab 15'6 rohkem rammi ja parema protsessori sama hinnaga.
                Paraku 14” oli suurus, üle mille ei tahetud eriti jah.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  pole küll arvuti a täna kolasin rongis netis ja järsku tuli teade et mu igakuine 10gb täis. Mul tavaliselt see data sinna 5-6 kanti jääb iga kuu ehk nüüd järsku 2x rohkem.
                  Seadete alt data usage alt näitab viimase nädalaga julma piikimist, eriti täna mil mingi 30 minutiga giga läks. Ideid, et milles biif?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    pole küll arvuti a täna kolasin rongis netis ja järsku tuli teade et mu igakuine 10gb täis. Mul tavaliselt see data sinna 5-6 kanti jääb iga kuu ehk nüüd järsku 2x rohkem.
                    Seadete alt data usage alt näitab viimase nädalaga julma piikimist, eriti täna mil mingi 30 minutiga giga läks. Ideid, et milles biif?
                    Kas tegid mingid system update telo netiga? või vaatad HD videosid? või striimisid jalkat telefoniga?
                    Su föön peaks suutma öelda ka, mis äpp kulutas kõige rohkem.

                    Kommentaar


                      vot selles teema ongi, et system updated pandud, et wifis ja videoid/striime pole puutunud. Delfi ja reddit ja kõik. Mingeid teadlikke kõrvalekaldeid tavapärasest pole. Seadete järgi õgis kõik Chrome ära

                      edit: okei tundub, et üks variant võib olla mingid redditi settingud. Kuna ma äppi ei kasuta ja läbi chrome'i seal kolan, siis netis ringi kolades pole ma ainus kel see järsku data ära söönud.

                      Kommentaar


                        sain uue läppari win 10ga, aga näiteks pokerstars.ee lehele ei lähe, bet365.ee näiteks töötab. Pokerstars peaks olema ju lubatud (litsents olemas), ma saan aru et Pinnacle või Winamaxi lehele ei lähe. Aga kas wifi ruuteril võib olla mingi gaming block kuidagi peal? Tuulasin settingutes aga ei leidnud küll sellist...
                        ühegi browseriga ei lähe sellele lehele

                        Kommentaar


                          Pokerstars.ee on vist maas üldse, ma ka ei saanud eile ligi. Mine pokerstars.net lehele ja lae sealt alla. Sisselogides ütleb, et su konto on seotud pokerstars.ee'ga ja laeb alla õige versiooni.

                          Kommentaar


                            Äkki kellelgi kogemust jagada, kuidas asi korda saada.

                            Arvutihiir hakkas lambist topeltklõpse tegema, vasak nupp siis. Razer Deathadder Classic. Enne seda on töötand laitmatult. Driverid uuendatud, sai isegi mingi Razeri diagnostics tool tõmmatud, et peaks fixima ei midagi. Uurisin foorumeid ja sealt leidsin huvitava asja, et hiir kogub kuskilt staatilist elektrit ja siis see nagu põhjustab sellist jama. Hiire klahvi vahele puhumine pidavat aitama. Nii naljakas kui see ka pole siis aitabki, aga ainult minutiks või nii. Krt ma ei jaksa puhuda iga minuti tagant.
                            Foorumid rääkisid veel, et vahet ei ole kas on uus või vana hiir, ei pea olema Razer vaid ka Logitechil on sama probleem. Ehk siis kas kellelgi on juhtunud midagi sarnast ja kuidas korda sai?

                            Kommentaar


                              Võib olla tolmu täis läinud, sellest ka see staatiline elekter. Võta ta lahti ja puhasta ära.

                              Kommentaar


                                See on ju kõige tüüpilisem probleem arvutihiirega. Kontaktpind ära kulunud

                                Endal sama Razor ja ostsin lihtsalt uue. Teenindas mind 3-4 aastat.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X