320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervist!
    Mina siin jälle. Küsin kas niimoodi on võimalus tuua pilt arvutist monitori kui kasutan HDMI TO DVI ja HDMI auku panen HDMI TO VGA ja VGA auku panen vga juhtme mis läheb monitori, et kas see ka töötab?

    Kommentaar


      Mul tekkis viimaste päevade jooksul probleem, et adapter piiksus ja ei tahtnud arvutit laadida. Läksin siis lõpuks IT-osakonda ja kurtsin muret. Pandi adapter vooluvõrku ja raibe töötas. IT-poisid naersid kõvasti.
      "Kas sul juhtub kodus veel anomaaliaid? Haahaaahaa!"
      "Ma olen enda arvutiparandaja karjääri jooksul kõike kuulnud, aga et adapter piiksub???"
      "Haahaa, kas adapteril on kõlarid!?"
      "Haahaa."
      Läksin silmad häbi täis enda töökoha juurde ja panin arvuti laadima. Enne seda mõtlesin, et äkki on mul mingi hallukas olnud, et raibe ju piiksus. Ei laadinud.
      Kutsusin jälle IT-abi. Ei piiksunud ka.
      Tuli tüüp kohale, vaatas ja ütles: "Hmm."
      Viis adapteri ära ja tuli tagasi. "Kuule, see adapter on omadega õhtal..."
      Mina: "Kuule, aga ta ausalt piiksus."
      IT-spets: "Nojah, ma nüüd kuulsin ka... Piiksus tõesti..."

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Mul tekkis viimaste päevade jooksul probleem, et adapter piiksus ja ei tahtnud arvutit laadida. Läksin siis lõpuks IT-osakonda ja kurtsin muret. Pandi adapter vooluvõrku ja raibe töötas. IT-poisid naersid kõvasti.
        "Kas sul juhtub kodus veel anomaaliaid? Haahaaahaa!"
        "Ma olen enda arvutiparandaja karjääri jooksul kõike kuulnud, aga et adapter piiksub???"
        "Haahaa, kas adapteril on kõlarid!?"
        "Haahaa."
        Läksin silmad häbi täis enda töökoha juurde ja panin arvuti laadima. Enne seda mõtlesin, et äkki on mul mingi hallukas olnud, et raibe ju piiksus. Ei laadinud.
        Kutsusin jälle IT-abi. Ei piiksunud ka.
        Tuli tüüp kohale, vaatas ja ütles: "Hmm."
        Viis adapteri ära ja tuli tagasi. "Kuule, see adapter on omadega õhtal..."
        Mina: "Kuule, aga ta ausalt piiksus."
        IT-spets: "Nojah, ma nüüd kuulsin ka... Piiksus tõesti..."
        Mul oli ühe Delli adapteriga täpselt sama lugu. Mõtlesin, et tõmban raisa lahti ja uurin siis ise, et mis seal piiksub. Lõppkokkuvõttes teada ei saanud mis piiksus, sain vähe voolu ja viskasin sita minema.

        Kommentaar


          Ehk siis töötab või ei tööta niimoodi?

          Kommentaar


            Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
            Ehk siis töötab või ei tööta niimoodi?
            Täpsusta palun kus sul mingi pesa on, segaseks jääb kogu see lugu.

            Kommentaar


              Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
              Tervist!
              Mina siin jälle. Küsin kas niimoodi on võimalus tuua pilt arvutist monitori kui kasutan HDMI TO DVI ja HDMI auku panen HDMI TO VGA ja VGA auku panen vga juhtme mis läheb monitori, et kas see ka töötab?
              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Täpsusta palun kus sul mingi pesa on, segaseks jääb kogu see lugu.
              Üldjoontes sama tahaks öelda.

              Arvutilt tahad DVI väljundist seda HDMI'ks üleminekuga teha, seda siis omakorda VGA'sk konverteerida? Või misasja see HDMI TO DVI seal alguses tähendas?
              Igaljuhul tundub räige keberniit ning kuigi teoorias võiks ju kõik kenasti toimida (eeldades et sul see esialgne signaal on siis õigest väljundist ulemas) siis üldjuhul on miskipärast nii, et kui sa juba 2 või rohkem üleminekut tahad panna siis see väga läbi ei taha minna. Isegi kui läheb siis esineb pildil tavaliselt häireid, eriti kui on analoog/digitaal (või vastupidi) konverter vahel.
              Miks lihtsalt uut monitori ei hangi kus vajaminevad inputid olemas? Tundub palju lihtsam ning pikas perspektiivis õigem lahendus. Budget versioone võiks ostast või hinnavaatluse foorumist nt leida.

              Kommentaar


                Soovitage mõnd meie kaubandusvõrgus saadaval olevat USB veebikaamerat, mis töötaks probleemideta win10 all.

                Kommentaar


                  Soovitage Iföönile normaalselt automaatset tasuta call recorderit või on see mission impossible?
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Soovitage Iföönile normaalselt automaatset tasuta call recorderit või on see mission impossible?
                    Need 2 sõna ei sobi kokku ühte lausesse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Soovitage Iföönile normaalselt automaatset tasuta call recorderit või on see mission impossible?
                      Call recorderit minu teada pole, mingid teenused on.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Call recorderit minu teada pole, mingid teenused on.
                        Neid on 10 erinevat, aga ei salvesta automaatselt, vaid pead läbi äpi helistama või mingit manuaal-keberniiti tegema. Kasutu ühesõnaga.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Macbook Airi akuvahetamine on raketiteadus, mida peaks laskma teha vaid "esinduses" või saab ka mujal hakkama?
                          iM arvutid pakkus aku + vahetuse hinnaks 240 eur. Tundub kallis.

                          Kommentaar


                            Ebay (aku ja kruvikeerajate komplekt) + Youtube = voilaa

                            Ca 50€
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Mu masin on Intel Core i7-4790 (3,60 GHz) ja 16GB RAM. Intel HD 4600 ja NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (total 10176MB ja Dedicated 2048).

                              Windows jms ning mängud asuvad kiirema kõvaketta peal: Intel SSDSC2BW240H6 (Intel® SSD 535 Series).

                              Probleem: nt Player Unknowns Battlegrounds jookseb mängus 30FPS. Kas see ongi normaalne (kõik settingud maas).

                              On mingi jupp vilets või teen midagi valesti? Või täislaks format C ja mõtleme siis edasi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mu masin on Intel Core i7-4790 (3,60 GHz) ja 16GB RAM. Intel HD 4600 ja NVIDIA GeForce GTX 750 Ti (total 10176MB ja Dedicated 2048).

                                Windows jms ning mängud asuvad kiirema kõvaketta peal: Intel SSDSC2BW240H6 (Intel® SSD 535 Series).

                                Probleem: nt Player Unknowns Battlegrounds jookseb mängus 30FPS. Kas see ongi normaalne (kõik settingud maas).

                                On mingi jupp vilets või teen midagi valesti? Või täislaks format C ja mõtleme siis edasi.

                                Reddit ehk aitab, ise pole mängur seega suurt tarka lisada ei oska.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X